Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Matowy prześwietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Śląsku gdzie można je zobaczyc?

W chwili obecnej w Krakowie - Paweł Suder - Zegaryna_24 ma swój punkt.

Czarne wersje jeszcze nie są w ofercie, będą na początku czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mała uwaga po paru miesiącach użytkowania. Nie odkładajcie Stardusta na bransolecie tarczą do dołu. Przez to, że endlink jest ruchomy dotyka koperty i się rysuje.

W wersji PVD będzie to jeszcze większym problemem.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta wstydzi się raz :). Co to jest ten endlink ? :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcowe ogniwo bransolety/maskownica.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga po paru miesiącach użytkowania. Nie odkładajcie Stardusta na bransolecie tarczą do dołu. Przez to, że endlink jest ruchomy dotyka koperty i się rysuje.

W wersji PVD będzie to jeszcze większym problemem.

NIE BEDZIE, zauważyłem to i bransa przechodzi mały lifting (na zdjeciach publikowanych są prototypy ale finalnie do produkcji poszlo z poprawkami), end link nie bedzie ruchomy. O ile w wersji stalowej mozna to sobie wypolerowac o tyle w PVD byłby dramat.

 

Micro brand ma swoje wady i zalety, mam nadzieje ze wiekszosc z klientów akceptuje to że nie zawsze wszytsko jest idealne ale z drugiej strony w pewien sposób indywidualne.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super że to zostało zauważone. Gdyby jeszcze end link wypełniał całą powierzchnię przy kopercie byłoby idealnie.

 

Druga sprawa to mechanizm szybkiej zmiany paska/bransolety - dzwigienka do zmiany paska jest wkręcana w teleskop. Sprawdzajcie czasami luzy. U mnie już tej dźwigienki nie ma...

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super że to zostało zauważone. Gdyby jeszcze end link wypełniał całą powierzchnię przy kopercie byłoby idealnie.

 

Druga sprawa to mechanizm szybkiej zmiany paska/bransolety - dzwigienka do zmiany paska jest wkręcana w teleskop. Sprawdzajcie czasami luzy. U mnie już tej dźwigienki nie ma...

Rzuc mi maila na [email protected] - poradzimy

 

End Link wlasnie ma być jak najbardziej i jak najblizej koperty :) a sam teleskop tez przechodzi lifting, ewoluuje na tyle na ile mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja nie używam pasków, więc nie ma to dla mnie większego znacenia. Zegarek noszę bardzo często (zdeklasował nawet mojego Pulsomatica jako EDC), więc mogło się zdarzyć.

Poza tym świetny projekt - cały czas cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy w najbliższym czasie będą dostępne Grey Seal  w kolorze niebieskim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie sobie oglądam te zegareczki i szkoda, że nie ma niebieskiego.

No ale skoro ma być upgrade, to może warto poczekać  :rolleyes:

Byle by faktycznie nie były droższe (dużo) i nie chciałbym tam też nic gorszego, niż Miyota 9xxxx  B)

 

BTW: czemu w droższych Gwiezdnych pyłach jest dawana starsza wersja mechanizmu: Miyota 8215?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Witam. Będzie dostępna w niedalekiej przyszłości matowa wersja murzyńska czarnego pyłu w mniejszym rozmiarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 7. miesiącach Stardust właśnie przestał działać. Słychać, że wahnik się rusza ale wskazówki już nie. Przy ruchu zegarkiem sekundowa przesuwa się sekundę wprzód i w tył. Ciekawy objaw. Dałem w sklepie do naprawy, zobaczymy co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nine było - naprawią - to prosty mechanizm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny paseczek, ale na taką pogodę to chyba lepiej na gumę zegarek wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.