Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elliasz

Co zrobić z taką brodą?

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły temat :) :) :) . Ma moc i potencjał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ciężko się go czyta, gdy nie wypada głośno się śmiać, ani tym bardziej wyć ze śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy... Robicie offtop, a to nie wypada...

Wracając do tematu, to przeanalizowaniu masy materiałów dostępnych w internecie, zauważyłem, że nie wszystkie kobietowie, wybrały kierunek, ani nawet drogę brody:

http://s1.kozaczek.pl/2014/12/02/rafalala-pt.jpg

http://m.natemat.pl/0a7d919402015babcb91748aa43eb5a8,640,0,0,0.jpg

Jak widać to nie broda stanowi o poczuciu męskości ani kobiecości, bo przytaczane przez szanownych kolegów w tym temacie przykłady, wyraźnie wskazują, że można czuć się męsko i/lub kobieco zarówno bez, jak i z brodą. To wniosek 1. Wniosek 2 jest taki, że jak udowodnili przedmówcy, moda na brody w ostatnim dwudziestoleciu, wcześniej rozprzestrzeniła się w sród kobiet, później dopiero wśród mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

to przeanalizowaniu masy materiałów dostępnych w internecie, zauważyłem (...)

Jak widać to nie broda stanowi o poczuciu męskości ani kobiecości (...)

Serio, musiałeś to sprawdzić w Internecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze wątku: na pierwszej stronie tego tematu jeden z forumowiczów podrzucił Ci balsam do brody ze sklepu BeardMan. Na jego stronie jest również blog, gdzie znajduje się trochę porad. Poczytaj, będziesz wiedział trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem co najlepiej zrobić z taka brodą 

 

ZGOLIĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***isty temat, dopiero teraz tu zajrzałem - uśmiałem się do łez

ale broda wywołuje emocje hehe

 

tak na serio - brodę noszę od 6 lat, jest moja i wara obcym od niej- patrzę dziś z przekąsem na tę modę brodaczową,, bo u większości z nas to efekt domina - kumpel ma to i ja muszę

co do pielęgnacji - bez problemu znajdziesz w necie odpowiednie informacje, bo zaniedbana broda to " jak wszy na jajach" jak powiadał starej daty golibroda z mojego miasta; balsam i olejek rano i wieczorem, regularne czesanie (min 2 razy dziennie), no i ... golibroda co się zna na rzeczy a z tym jest problem w wielu miastach, dziś fryzjer bierze maszynkę i jedzie jak kosiarką

 

życzę wytrwałości i zapuszczaj, dla mnie facet bez brody to "obezjajec" cytując klasyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

" jak wszy na jajach"

Kolega poruszył bardzo ciekawy temat :)

Wspomniane wszy to gatunek ginący, choć zdania są podzielone czy ma zostać objęty ochroną :(

Wszy łonowe(mendy)to oddzielny gatunek pochodzący od goryli i naszych kontaktach z nimi, wszy glowowe to gatunek od szympansow i tu rozróżniamy jeszcze dwa podtypy w obrębie tego gatunku czyli wszy odzieżowe w dwóch rodzajach.

Wszy te z jaj czasem występują na brwiach i rzęsach, szczególnie gdy ktoś jest ciekawy a ma słaby wzrok :)

Natomiast nie wiem zupełnie który gatunek lub podgrupa występuje w brodzie i to jest ten ciekawy wątek :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam wniosek formalny o przeniesienie tematu do wątku "żarty żartami" bo czytając wszystkie posty uśmiałem się wielokrotnie


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem po ciężkich bojach info :)

Zasadniczo w brodzie mogą występować oba gatunki :( i tu aby je odróżnić należy albo zmierzyć dorosłe osobniki albo obejrzeć pod mikroskopem lub testy dna.

Jest to szczególnie pomocne aby zlokalizować pierwotnego nosiciela, chyba każdy będzie pamiętał czy żegnał się czule z kolegą (głowowa żeby nie było niedomowień) czy z koleżanką (tu raczej łonowa...)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej alma matter: http://www.parasit.amp.edu.pl

Wszystkie materiały są ogólnie dostępne ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie materiały? Mnie akurat zainteresowało czy oba te gatunki mogą się krzyzowac choć teoretycznie jest to sprzeczne, jednak nawet homo sapiens krzyzowal się udanie z innym gatunkiem a dokładnie z erectusem i teraz co poniektórzy mają pozostałości :)

 

Edit: dziwna ta Twoja strona, nawet nie ma "szukaj" ... :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, masz rację. Przepraszam Cię, jeszcze 5 lat temu były tam wszelkie materiały, dostępne publicznie ;)

Nie zaglądałem do parazytów od czasu zajęć ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było jednorazowo sześć tematów o goleniu ;), teraz broda "doszła", aż kusi by założyć temat- 'Jak szorować pięty"....post-48316-0-76285600-1461883514.jpgpost-48316-0-52347500-1461883527.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.