Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny na klasyka przez duże „K”?

Chętnie wymienię na innego guerlaina, najlepiej heritage, bądź vetiver. Szczegóły do ustalenia.

8d5871c57d0f72a0a4c390538d385fa2.jpg

50ml, zostało wypuszczone testowo kilka chmur.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w S u mnie w mieście i nie mieli issey intense .... co powiecie o Versace eau fraiche ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Pochwalcie się jakich perfum używacie na specjalne okazje? Sam szukam czegoś bardziej prestiżowego o małej pojemności na specjalne dni :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Denim. Uzywam caly czas. Tani jak barsz i dobry. Zygac mi sie chce jak wchodze do perfumerii teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Podoba mi się zapach BVLGARI Man In Black, ale niestety nie trzymają się na skórze. Po aplikacji max 3 godziny. Czy możecie polecić coś zbliżonego ale trwalszego?:-)

Edytowane przez obidobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Biorąc pod uwagę różnego rodzaju "hobby", jakie miewają młodzi ludzie w Twoim wieku, to rodzice i tak chyba powinni się cieszyć, że w Twoim przypadku są to perfumy i zegarki  ;)

Zawsze, może je pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, może je pić.

Panie bez przesady :D Po co pić 125 ml za 150 zł, jak można kupić w Biedrze puszkę V.I.P 500 ml za jakieś 2 zł? W dodatku ma 7% :D

 

A tak serio to nie, nigdy nie piłem alkoholu

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

I tak trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie dzisiaj wpadły, rano psiknąłem na dłoń i wciąż czuję ;)

 

pozostale-zapachy-7-sport-woda-toaletowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś  ze starym YSL Jazz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było testowane... ;) 

W szranki stanęły 4 zapachy: Guerlain Ideal EDT, Bvlgari Man in Black EDP, Dior Homme Intense EDP, Encre Noire Extreme EDP.

 

Wszystkie fajne, choć najbardziej pod względem kompozycji zapachu spodobał mi się Dior :) ... natomiast jeżeli chodzi o trwałość to wygrał chyba Bvlgari (do dziś czuję na rękawie kurtki), Gurlain i Dior również dobrze wypadły, czułem je wyraźnie przez 5-6h.

Najsłabiej wg mnie wypada EN Extreme... zapach wygładzony w porównaniu do zwykłej EN jaki i najmniej trwały spośród całej czwórki (już po 1-2h ciężko było go wyczuć).

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wczoraj było testowane... ;)

W szranki stanęły 4 zapachy: Guerlain Ideal EDT, Bvlgari Man in Black EDP, Dior Homme Intense EDP, Encre Noire Extreme EDP.

 

Wszystkie fajne, choć najbardziej pod względem kompozycji zapachu spodobał mi się Dior :) ... natomiast jeżeli chodzi o trwałość to wygrał chyba Bvlgari (do dziś czuję na rękawie kurtki), Gurlain i Dior również dobrze wypadły, czułem je wyraźnie przez 5-6h.

Najsłabiej wg mnie wypada EN Extreme... zapach wygładzony w porównaniu do zwykłej EN jaki i najmniej trwały spośród całej czwórki (już po 1-2h ciężko było go wyczuć).

 

RG

Wynik tego pojedynku nie jest dla mnie zaskoczeniem, choć muszę przyznać, że u mnie z trwałością Dior Homme Intense jest zdecydowanie lepiej  ;) Pod tym względem, z linii Homme od Diora, w moim przypadku lepsze parametry użytkowe ma tylko Dior Homme Parfum. Zresztą ten ostatni to dla mnie faworyt w całej linii  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oba zapachy Bvlgari i Dior jednakowo projektowały i pod względem trwałości dałbym wtedy remis... natomiast dzisiaj pozostał ślad jedynie po Bvlgari więc on zwyciężył w kategorii trwałość :)

Jeżeli chodzi o kompozycję to Dior Intense wygrywa z Bvlgari zdecydowanie :)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pytał o zapachy na lato więc śmiało mogę polecić (kolejność przypadkowa):

 

Armani Acqua Di Gio

CK Truth

Channell Allure Sport

Lacoste Essential

 

Jako że ww. flakony opróżniłem do dna, obecnie sam szukam czegoś nowego na lato i nie wiem, czy nie będzie to - uwaga, uwaga - Adidas Active Bodies (EDT).

 

A jeśli chodzi o zapach na szczególne okazje to u mnie numerem 1 jest Armani Code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na lato Al Haramain L'Aventure.Lekki jak na araba, nie urywa łba,cytrusowy, ale męski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja na lato polecam Colonia Assoluta Acqua di Parma i Creed Millesime Imperiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L'Aventure również bardzo lubię, ale moim ulubionym od lat zapachem letnim jest Dune. Śmieją się znawcy, że płytki i prostacki, ale co zrobić - uwielbiam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. Potwierdzam, Dior Dune (bo chyba o nim mowa?) to świetny zapach. Miałem już próbkę, czeka w kolejce. Ale na razie zbieram na zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Na lato ?

Wall Street !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na lato ?

Wall Street !

Wilk z Wall Street? :-) IMO przez cały rok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Tez można, ale porą roku, w której najlepiej się czuje jest lato.

Fajny tez jest Loewe 7 Natural, z tym, że jedzie troszkę plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie latem bardzo podchodzi też Bvlgari Aqua Pour Homme... Tam jest taka nutka, jakby troszkę zgniłych wodorostów, która czyni to pachnidło dość intrygującym, jak na świeżaka... Do tego, jak dla mnie, ma bardzo dobre parametry techniczne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bvlgari aqua niezalnie od wersji na mnie to katastrofa. Zapach bardzo fajny, na kimś, sam jak go użyłem (4 różne wersje) tragedia. W ciemno nie polecam na pewno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.To jest problem.Na kimś cud, miód i orzeszki.A jak sam użyjesz to ło matko bosko,człowieka cofa.Czasami tak się trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.