Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, używał ktoś coś z poniższej listy?

 

Lalique Encre Noire

L'Occitane Eau des Baux

Creed Aventus

Guerlain L'Instant Pour Homme

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him

Amouage Jubilation XXV Men

Jean Paul Gaultier - Fleur Du Male

Hanae Mori HM

Serge Lutens Chergui

Serge Lutens Fille en Aiguilles

Lalique White

Montale Red Vetyver

Andy Tauer L'air du Desert Marocain

Nasomatto Black Afgano

 

Jeżeli tak, to poprosiłbym o ogólne wrażenia i info. czym warto się zainteresować w pierwszej kolejności :) Dzięki.

 

Michał, dorzuć Creed Sartorial i jak mieszkasz w UK, to koniecznie odwiedź butik Floris'a w Londynie ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kuba, jakiś czas temu już sobie namierzyłem ten butik, najprawdopodobniej pod koniec miesiąca będę w Londynie, to obowiazkowo tam zaglądne :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeszcze Penhalingon's, choć to Floris jest legendą równie wielką jak JLC, Patek, IWC czy Vacheron w zegarmistrzostwie.

Naturalnie, żona musi być obecna przy wyborze i testuj na silnie ukrwionych miejscach(przegub dłoni, przegub ramienia - to niestety limituje maksymalnie 4 zapachy jednego dnia próB). Jak się trafi właściwy zapach(mam tak z jednym - Azarro Chrome), to kobiety przez lata będą pamiętać, że takiego używałeś(znajoma ze studiów której nie widziałem 2 lata, po kilku minutach przypomniała sobie, że ciągle używam Chrome).

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, dorzuć Creed Sartorial i jak mieszkasz w UK, to koniecznie odwiedź butik Floris'a w Londynie ;)

 

A co to takiego Creed Sartorial?

Penhaligon's Sartorial znam i mam, ale Creed'a nie, chyba że to pomyłkowy "zlepek"


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to takiego Creed Sartorial?

Penhaligon's Sartorial znam i mam, ale Creed'a nie, chyba że to pomyłkowy "zlepek"

Pardon, masz rację. Pomyłkowy zlepek ;) Przyszły mi na myśl jednocześnie laboratoria Creed i Penhaligons, a pamiętam, że chciałem spróbować Aventusa i Sartorial.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ZIRH Courduroy, nie podszedł mi zapach. Wystawiam w rzeczach niezegarkowych jakby ktoś był chętny.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black%2Bcube.jpg

 

 

Przewąchałem ostatnio. Świetny zapach. Kapitalny bym powiedział.

Zatrzymałem się na cenie... ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście tani nie jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne jest perfum, a nie woda perfumowana ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Dior Sport - super zapach. Trwaly i pasujacy zarowno w zime jak i w lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na próbę kupiłem wynalazek z Emiratów pt. Rasasi Oudh al Mubakhhar - ponoć w klimatach Montalowskich - jak dojdzie dam znać. Cena zabawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne jest perfum, a nie woda perfumowana ;)

 To zapewne są perfumy. Jest ich wiele we flakonie a nie jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie jedzie Tom Ford Tuscan Leather - zakup całkowicie w ciemno. Mam tylko nadzieję, że będzie jak z Tobacco Vanilla, mimo, że bez wcześniejszych testów zapach całkowicie mnie "zauroczył".  


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, daj odrazu znać jak dojadą, może też się skusze :)

 

Gratuluję oczywiście.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Michał, chociaż pewnie chwilę potrwa nim dotrą. Jadą aż z LA.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ich bardzo ciekaw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T.F  Tobacco Vanilla, SERGE LUTENS Chergui, coś pięknego....

Tom Ford Tuscan Leather- dla mnie nic szczególnego....

Edytowane przez Jar20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na próbę kupiłem wynalazek z Emiratów pt. Rasasi Oudh al Mubakhhar - ponoć w klimatach Montalowskich - jak dojdzie dam znać. Cena zabawna.

 

Już doszły i jest więcej niż ok. Otwarcie jest dziwaczne - klimaty medyczno-przychodniowo-szpitalne. Z czasem zapach się wysładza do milutkiej, raczej męskiej róży z subtelną nutką oudu. Wielbicielom klimatów a'la Montale faktycznie powinien się spodobać. Jestem ciekaw innych ich zapachów bo jakościowo (trwałość, projekcja) jest znakomicie - używał ktoś innych zapachów od Rasasi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Montale mowa, to od czasu do czasu uzywam Black Aoud. Na co dzień to może byłaby przesada, ale czasami to czemu nie? wyrazu nie można im odmówić


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Montale znam, w tym BA - pytając czy znacie inne miałem na myśli zapachy Rasasi, bo jest tego całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To zapewne są perfumy. Jest ich wiele we flakonie a nie jeden...

Myślałem, że przyczepisz się do niepoprawności gramatycznej, bo wyczytałem, że perfumy nie mają liczby pojedynczej. 

Więcej niż jedna to jest raczej nuta zapachowa. 

Na chemii organicznej na studiach miałem koło ze związków heterocyklicznych(reakcje, dokładna struktura przestrzenna) w zapachach, więc znacznie dokładniej znam skład. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.