Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wpadłem na forum na chwile. Ciągle coś się dzieje a przede mna Warsaw Moto Show.

Odniosę się do grawerki, rozmiar ma znaczenie i to bardzo, dodam tylko że człowiek który robił dla mnie grawer ma zamówienia na 9-12miesiecy do przodu, nie jest on jedyny ale KAZDY fachowiec który umie grawerować zegarki ma zamówień masę. Jak to mówi staropolskie przysłowie :) CCC - Cena Czyni Cuda :) I ja rozumiem że w moim przypadku koszt spier..... koperty nie jest duży ale ktoś kto graweruje drogi zegarek wezmie proporcjonalnie wiecej $$$$$, idąc dalej miesięcznie ten czlowiek nie wygraweruje wiecej niż 2 zegarki - mój to ponad 2 tygodnie pracy. Jeśli ktoś mówi że zrobi to za 3k to ja mu nie wierzę że będzie to dobrze zrobione.

Zegarek został natychmiast sprzedany, co miłe, zostaje w Polsce mimo że było sporo zapytań - ta osoba była pierwsza :)

Choć mi szkoda że tak szybko poszedł :)

 

Pozdrawiam i zapraszam na Warsaw Moto Show - będę miał ekspozycję i będzie łatwiej się spotkać porozmawiać.

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę Bartoszu że gość z mojego linka jest Rosjaninem, w dodatku z azjatyckiej części Rosji. Dlatego też to na ile wycenia swoją pracę nijak się ma do zachodnich standardów i zarobków. W dodatku co innego grawerować kapę od Jawy czy Urala, a co innego Rolexa. Nie dziwię się więc iż rozrzut cen jest drastyczny. Niemniej jednak zaręczam iż jego dzieła to naprawdę najwyższy poziom z dużą dbałością o najmniejszy szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam najnowsze info: zegarkami też się zajmuje

 

attachicon.gifGrawer.jpg

Po trzecim zdjeciu zgaduje ze to jeszcze nie skonczona praca....... ale ladnie :) , zapraszam na Warsaw Moto Show, bede się wystawiał z zegarkami wraz z Dream Trip Events - będę miał ze sobą ten grawerowany zegarek. Po weekendzie zegarek "idzie" do klienta.

 

link do zdjec mojego zegarka, ehhh juz klienta:

https://www.dropbox.com/sh/zzvpx5sphrgnq82/AABVTTWN8znGrGWEEq6q3sgAa?dl=0

Edytowane przez Balticus - Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zegarek jeszcze ,,na warsztacie" jest. Jak otrzymam zdjęcia gotowego oczywiście zamieszczę. 

Dzięki również za Twoje zdjęcia, nie ukrywam że rewelacyjnie wyszedł i jestem naprawdę daleki od jakiejkolwiek krytyki tej pracy. Jednak jeśli byłaby alternatywa w postaci choćby podobnego wykonania w nieco bardziej przystępnej cenie to dlaczego nie podzielić się tą wiedzą z Kolegami z forum? To jedyna moja intencja.

 

Przy okazji: czy wersja chrono jest już w sprzedaży czy dopiero odbędzie się premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisu - nie odbieram tego jako zaden atak :) po prostu obawiam sie ze dostajesz to za co placisz w domysle ile placisz, nauczylo mnie to zycie, wiele lat pracowałem przy produkcji żywności........ ale to inna sprawa :)

ALE jak wyjdzie dobrze to jest szansa spróbować innego artysty :P

 

chrono dostepne, ale w kwarcu!

chrono automat poszedł na grupe na fejzbuku, limitacja 30 sztuk poszła w 50 minut......... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaki max nadgarstek jest przewidziana wersja 37mm?


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisu - nie odbieram tego jako zaden atak :) po prostu obawiam sie ze dostajesz to za co placisz w domysle ile placisz, nauczylo mnie to zycie, wiele lat pracowałem przy produkcji żywności........ ale to inna sprawa :)

ALE jak wyjdzie dobrze to jest szansa spróbować innego artysty :P

 

chrono dostepne, ale w kwarcu!

chrono automat poszedł na grupe na fejzbuku, limitacja 30 sztuk poszła w 50 minut......... :)

Można jakiś do fb z ta limitacją  poprosić?

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy w miocie 9015 słychać wam też tak głośno wachnik jak się obraca .Bo w moim balticusie trochę to słychać ale pytam bo nie miałem jeszcze nic z tym mechanizmem i może tak ma być i niepotrzebnie się stresuję.

W moim Formmeisterze grzechocze, a jak mocniej machnę ręką, to w dodatku telepie (i nie jest to delirium ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i pewnie Panie :)

Ten grawerowany Gwiezdny Pył - ja szczerze żałuję że poszedł tak szybko, wystawiłem go zanim fizycznie wrócił do mnie od artysty, w poniedziałek rano dostałem zaliczke na niego a o 11:30 DHL przyjechał z paczką - oniemiałem......... przepiękna robota, myśle że pewna osoba która z forum go widziała podzieli moje zdanie :)

Będę jeszcze robił taka akcje, 3-5 sztuk, problemem jest czas realizacji ponieważ jest to do 12 miesięcy! Ale nie chce oddawać do grawerowania byle komu ponieważ nie tędy droga :)

 

Pojawią się wkrótce newsy o firmie o planach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Bardzo ładny ten model gwiezdny pył. Mam natomiast dwa pytania do modelu 37mm. Dekiel oraz odcień tarczy jest identyczny jak w dużym rozmiarze? 

 

Na waszej stronie pisze, że mniejszy model ma 37mm i zakręcaną koronkę, ale wodoszczelność tylko WR20???

Nie wkradł się tu jakiś błąd? WR30 pozwala tylko na przypadkowy kontakt z wodą, zachlapania, a w modelu o który pytam jest zakręcana koronka i niższa wartość WR...

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten model gwiezdny pył. Mam natomiast dwa pytania do modelu 37mm. Dekiel oraz odcień tarczy jest identyczny jak w dużym rozmiarze? 

 

Na waszej stronie pisze, że mniejszy model ma 37mm i zakręcaną koronkę, ale wodoszczelność tylko WR20???

Nie wkradł się tu jakiś błąd? WR30 pozwala tylko na przypadkowy kontakt z wodą, zachlapania, a w modelu o który pytam jest zakręcana koronka i niższa wartość WR...

 

zapomnieli dopisać "atm"


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa, że "Gwiezdny pył" pojawi się kiedyś w nieco mniejszym rozmiarze ? Bardzo mi się podoba ten zegarek, ale niestety na moją łapę zdecydowanie za duża koperta. A szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa, że "Gwiezdny pył" pojawi się kiedyś w nieco mniejszym rozmiarze ? Bardzo mi się podoba ten zegarek, ale niestety na moją łapę zdecydowanie za duża koperta. A szkoda...

42mm to jest rozmiar można by rzec uniwersalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend oglądałem gwiezdny pył w od czasu do czasu w Wawie. Muszę przyznać że zegar choć piękny to słusznych gabarytów:)

 

nie wygląda na 42 mm.

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te gwiazdki na tarczy to mógłby być taki fajny tooll watch.np. coś ala Sinn.A te gwiazdki to go bardziej kwalifikują pod elegancki zegarek.Może by tak pomyśleć o tarczy bez gwiazdek tak na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach te gwiazdki tak mocno nie święcą, na oglądając na żywo wygląda zupełnie inaczej.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach te gwiazdki tak mocno nie święcą, na oglądając na żywo wygląda zupełnie inaczej.

nie mówię że mi się nie podoba ale mógł by być jakiś wybór.koperta , bransoleta ok. a tarcza to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.