Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupię garniturowca w ładnym stanie :) Cena do 200 zł Ale również rozważę chętnie różne propozycje (typ zegarka)

Mogę zaproponować takiego Łucza. Zegarek po przeglądzie w styczniu. Stan szufladowy. Mam wrażenie jak go wyjmuje za każdym razem, że jest nowy. Za 200 jest Twój. Dodam jeszcze, ze tarcza ma dość niespotykany srebrny kolor.a3447204cc2dcf19f44aca0006385915.jpg49d064ddfd811907d8118c62185538b7.jpg4863126bd84adf3fa144d6859950588b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na zbyciu mechanizm do slavy automat 2427, 27 kamyków?

post-77725-0-62334000-1503389502.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz werk w tym bałtyku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać to samo, ale za długo myślałem.

Trudno. Nabyłem ostatnio identyczną tarczę Poljota (pochodzą z tej samej fabryki i fajnie byłoby mieć parkę).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię takiego trupka Amfibii z popularną tarczą, na Beczkę z mechanizmem na chodzi i dobrą koronką z wałkim  ^_^ . Amfibia posiada urwany wałek, nie mam pewności co jest w środku i na ile mechanizm jest kompletny, więc radzę ją traktować jako dawcę koperty i tarczy.

Możliwa dopłata z mojej strony ^_^ .

Hop.

 

Ewentualnie kupię trupka Beczki :).

Wymienię takiego trupka Amfibii z popularną tarczą, na Beczkę z mechanizmem na chodzi i dobrą koronką z wałkim  ^_^ . Amfibia posiada urwany wałek, nie mam pewności co jest w środku i na ile mechanizm jest kompletny, więc radzę ją traktować jako dawcę koperty i tarczy.

Możliwa dopłata z mojej strony ^_^ .

Hop.

 

Ewentualnie kupię trupka Beczki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to marne pocieszenie dla pozostałych zainteresowanych ale mam do tego zegarka kompletną kopertę i werk, brakowało tarczy wskazówek i koronki. Tarcza zabukowana, teraz już jakoś pójdzie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to marne pocieszenie dla pozostałych zainteresowanych ale mam do tego zegarka kompletną kopertę i werk, brakowało tarczy wskazówek i koronki. Tarcza zabukowana, teraz już jakoś pójdzie... :D

Za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pójdzie...nie na sprzedaż :) , tylko skompletowanie i uruchomienie zegarka, mam nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pójdzie...nie na sprzedaż :) , tylko skompletowanie i uruchomienie zegarka, mam nadzieję...

 

nadzieja umiera ostatnia  powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie u kogo można podpytać o części do ruskow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś tarczą do męskiej zviezdy kostki?

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was ma niepotrzebną kopertę i ew. wskazówki (jakieś mam, ale muszę sprawdzić, czy będą pasowały) do takiego małego Poljocika? Może by mi się udało go złożyć :)

Chętnie nabędę.

post-35535-0-99734700-1503486860.png


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe bezele do amfibii, 2szt za 30zł

Koronki, głównie poljot,  jakieś 50sztuk, 55zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie u kogo można podpytać o części do ruskow?

To zależy czego Szukasz :) prawie każdy z nas ma jakieś części.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to interesuje mnie balans,a konkretnie to kamyk balansu i krzyżak zamykajacy, do tego sprężyna no i rotor czyli wachnik . W sumie to mam problem z kiwajacym sie na boki wachnikiem i nie wiem czy to wina tego czopu na ktorym siedzi czy zameczka, bo jakos tak luźno wchodzi. A to wszystko dotyczy automatu slawa 2427 ,dla przypomnienia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś szukał  tarczy 

mam jeszcze branże (kopertę bez dekla ) szkiełko  używane werk nie sprawny kompletny 

 

wymienię wiecie na co  dalej szukam 

 

 

 

 

 a do czego szukasz tu mam do pancerki \

balans jesy ok ale włos zerwany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to interesuje mnie balans,a konkretnie to kamyk balansu i krzyżak zamykajacy, do tego sprężyna no i rotor czyli wachnik . W sumie to mam problem z kiwajacym sie na boki wachnikiem i nie wiem czy to wina tego czopu na ktorym siedzi czy zameczka, bo jakos tak luźno wchodzi. A to wszystko dotyczy automatu slawa 2427 ,dla przypomnienia;)

Poszukaj tematu @pmwas dotyczącego Sławy 2427 - nie pamiętam tytułu ale mógł tez dotyczyć 31/32kam Sław.

Opisywał dokładnie jej słabości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że możesz mieć uszkodzone koła sprzężone z automatem dlatego wachnik luźno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.