Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Grey Seal to 44mm!! ale lug to lug 51 a zwykle jest 54mm wiec dlatego lezy fajnie

Gwiezdny Pył to 42mm

Gwiezdny Pył damski 37mm

 

O tym jak wyglada i jak sie nosi Gwiezdny Pył, uważam że bardzo dobrą recenzją tego zegarka jest zdanie które usłyszałem wczoraj - "Wygląda i jest zdrobiony jak zegarek DUŻO droższy, nie ma wstydu i bedzie się sprzedawał!"

Jak to zwykle bywa z produkcja, miał być na koniec października lecz już dostałem sygnał że chyba sie lekko opóźni, teraz walcze aby nie za dużo, tydzien czy dwa to do przezycia :)

 

Pracuje nad poszerzeniem ilosci punktów sprzedaży w Polsce i nie tylko, liczę na to że będzie Balticus dostepny w wiekszych miastach bez problemu, oczywiscie dużo zależy od właścicieli salonów czy dadzą szanse nowej marce - a wielu chce isc po bandzie ......... ja sobie na pewne warunki współpracy nie mogę pozwolić.........

 

Damy radę :)

 

Gwiezdny pył wygląda obłędnie. Na zdjęciach wygląda jakby był sytuowany cenowo 2 półki wyżej. Dla mnie niestety 42 mm w takim zegarku to jednak za dużo. Jak będziesz robił wersję "reduced" z średnicą 39 mm to biorę w ciemno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie rozmiar modelu "Gwiezdny Pył" w wersji damskiej? czy stylistyka będzie zbliżona? i kiedy dostępność?

 

edit. rozmiar widzę że jest podany wyżej, 

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie rozmiar modelu "Gwiezdny Pył" w wersji damskiej? czy stylistyka będzie zbliżona? i kiedy dostępność?

37mm - dwa posty wcześniej 


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na stronie Balticusa nie znalazłem informacji o mniejszym rozmiarze, nie widzę też nigdzie opcji jego zamówień. Cena taka sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na stronie Balticusa nie znalazłem informacji o mniejszym rozmiarze, nie widzę też nigdzie opcji jego zamówień. Cena taka sama?

Rozmiar 37mm, na bransolecie, kwarc Seiko z małą sub-sekunda - 1300pln :)

nie moge za duzo na raz wrzucic na strone, zreszta pracuje nad nowa strona........ duzo spraw w jednym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Szkoda, trochę się spóźniłem, w takim razie poczekam na dostawę do sklepu stacjonarnego. Zobaczymy jak się będzie prezentował na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze napisać bezpośrednio do kolegi Bartosza /Balticus - Bartosz/. Może jeszcze jakieś sztuki pre-orderowe zostały.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak. Chciałem zobaczyć wersję dla żony a wyszedłem z wersją męską. Z opisu myślałem, że będzie za mały ale przez wąski bezel wydaje się większy. Koperta, na żywo, genialna. Myślałem, że będzie za gruba ale jest ok. Zaskakująco porządna i ładnie zrobiona bransoleta. Posiada też system szybkiej zmiany. Jedynie połączenie z kopertą mogłoby być ładniej spasowane.

Ogólnie, cały czas jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej. Czekam na wersję dla żony.

 

post-34848-0-80004300-1478366711_thumb.jpg

 

Jeszcze dla porównania obok Terrascope'a.

 

post-34848-0-74323800-1478367304_thumb.jpg

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wrzucić zdjęcie tego zegarka na nadgarstku 20cm albo nieco większym? Bo jak na razie to same "pierwszokomunijne zdjęcia" wrzucacie  ;) 

 

 

 

 

:D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 20cm powinno być ok. Lubię duże zegarki i ten mi bardzo odpowiada. A z czystych danych wyglądał na mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wrzucić zdjęcie tego zegarka na nadgarstku 20cm albo nieco większym?

Ja nie dam rady :)

Na większym nadgarstku będzie lepiej niż na moim, 17cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus Gwiezdny Pył, tarcza z awenturynu niebieskiego ;)

 

20161104_144859.jpg

 

20161104_145104.jpg

 

20161104_145659.jpg

 

20161107_111453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda obłędnie! Widziałem jeszcze gdzieś w necie projekt z falą na tarczy, to też był sztos. Takie coś chce się oglądać, a nie te nowoczesne buble z pseudo Błonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza świetna, ale te szlify jak dla mnie nie do przyjęcia. No i to czego się najbardziej obawiałem - rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach kontrast jest na maxa podkręcony. Tarcza i szlify na żywo wyglądają inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wygląda słabo, to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zakochałem sie w tej tarczy! Można je gdzieś na Śląsku w sklepie znaleźć, żeby pomacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus Gwiezdny Pył - światło - przewaga jarzeniówek

 

 

Moim zdaniem dużo lepiej niż na zdjęciach, bo te trochę przesadzone.

Już się bałem, że jest aż tak "krzykliwa" ta tarcza :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Również miałem przyjemność przyjrzeć się mu z bliska.

Coś w nim jest fajnego, coś co kusi :)

 

6583799_20161015_162811.jpg

 

6583801_20161015_162753.jpg

 

6583802_20161015_162815.jpg

 

6583800_20161015_162827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.