Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

to w Lublinie [całym ] jest mniejszy wybór

/quote]

 

Bo lotniska w Lublinie pewnie nie macie to gdzie mają być? w zajezdni tych smiesznych autobusów z szelkami? :-D

Port Lotniczy Lublin-ale tam tylko "przemysławka" i "pani Walewska" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Z racji położenia, mają obowiązkowo wprowadzić do sprzedaży "Ogni Maskwy" na całym terytorium na wschód od Wisły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał powinieneś spróbować z niszą ;).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno spróbuje, już wkrótce :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już spróbujesz to zakochasz się i nie wyjdziesz :). Ja jakiś czas temu pierwszy raz odwiedziłem Quality. Od razu mi się tam spodobało. Obsługa przemiła, na bardzo wysokim poziomie. Nigdy nie byłem w tej perfumerii źle potraktowany, nie to co w wielu Daglasach.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem napewno, że mi się spodoba, bo przecież również bardzo lubię różnego rodzaju zapachy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tym zapachu? Podobno to juz klasyka :), kupilem w ciemno po przeczytaniu opinii. Niedlugo powinien dojechac- siodemka  :angry:  hugo-boss-szary-woda-toaletowa-30ml-spra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka jakich mało. Kiedyś jeden z najczęściej używanych zapachów przeze mnie, było to już bardzo dawno temu, ale naprawde miło go wspominam. Zapach, który wyczuwam na odległość, nie da sie pomylić z żadnym innym. Powinieneś być zadowolony, tylko uważaj, bo można się od niego uzależnić ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zapach, zużyłem kilka flakonów. Pasuje tak na prawdę do wszystkiego i na każdą okazję.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie to może i niezły, ale ta popularność ... No i zdaje się, że jeden z częściej podrabianych, co sprawia, że po prostu ciężko nie spotkać tego zapachu

 

A tak w ogóle to dzisiaj właśnie zamówiłem wreszcie takiego swojego perfumowego Graala :P

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie te! Skąd wiedziałeś? Nie mów tylko, że na lubelskim lotnisku dla trolejbusow otworzono perfumerie niszowa. Jesli tak, to na Twoim miejscu juz zaczął bym się bać :-D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze i do bólu-myślałem że gadanie o kosmetykach to kobieca domena.......

Ale co tu się wyprawia ,to już ludzkie pojęcie przechodzi...

Ku...a,chłopaki,gdzie się w życiu pogubiliście ze tak pierd...e od rzeczy na 89 stronach tego zacnego forum?

Zacznijcie choć pisać o wodzie po goleniu bo aby patrzeć jak za środki do depilacji się zabierzecie.....

Zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową i mamy-perfumeryjne legiony..... :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cook nie musisz tego czytać ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cook nie musisz tego czytać ;)

to żadne wyjaśnienie...... :);) [podobnie jak   nie musiałem czytać dzieł Lenina ,czy markiza de Sade...a przeczytałem :P ]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie choć pisać o wodzie po goleniu bo aby patrzeć jak za środki do depilacji się zabierzecie.....

 W temacie wody po goleniu, to moim "odkryciem roku" jest Acqua di Parma Collezione Barbiere.

Niestety trudno ją kupić.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W temacie wody po goleniu, to moim "odkryciem roku" jest Acqua di Parma Collezione Barbiere.

Niestety trudno ją kupić.

A tu klasyk :)post-48316-0-70377900-1393832779_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową i mamy-perfumeryjne legiony..... :);)

Niby masz rację, ale z 2giej strony w monie kąpiesz się i zmieniasz gacie raz na tydzień... Jak ktoś to robi częściej to jeszcze nie znaczy, że jest zniewieściały ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację, ale z 2giej strony w monie kąpiesz się i zmieniasz gacie raz na tydzień... Jak ktoś to robi częściej to jeszcze nie znaczy, że jest zniewieściały ;)

Jesteśmy rówieśnikami.....gdzie ty służyłeś? :blink::):D -my bgs-y zmienialiśmy codziennie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze i do bólu-myślałem że gadanie o kosmetykach to kobieca domena.......

Ale co tu się wyprawia ,to już ludzkie pojęcie przechodzi...

Ku...a,chłopaki,gdzie się w życiu pogubiliście ze tak pierd...e od rzeczy na 89 stronach tego zacnego forum?

Zacznijcie choć pisać o wodzie po goleniu bo aby patrzeć jak za środki do depilacji się zabierzecie.....

Zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową i mamy-perfumeryjne legiony..... :);)

 

Jak ktoś wejdzie na to forum to pomyśli- komuś w głowach się poprzewracało od zegarków.

 

Inny zobaczy kogoś pod krawatem w marynarce i stwierdzi- "ubrał się jak stróż w (...)"

Bo on na co dzień w dresie, białych skarpetach i klapkach.

 

Perfumy to normalna sprawa.

Tyle że u nas jakoś drogo wychodzą w porównaniu do zachodu gdzie jest to wydatek np. 4 roboczo godzin...

 

Można mieć np. 20 par butów i 40 flaszek perfum.

Czy to o czymś świadczy?

 

Zasadnicza służba wojskowa?

To jakiś wyznacznik stylu?

Czegoś to uczyło?

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zmechu tak różowo nie było, pamiętam jak w pierwszych tygodniach na kompanii maszerowaliśmy z interesem w garści do śmietnika wyrzucać cywilne majtki...

No ale to nie ten temat, z zapachów wojska polecam zapach opinaczy unoszący się na korytarzu po powrocie z wymarszu ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w kraju Januszy i Seb, więc posiadanie więcej niż flakonu Old Spajsa i garnituru od studniówki/ślubu to pedalstwo. Cook jak zwykle się nudzi i trolluje kolejny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w kraju Januszy i Seb, więc posiadanie więcej niż flakonu Old Spajsa i garnituru od studniówki/ślubu to pedalstwo. Cook jak zwykle się nudzi i trolluje kolejny temat.

Nie przesadzaj....z kosmosu nie spadłem i,to że mam własne zdanie a nie jestem klakierem wcale nie znaczy ze "troluje" :) ....też używam kosmetyków i mam kilka garniturów :)

Śmieszy mnie tylko fakt kupowania przez facetów ilości kosmetyków  które rzadko widać u kobiet....

Wolny wybór-możecie nawet pisać który puder lepszy -w kamieniu czy kremie?,i czuć się facetami..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w kraju Januszy i Seb, więc posiadanie więcej niż flakonu Old Spajsa i garnituru od studniówki/ślubu to pedalstwo. Cook jak zwykle się nudzi i trolluje kolejny temat.

 

ja mam tylko jeden garnitur, niestety w ślubny się już nie mieszczę :(


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.