Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Cen w Aparcie nawet nie ma co porównywać. Chyba, że na coś dobrze wyleżanego z wystawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę można się wciągnąć w tę linie :wub:

 

W Aparcie powiedzieli mi, że 7 listopada jest dodatkową zniżką, oprócz tej z karty - 5%, czyli z kartą platynową wychodzi 15% taniej.

Na każdy zegarek powyżej 20k z metki Apart daje bez problemu 15% bez względu czy masz kartę czy też nie.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć  :D

 

A wchodząc głębiej w serię Master od JLC znalazłem takie cudo:

 

https://www.chrono24.pl/jaegerlecoultre/mens-q1272510-master-ultra-thin-watch--id5872786.htm

 

I to jest archetyp garniturowca  :wub:  (no może mógłby być trochę mniejszy, tak 37 mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No on niestety na żywo jest żółty jak kogel mogel ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio?  :unsure:

 

Tutaj tak to nie wygląda:

 

https://www.ablogtowatch.com/jaeger-lecoultre-master-ultra-thin-watches-2014-hands/

 

Na stronie JLC opisany jest jako różowe złoto, a nie żółte 

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na żywo, rozumiem? W naturalnym świetle, czy w salonie? Czekam na informację jak z dostępnością w Aparcie i może będę miał okazję też go obejrzeć i przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na żywo było słabo ale na zdjęciach też to spektakularnie widać

post-55792-0-78113100-1541187844_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, widzę co masz na myśli. Mam nadzieję, że będę mógł się przekonać osobiście. Najlepiej byłoby zobaczyć obok któregoś w stali ze srebrną tarczą. W tamtych mam wrażenie, że przynajmniej na niektórych zdjęciach ten zestaw -- srebrne wskazówki na srebrnej tarczy mogą być trudniej czytelne  :ph34r:

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, widzę co masz na myśli. Mam nadzieję, że będę mógł się przekonać osobiście. Najlepiej byłoby zobaczyć obok któregoś w stali ze srebrną tarczą. W tamtych mam wrażenie, że przynajmniej na niektórych zdjęciach ten zestaw -- srebrne wskazówki na srebrnej tarczy mogą być trudniej czytelne :ph34r:

Są i wyglądają trochę nudno i zwyczajnie. Najfajniejszy był ultracienki model w różowym złocie z białą tarczą ale niestety 40 mm :-(

post-55792-0-75164400-1541189805_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cena - przynajmniej dla mnie - bez sensu. Za +40k kupilbym cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba już nie produkowany model? Na stronie JLC nic takiego nie widzę. Ale 40 mm to faktycznie za dużo. Zwłaszcza przy dwóch wskazówkach i jasnej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie się od mojego zenona!!! xD


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cena - przynajmniej dla mnie - bez sensu. Za +40k kupilbym cos innego.

A co byś wybierał w takim budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przedzialem 40-50k jest sporo ALS. Ok 40k mozna kupic fajne Breguet'y, jak ktos lub rzymianki.

Dwa miesiące temu na chrono24 byl ALS Saxonia za 32k z papierami i pudlem.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saxonia w tej cenie to żadna okazja.

Tytułem uzupełnienia dodam, ze wg katalogu Apart 2010/11, 2012/13 Saxonia z małą sekundą, w kopercie 37 mm, z kal. L941.1 kosztował 55 500 zł. Uwzględniając, że była to cena katalogowa, z polskiej dystrybucji to na tamten czas w sieci kosztował <40 000 zł.

Na dzień dzisiejszy nowa saxonia, ref. 380.XXX, 2018 rok, 38,5 mm do dostania za niecałe 70 000 zł (chrono24).

W podobnych cenach (+ 5000 zł) jest Patek ref. 5123R (manual 215 PS, 38 mm) lub zaczynają się ref. 5296 z automatem (324 S C, 38 mm)

 

Sporo tańsza jest ref. 201.XXX (thin, fi 37 mm) lub 219.XXX (fi 35 mm) do wyboru do koloru w cenach 45-50 000 zł za nówkę 2018 rok z kraju UE (chrono24).

 

Patki znowu lepiej trzymają cenę, ale czy ładniejsze i ciekawsze...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saxonia z papierami i pudłem za 32k to nie jest okazja? Ciekawe. Podeślij proszę jakąś ofertę. 

Edit - psujemy temat JLC, wiec oferta może być na pw. 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saxonia z papierami i pudłem za 32k to nie jest okazja? Ciekawe. Podeślij proszę jakąś ofertę.

Edit - psujemy temat JLC, wiec oferta może być na pw.

Ten za 43 tys z linku powyżej to normalna oferta, nawiązalem do twojego posta, z którym się zgadzam. Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dzisiaj mierzyłem...e26968c2669b1d5c97ab9237ceaf3f07.jpg343679c10359cb4b2afe1cb6adae740c.jpg3e9fd651c61d8eec0359691bbcbe1b99.jpg06bfa640f8e0412e50c9134aa2c6db94.jpg89ed404bd0d7b24b7336e0b6da43e989.jpg38423008c07dbfe40da559735ae59c07.jpg

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram Reverso. Dziury w tarczy są ...nieludzkie ;-)

Robert, ten Reverso jest tak mały, że nie starczyło paska! Z linijką na nadgarstek max 17,5 cm. Liczyłem, że doślą medium z małą sekundą 43 mm a przwieźli takie maleństwo. Ładny ten Reverso ale za mały a szary MCD na żywo jest przecudowny

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.