Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy ale Blue de Channel uzywam od 2 lat conajmniej. Bardzo lubie ten zapach, czesto zamieniam na Channel Sport lub Allure. Nie wiem ale mnie sie bardzo podabaja ich zapachy, eksperymentowalem ostatnio z D&C - flakon jest mi ciezko wykonczyc. Poza trwaloscia zapachu same minusy jak dla mnie.

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sprawiłem sobie Hermes, Terre D'Hermes EDT - rewelacja. Prawdziwe męskie pachnidło. Bardzo spodobał mi się też Gentlemen only Givenchy już wiem o co poproszę mikołaja :D

 

Hermes wymiata, gdyby nie to że mam manię próbowania zawsze nowego zapachu to ciągle bym pachniał Terre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie zamowiłem w ciemno polecanego przez Was Hermesa, zobaczymy czy coś warte są te Wasze nosy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wczoraj sobie zamowiłem w ciemno polecanego przez Was Hermesa, zobaczymy czy coś warte są te Wasze nosy :)

Jest sztuczny jak Paris Hilton, ale pachnie przepięknie :D

 

PS

 

Koledzy używał ktoś dolnopółkowego Iceberga? Chodzi mi o trwałość. Czytałem coś w sieci i wychodzi, że 7 godzin trzyma, ma niezłą projekcję. Jest dobra promocja i żal nie skorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terre hermes i xeryus rouge to najlepsze zapachy jakie mi się trafiły w tym roku

 

Spróbuj jeszcze Armani Eau de NUIT  , oraz SPICEBOMB ( tylko sephora ) ..powinny Ci się spodobać skoro nie lubisz typowych świeżaków ;-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sztuczny jak Paris Hilton, ale pachnie przepięknie :D

 

PS

 

Koledzy używał ktoś dolnopółkowego Iceberga? Chodzi mi o trwałość. Czytałem coś w sieci i wychodzi, że 7 godzin trzyma, ma niezłą projekcję. Jest dobra promocja i żal nie skorzystać ;)

 

Który Iceberg? 74? Na mojej skórze przepiękny, ale trzyma króciutko. Niestety... W podobnym klimacie jest Moschino Uomo (Forever trochę też) - trwałość dużo lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilkakrotnie podchodziłem do niego w Rossmanie, bo jest w nieustającej promocji :) i zapach przeładny. Projekcję można przeboleć, bo taki typ zapachu, ale nie trzyma się na skórze długo - u mnie po 4 godzinach ledwo czuć - poziom Avonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprawdzę jutro zapach i jak będzie znośny to zaryzykuję. 1gr to nie wydatek jak za 100ml :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terre hermes i xeryus rouge to najlepsze zapachy jakie mi się trafiły w tym roku

Fajne zapachy. Hermes, moim zdaniem, fajniejszy. Xeryus rouge po dłuższym czasie zaczął mnie męczyć.

Polecam jeszcze dsquared2 potion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić coś ala Hermes czy Opium? Uwielbiam jest ale są tak popularne, że przestałem używać i szukam jakieś alternatywy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes w sensie Terre? Spróbuj cokolwiek Elleny (perfumiarz, który wykreował Terre) - Cartier Declaration, ogródki Hermesa (Jardin de...) itd. Zbliżony acz nie identyczny jest też taniutki Franck Olivier Black Touch.

 

Opium to inna bajka - orient, przyprawy no i ta fantastyczna czarna porzeczka. Szczerze mówiąc nie znam nic podobnego sensu stricte zapachowo. Podobny orientalny klimat znajdziesz w Boucheron Jaipur pour Homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opium poezja,intensywny,ziołowy na chłodne dni.Lubie takie klimaty. Może thierry mugler -amen?bardziej kadzidłowy i mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze Armani Eau de NUIT  , oraz SPICEBOMB ( tylko sephora ) ..powinny Ci się spodobać skoro nie lubisz typowych świeżaków ;-)

jak będe w perfumerii to obwącham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage - Memoir, Reflecition Man, Jubilation, Creed Aventus, na zime Cartier Roadster i Tom Ford Black Orchid plus pare innych sporadycznie...

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie zamowiłem w ciemno polecanego przez Was Hermesa, zobaczymy czy coś warte są te Wasze nosy :)

Ano ja tez tak czytam i czytam Wasze ochy i achy nad tymi Hermesami, że aż postanowiem pofatygować się do perfumerii i powąchać, chociaż widząc opakowanie w internecie oraz nuty zapachowe nie sądziłem, żeby cos z tego było, gdyż preferuje lekkie, swieże, raczej owocowe zapachy.

Tak więc w pierwszej chwili nie zrobiły na mnie wrażenia a nawet odepchnęły, ale czytajac opinie Wasze, w necie oraz co powiedział Pan w perfumerii -zapach ciekawie ewaluuje, utlenia się na skórze. I rzeczywiście zyskuje przy "blizszym poznaniu" ;) Musze powiedzieć, że na chwile obecną nie mam opinii, bo jest to zapach na pewno nie na każdy dzień, pore i nastrój ale musze przynac, że jest ciekawy i ma cos w sobie...albo jestem podatny na Wasze sugestie :huh:

Zapewne pochącham sobie jeszcze nie raz i kto wie może się zdecyduje. Niemniej  zapach ciekawy.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dostęp do naprawdę doskonałej jakości replik/esencji czy jak to tam nazwać?? perfum.

Jestem na tym punkcie naprawdę wrażliwy i wyczuwam niuanse, przetestowałem naprawdę sporo wynalazków. Mam obecnie od koleżanki 2 wody, są to Armani Eau de nuit i Dior Homme męski i są to zapachy niemal 1:1 z oryginałami ( testowane oryginał na lewą rękę psiknięty i replika na drugą , w tym samym czasie ). Bardzo dobra trwałość identyczna a nawet w przypadku Armaniego dłuższa niż oryginału !! ( perfumy czuć nawet na 3ci dzień na ubraniu). Repliki te nie są tanie bo powiedzmy 100ml wychodzi ok 95zl, ale w perfumerii za 100ml trzeba dać 300zl.

Nie ma dobrych replik po 30zl-50zl za 100ml, takie omijajcie szerokim łukiem.

Można wziąć 30ml na początek jakiegoś zapachu i samemu stwierdzić czy mam rację. Jak ktoś jest chętny to na niech napisze na PW co go interesuje.

 

Można to także potraktować jako testowanie zapachu przez zakupem oryginału, bo w sumie fajnie jest mieć butelkę oryginalną ( sam je kolekcjonuję :-) )

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, będę kupował sobie Dior Homme po Twojej rekomendacji :), ale nie wiem, czy opłaca się brać taką podróbę skoro w perfumerii, w której kupuję żonie ten zapach Diora kosztuje 215zł za 100ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że na podróbki szkoda kasy.

Nie wiadomo na ile oddaje to oryginał, jak długo pachnie itd.

Oryginały są oczywiście drogie ale wiadomo co się dostaje.

 

Lepiej już kupić 50ml oryginału.

 

Z tego względu że mam dużo perfum, kupuję jak najmniejsze pojemności ponieważ mam problem aby je zużyć.

 

Miałem kilka 100ml i musiałem je sprzedać, bo tylko miejsce zajmowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.