Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, dzięki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuscan Leather z pewnością różni się od Tobacco Vanille. Nie ma tu tej słodkości, początek jest jak wizyta na stacji benzynowej. Trwa to jednak krótką chwilę i pojawia się elegancka skóra ... to z kolei odwiedziny w  butiku z portfelami i damskimi torebkami. W początkowej fazie jest to dość intensywny zapach powoli przechodzący w łagodniejsze nuty połączone ze świeżo okorowanym drzewem. Przez cały czas przewija się w oddali pewna słodycz, coś na kształt wanilii. Dla mnie ten zapach jest zdecydowanie bardziej złożony i przez to "szlachetniejszy" od TV. Oczywiście nie twierdzę, że podejdzie każdemu. Kupiłem go pod wpływem Knize10, gdzie spodobały mi się skórzane akcenty. Z pewnością nie można przejść obojętnie obok niego.

Co do trwałości i projekcji to wydaje mi się, że jest na podobnym poziomie jak TV.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 początek jest jak wizyta na stacji benzynowej.

Ja absolutnie takiego wrażenia nie odnoszę. Ze stacja paliw kojarzy mi sie tylko jeden zapach...Fahrenheit. Kwestia nosa :)

 

Michał jeśli TV jest dla Ciebie magiczny to podejrzewam że TL nie bedzie, choć różnie to bywa. TL jest specyficznym zapachem i na pewno nie jest to zapach typu lekki łatwy i przyjemny, choc jest jak najbardziej noszalny. Musi sie wstrzelić w Twój gust w 100%, bo w przeciwnym razie nie będziesz go używał.

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za informacje, będę musiał go gdzieś powąchać, ale coś mam wrażenie, że nie przypadnie mi do gustu tak jak TV.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będąc w Sephorze, mój wzrok skierował się w stronę półki z Givenchy. Lubię tę firmę - mam Givenchy Homme Red Label i uważam, że jest naprawdę świetny (raczej letni). Na górnej półce dostojnie stał Givenchy Gentleman. Od dawna intrygował mnie flakon i postanowiłem sprawdzić. Szczerze powiedziawszy, moje pierwsze wrażenie było mieszane. Początkowe akordy są bardzo ziołowe - jak jakaś mikstura apteczna :) Schowałem papierek do kieszeni i poszedłem w stronę Dior'a, a ściślej mówiąc do Fahrenheit'a. Trafiłem na wersję Aqua i doszedłem do wniosku, że jednak wolę zwykłą.

Koniec końców, skończyłem na Diorze Homme - cudowny, słodko-pudrowy, wciągający, szlachetny zapach.

 

Po powrocie do domu wyjąłem papierek z Givenchy Gentleman i... zatkało mnie. Zapach pięknie "ewoluował" zmieniając się w cudownie suchy (lubię takie), rześki, klasyczny (rok wprowadzenia 1974) i i szalenie elegancki. Klasa sama w sobie. Wydaje mi się, że jest nieco podobny do Yves Saint Lauren Kouros'a - jednakże nie mam 100% pewności, gdyż dawno go nie wąchałem :)

 

I tak oto kolejne perfumy dołączyły do mojej listy "must have"...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Walter_87, dnia 21 Lut 2014 - 20:02, napisał:Walter_87, dnia 21 Lut 2014 - 20:02, napisał:

(...) Givenchy Gentleman (...) Wydaje mi się, że jest nieco podobny do Yves Saint Lauren Kouros'a - jednakże nie mam 100% pewności, gdyż dawno go nie wąchałem :)

 

I tak oto kolejne perfumy dołączyły do mojej listy "must have"...

 

Witam,

po takiej rekomendacji, jako wielodekadowy :) sympatyk KOUROS'a z chęcią poznam ten zapach.

Nie zawiodłem się na tej perfumerii http://crystaline.pl/product-pol-363-Givenchy-Gentleman-edt-100-ml.html i jest znacznie taniej niż w Sephorze.

Pzdr.

 

edycja: zapoznałem się z tym zapachem - zapach elegancki ... ale dość szybko się ulotnił, no i raczej daleko mu do KOUROS'a :).

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 sprawdź sobie:

Jubilation for Men Amouage

Opus IV Amouage

Musc Ravageur Frederic Malle

Herod Parfums de Marly

Idole Lubin EDT

Back to Black By Kilian

 

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał sprawdź sobie Kiliana BTB i Amouage Interlude :). To też są małe cudeńka :). <br /><br /><br />Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 sprawdź sobie:

Jubilation for Men Amouage

Opus IV Amouage

Musc Ravageur Frederic Malle

Herod Parfums de Marly

Idole Lubin EDT

Back to Black By Kilian

Dobrze chłop prawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał sprawdź sobie Kiliana BTB i Amouage Interlude :). To też są małe cudeńka :). <br /><br /><br />Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jesli chodzi o interlude to potwierdzam. Mialem okazje testowac i jak dla mnie jeden z lepszych zapachów od Amłaże.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wąchałem wszystkich Amouage, zostały mi wszystkie opusy, Fate i jeszcze kilka innych. Jak do tej pory to moj ulubiony zapach z Amouage. Miałem dekant 10 ml, dosyć szybko go zużyłem :). <br /><br /><br />Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zapach trzeba wąchać na własnej skórze, gdyż ma ona własny zapach tworzący kombinację z psikadłem.....U mnie od lat kenzo pour homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem sobie małe zapasy na przysłość. Przedewszystkim kupiłem Montale Aoud Leather. CUDO.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny skórzany zapach, ciekaw jestem jak się ma do Knize10 lub TF Tuscan Leather.

Z tego co poczytałem, dużo w nim również pieprzu, muszę gdzieś powąchać.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za propozycje, napewno wszystko co proponujecie sobie sprawdze. Narazie jednak sprawiłem sobie dzisiaj kolejną butle TF TV, oczywiście 250 ml :) Plus dodatkowo jeszcze Gucci by Gucci PH, D&G The One, YSL L'Homme oraz tradycyjnie Platynowego Egoiste.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A ja sobie sprawiłem Przemysławkę, 150 ml oczywiście. Smakuje super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie! Popierajmy to, co nasze - polskie, bo każdy Polak ma polski organizm i tylko to, co polskie mu nie szkodzi :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie! Popierajmy to, co nasze - polskie, bo każdy Polak ma polski organizm i tylko to, co polskie mu nie szkodzi :D

Dokładnie, tych wszystkich polecanych przez Was zagranicznych wynalazków się nie da pić!


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzymy Ci na słowo!


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Warsa kupilem. Oczywiscie 0.5dm3.

A może mi się z Wyborowa popi....lilo....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mając chwile czasu, zajrzałem do perfumerii i z braku laku powąchałem dość popularne wśród młodzieży Joopy, wersja GO mi na tyle podpasowała, że nie namyślając się długo sobie ją kupiłem :) Bardzo fajny i świeży zapach. Pewnie jakościowo to nic specjalnego, ale naprawde przyjemny.

 

post-27475-0-75524400-1393442403.jpg

 

Lubi je tutaj ktoś jeszcze ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten różowy ? Wąchałem go wczoraj i jak dla mnie to pachnie zbyt kobieco :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JOOPa takiego fioletowego bardziej... moja żonka mówi, że to tylko na zimę. Pewnie się zna bo siedzi w tej branży ;)
Zapach jest bardzo intensywny i zwraca uwagę... W domu sprawdzę dokładnie co to za "model".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.