Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Recommended Posts

On jeszcze fajniej lezy na czarnej bransie 😎

5 godzin temu, lort napisał(-a):

Super jest ten model. Mogłem schować wszystkie swoje zasady moralne i Ci wykupić go sprzed nosa emoji846.png. Fakt w lustro bym do końca życia nie mógł spojrzeć, ale patrzyłbym na nadgarstek emoji1787.png
A tak serio to był niezły deal na prawdziwy diver od świetnej marki jaką jest JLC.
A ten pasek z tą rysą zmieniasz?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

mialem zmieniać ale jakoś mi to na co dzień nie przeszkadza wiec się jeszcze pomęczę ;)

No i bardzo ladnie - elegancik... 😜

Brak łydek na zdjęciu nie liczy się

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Łydki to element sportowy, więc pasuje do Rolexa a nie do eleganckiego Reverso 😜

21 minut temu, mroova napisał(-a):

A te sznureczki ? Do czego one pasują ?

Ale rozkmina, serio nie wiesz? ;)

Posted (edited)
23 minuty temu, mroova napisał(-a):

A te sznureczki ? Do czego one pasują ?

Do Pepsi, które pośpiesznie zakłada jak tylko wróci do domu 😜

Edited by memento mori

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. Stylistycznie mi nie pasowało do anturażu - koszuli i zegarka, jeśli uraziłem @Smycel to przepraszam.

1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. Stylistycznie mi nie pasowało do anturażu - koszuli i zegarka, jeśli uraziłem @Smycel to przepraszam.

W moim wypadku to jest stylówka - luzik. A co do niepasowania - chciałem ożywić jakimś kolorowym elementem w sumie stonowany wygląd (biała koszula, czarna kamizelka itd.). Generalnie lubię takie przełamania.

No to ja chyba tez jakis ignorant, bo dalbym glowe, ze to "stylufka" 😉

Panowie, w tym co napiszę poniżej nie ma żadnej złośliwości. Przemawia przeze mnie zwykła ignorancja, którą się oczywiście nie szczycę a stwierdzam tylko fakt. Możecie Panowie, mnie prostemu chłopu z podlaskiej wsi wyjaśnić o co chodzi z tym Reverso?Gdzie jest haczyk? 😀 Wszyscy się nad tym zegarkiem spuszczają, och, ach i wcale a on do mnie zupełnie nie mówi. Ale ja się nie znam, więc może jak dowiem się o co chodzi to go zapragnę 😁(chociaż wątpliwe 😁). I tak jak napisałem na wstępie-zero złośliwości, tylko edukacja mojego durnego łba. 

2 godziny temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. 

Żartowałem :) Jak dla mnie to także tylko kolorowy dodatek do ubioru, chociaż ja osobiście takich nie noszę ;)

Posted (edited)

@artme No ..... to widzę że @mario1971 podgrzał atmosferę oczekiwania, prawie jak kiedyś w innym wątku swoim Langem ...

Edited by mroova
Pisaliśmy w tym samym czasie, pozdrawiam !!!

1 minutę temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, w tym co napiszę poniżej nie ma żadnej złośliwości. Przemawia przeze mnie zwykła ignorancja, którą się oczywiście nie szczycę a stwierdzam tylko fakt. Możecie Panowie, mnie prostemu chłopu z podlaskiej wsi wyjaśnić o co chodzi z tym Reverso?Gdzie jest haczyk? 😀 Wszyscy się nad tym zegarkiem spuszczają, och, ach i wcale a on do mnie zupełnie nie mówi. Ale ja się nie znam, więc może jak dowiem się o co chodzi to go zapragnę 😁(chociaż wątpliwe 😁). I tak jak napisałem na wstępie-zero złośliwości, tylko edukacja mojego durnego łba. 

Wygodny, kultowy, z dobrą prezencją zegarek - ot i tyle w temacie.

20210120_150425-01.jpeg

Reverso to linia dla prawdziwych koneserów - smakoszy marki Jaeger-LeCoultre :)

Posted (edited)

Reverso, to cala historia i zegarek jedyny w swoim rodzaju. Stworzony czysto uzytkowo (warto przeczytac cala historie obracanej koperty) posiada w swojej kolekcji modele proste i klasyczne oraz dziela sztuki i zeby nie fakt, iz nie moge sie przekonac do kostek (na innych nadgarstkach jakos tak ladniej wygladaja niz na moim 😉), to bylby to nr 1 w moim codziennym noszeniu 😍

befbc034b3222e8021334f4f6ef71ff8.jpg

Jaeger-LeCoultre-Reverso-101.jpg.webp.jpeg

1jlc-reverso.jpg

reverso-grande-gmt.jpg

jaeger-lecoultre-reverso-q3988482-multiple-5_2.jpg.webp.jpeg

reverso-grande-reserve.jpg

103191-1.jpg

Edited by artme

1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Nie ma tu żadnej filozofii, są osoby które nic nie czują do Porsche 911, czy innych ikon designu które są uważane za wyznacznik piękna w jakiejś tam kategorii, więc jak Cię Reverso nie rusza to tak jakby Ci tłumaczyć że jakaś chuda baba jest piękna, jak wolisz np. grube czy chłopa - no nie przekonasz się i tyle 😄

Rozumiem. 911 do mnie się uśmiecha 😁, reverso nie bo kostki w ogóle są mi obce. 

No trochę Filip uprościłeś. Oczywiście estetyka chude kościste  vs klasyczne okrągłe zwykle idzie na pierwszy ogień ale jednak sam patent i okoliczności w jakich podobnozegarek powstawał to też fajny smaczek. Jak z forumowej aktywności „ znam” kolegę loco to może nie polo ale brytyjscy oficerowie w tej historyjce mogą go zainteresować 😉