Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostala Ci jakaś w cenie z 2009?  :D

Żartuję. Tak naprawdę to jesli nie ma "wysypu" jak ostatnio z arbuzami to cena nie jest ustalona i nie ma jakiś widełek.

Kazda cena jest dobra o ile znajdzie sie kupiec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu organizowałem zakup takich NOS od znajomej Włoszki która miała ich kilkadziesiąt. W 2009r cena była 70 euro, w 2011 po 150, w 2013 250 euro, w 2015 dalej w górę - takich NOS nie jest dużo na rynku i uważam że 1000 to bardzo dobra cena

a masz jeszcze ten kontakt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma ktoś na zbyciu sprawnego balansu do Mołnia 3602 (15 kamieni)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał, nabyłbym dziesięć ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yack64, zawsze warto popytać... ale poszukiwanie oski balansu 4mm do cienkiej mołnii to sprawa z kategorii "beznadziejne"

 

Mnie nawet kiedyś tak "przycisnęło", że byłem bliski zlecenia zegarmistrzowi wytoczenia kilku takich osiek ...ale finansowo ten projekt był absurdalny - taniej byłoby kupić na alle sprawne cienkie mołnie jak leci :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yack64, zawsze warto popytać... ale poszukiwanie oski balansu 4mm do cienkiej mołnii to sprawa z kategorii "beznadziejne"

 

Mnie nawet kiedyś tak "przycisnęło", że byłem bliski zlecenia zegarmistrzowi wytoczenia kilku takich osiek ...ale finansowo ten projekt był absurdalny - taniej byłoby kupić na alle sprawne cienkie mołnie jak leci :)

Biorę to pod uwagę. :-) W zatoce gość z Węgier sprzedaje osie do obu wersji, ale do jednych "zwlok" potrzebuję i osi i włosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu organizowałem zakup takich NOS od znajomej Włoszki która miała ich kilkadziesiąt. W 2009r cena była 70 euro, w 2011 po 150, w 2013 250 euro, w 2015 dalej w górę - takich NOS nie jest dużo na rynku i uważam że 1000 to bardzo dobra cena

I tu się zastanawiam skąd się taka sztuka nagle wzięła w lombardzie, który odwiedzam często i z reguły jest tam sam badziew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jeszcze ten kontakt ?

 

z Laurą mam jeszcze "kontakt" ;) zaraz do niej zagadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni już grzeją klawiaturę

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma ktoś na zbyciu sprawnego balansu do Mołnia 3602 (15 kamieni)?

Osie do Mołni niskiej i wysokiej już jadą z UA.  Będzie cena 10zł/.szt. + PP .

 

Jak komuś bardzo ale to bardzo zależy na czasie  , mogę coś tam wygrzebać ze swych zapasów.

Do 3603 - zapić wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osie do Mołni niskiej i wysokiej już jadą z UA.  Będzie cena 10zł/.szt. + PP .

 

Jak komuś bardzo ale to bardzo zależy na czasie  , mogę coś tam wygrzebać ze swych zapasów.

Do 3603 - zapić wodą.

Ustawię się grzecznie w kolejce :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez. Jak w epoce normalnie! Może jakiś komitet kolejkowy założymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam i chętnie przygarnę do niskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupię garniturowca w ładnym stanie :) Cena do 200 zł Ale również rozważę chętnie różne propozycje (typ zegarka) 

Up!

Może Slavę Arbuza będzie miał ktoś? :) 

 

Ma ktoś też mostek balansu do Rakety 2628.H bez sfazowania krawędzi (nie znam dokładnego typu/ numeru części) oraz śruby mocujące mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za czym ta kolejka? Za nosami czy ośkami do mołni? :)

Hehe Bareja w czystej postaci


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up!

Może Slavę Arbuza będzie miał ktoś? :) 

 

Ma ktoś też mostek balansu do Rakety 2628.H bez sfazowania krawędzi (nie znam dokładnego typu/ numeru części) oraz śruby mocujące mechanizm?

Arbuzy też są u Lary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arbuzy też są u Lary :)

Żona chciała arbuza a i ja nie pogardzę

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mnie poratujecie?

Rzucam palenie, a żeby mieć motywację, szukam kogoś kto mi w tym pomoże czyli: sprzeda jakiś fajny zegarek radziecki czy rosyjski w uszanowanym stanie w kwocie miedzy 70-150 zł na raty. np. wpłacane przeze mnie na konto co 2 tygodnie. Byłby to fajny pretekst by zamiast wydawać kasę na fajki komuś przesyłać i mieć coś namacalnego w postaci nagrody na koniec. Skarbonka odpada, gdyż obawiam się, że rozeszłyby się pieniądze na co innego. Oczywiście zegarek możesz wysłać na końcu po ostatniej racie. Jeśli ktoś coś miałby i chciał pomóc proszę o wiadomości prywatne. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mnie poratujecie?

Rzucam palenie, a żeby mieć motywację, szukam kogoś kto mi w tym pomoże czyli: sprzeda jakiś fajny zegarek radziecki czy rosyjski w uszanowanym stanie w kwocie miedzy 70-150 zł na raty. np. wpłacane przeze mnie na konto co 2 tygodnie. Byłby to fajny pretekst by zamiast wydawać kasę na fajki komuś przesyłać i mieć coś namacalnego w postaci nagrody na koniec. Skarbonka odpada, gdyż obawiam się, że rozeszłyby się pieniądze na co innego. Oczywiście zegarek możesz wysłać na końcu po ostatniej racie. Jeśli ktoś coś miałby i chciał pomóc proszę o wiadomości prywatne. Dzięki

Wpłacaj regularnie np. tu www.siepomaga.pl to też silna motywacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mnie poratujecie?

Rzucam palenie, a żeby mieć motywację, szukam kogoś kto mi w tym pomoże czyli: sprzeda jakiś fajny zegarek radziecki czy rosyjski w uszanowanym stanie w kwocie miedzy 70-150 zł na raty. np. wpłacane przeze mnie na konto co 2 tygodnie. Byłby to fajny pretekst by zamiast wydawać kasę na fajki komuś przesyłać i mieć coś namacalnego w postaci nagrody na koniec. Skarbonka odpada, gdyż obawiam się, że rozeszłyby się pieniądze na co innego. Oczywiście zegarek możesz wysłać na końcu po ostatniej racie. Jeśli ktoś coś miałby i chciał pomóc proszę o wiadomości prywatne. Dzięki

 

Już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.