Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Gratulacje Bartek, piękny zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, Bro! Gratulacje :)

Choć czy nie za duży dla Ciebie? ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ziomki. Łukasz, on ma mocno opadające ucho wiec l2l na poziomie Twojego suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bartek, że mieszkasz tak daleko bo raczej nieczęsto jest okazja zobaczyć go na żywo ;)

Gratuluję zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ziomki. Łukasz, on ma mocno opadające ucho wiec l2l na poziomie Twojego suba.

No to git! Uwielbiam tę markę, więc łączę się z Tobą w zachwycie nad zegarkiem :) niech się dobrze nosi.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, praca rotora jest charakterystyczna; dla mojego ucha miły dźwięk.

Ja ostatnio choruję na model Master Control Date Sector Dial... bajka. Brakuje mi w kolekcji cienkiego zegarka o nieco bardziej klasycznym wyglądzie... nie mam też obecnie nic z otwartym deklem no a w tym konkretnym rotor i mechanizm pięknie wykończone! Jedyne co to pasek wolałbym jednak czarny... dodatkowo coś mi się obiło o uszy, że JLC kiepskiej jakości ma te swoje paski... jakie są Wasze opinie?

 

Co myślicie? Dobrze leży na nadgarstku?

 

ae4803e3ddb7b491gen.jpg

 

da9ed9dad433e90dgen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze chciałem jakiegoś JLC ale w ich ofercie sportowych zegarów były same dziwolągi...do czasu nowego Polarisa.

Dźwięk pracy ceramicznego łożyska kulkowego podczas pracy rotora, bajka :wub: Szybkie strzały bo już ciemno. Na dniach coś pstrykne bo koperta ma trochę smaczków.

 

I koperta i tarcza. Najałdniejsza wersja imo . Gdyby nie ta dziura na datę to kto wie? Gratulacje.

dodatkowo coś mi się obiło o uszy, że JLC kiepskiej jakości ma te swoje paski... jakie są Wasze opinie?

 

Co myślicie? Dobrze leży na nadgarstku?

 

Nie leży źle. Co do,pasków - był taki okres, że ich cieńsze paski były słabej jakości ale przynajmniej będziesz miał kolejny po kolorze pretekst żeby zamówić sobie nowy customowy.

Tylko ta tarcza ...w PP skrytykowali to co zrobią z JLC ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek79 - gratulacje! Moim zdaniem świetny zegarek! I gdyby miał okienko daty w kolorze tarczy i nie inny cel, na ktory poluję, to bym o nim myślał :-)

Z garniturowych bardzo rozważsm Master Ultra Thin w wersji 38,5mm, ale ma mocnego konkurenta. No i Żona kręci nosem na zakup kolejnego zegarka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że Bartek nie dał foty z dalszej perspektywy, ale z tego co tu widać jest bdb. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wykończona koperta.

BTW - mój mówi: cześć :)

b7bef9736908c291d505fad3b131e32b.jpg

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Piękny ten Polaris, siedzi mi też w głowie od jakiegoś czasu. Ale wersja na bransolecie. I w ogóle super wybór, nie same oklepane roleksy i omegi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi siedział w głowie Polaris, ale jakoś wymiękłem i kupiłem GMT majstra...;) Muszę kiedyś przymierzyć, żeby wiedzieć czy powinienem żałować


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaris piękny. Mam tylko pytanie. Czy podczas noszenia nie przestawia się ten pierścień wewnętrzny, bo z tego co pamiętam koronka nie jest zakręcana.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Przy okazji obiecane nadgarstkowe. Koperta ładnie ręcznie wykończona.

Gratuluję. Niech się dobrze nosi.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Bartek ! To najładniejszy Polaris. Czekam aż pojawią się na wtórnym rynku, to wymienię na niego mojego RDM.  Trochę to zejdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Verbal a co do pytania kolegi Piotrka to nie zauważyłem choć istotnie, dociskając koronką do nadgarstka pewnie da się troszkę ją przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący, wiadomo JLC to ...

No i co dwie główki, to nie jedna.

Dekiel, no nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek za odpowiedź. Wygląda super, więc nawet jeśli to mała niedogodność.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Bartku - niech zagosci na dluzej, bo nie za wiele JLC w klubie - a szkoda.

Nie wiem dlaczego, ale z Twoich fotek tarcza/indeksy przypominaja mi IWC inzyniera :huh:  Ale to chyba dobrze jak na sportowy zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Bartek nic się nie chwaliłes wczesniej przepiękny diver z dobrym DNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Najbardziej „garniturowy” zegarek jaki mam. W polo nie gram. W Indiach jako brytyjski żołnierz również nie byłem.

a jaka to referencja?

ma dwie twarze?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.