Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza dostawa. 

 

 

 

 

DSC_1746.JPG

DSC_1745.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Dzisiejsza dostawa. 

 

 

 

 

DSC_1746.JPG

DSC_1745.JPG

Jestem ciekawy tego zapachu.

Możesz powiedzieć do czego jest podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem. Taki oldskul przełamany morze Al Haramain Sheikh

Ale trwałość nie za tęga w porównaniu z innymi Johnami, które mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek, trochę żywicy labdanowej z różnych części czystka o różnych odcieniach kadzidła ale bez większego dymu. 

Ktoś coś używał tego dłużej? Bo u mnie 3 dzień dopiero przy 25 Celsjuszach i czuje tylko cytrynowe labdanum ciekawe jak to w chłodzie śpiewa. 

IMG_20220623_150534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem szukać jakiegoś zimowego zapachu, raczej z marek niszowych, coś wytrawnego bardziej i typowo jesień zima bo to najdłuższy okres u nas. Byłby to finalny zapach z czwórki która docelowo planuję. Na razie przerobiłem poniższe:

Amouge Interlude - kadzidlo na patyku z bazaru, mdłe 

Interlude Black Iris - bardzo ciekawy dymny zapach, stonowany ale była jakaś kwaśna nuta muszę sprawdzić raz jeszcze

Interlude 53 : smoła w butelce, piękny zapach , bestia jeśli chodzi o sile i gdyby nie cena to pewnie bym skończył poszukiwania 

Fragrance du Bois Oud Intense - toi toi

PDM Layton Exclusive - ciekawy złożony zapach, ale niestety trochę toi toia tez było 

Roja Oud - najciekawszy oudowy zapach jaki próbowałem, ale nie za te cenę , nie robił wow jak Interlude 53 

Creed Royal Oud - Oud schowany za świetami nutami, bardzo mi się podobał ale nie wiem czy na zimę, No i szybko się ulotnił , jeszcze raz spróbuje 

 

Kolejne do testów PDM Carlise, Layton, Herod. Tom Ford Oud Wood. Pomysły mi się kończą, może ktoś coś podrzuci. ;)

 

Ogólnie testowanie perfum daje sporo frajdy, rozumiem trochę kolegów pasjonatów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz testować sam, to co Tobie pachnie toi toiem dla innego może pachnieć czekoladą ;) Niezbadane są skojarzenia zapachowe. Im więcej zapachów poznasz tym mniej dziwnych skojarzeń. Miarodajne są tylko testy globalne, bloterki i nadgarstki są tylko rozszerzeniem testu globalnego.
Interlude 53 - lepiej jeden zapach, który powoduje ciarki niż 10 średniaków w tej samej cenie. Dla mnie też genialny.
Polecam spróbować: TF Tuscan Leather / Rasasi La Yuqawam (także Tobacco Blaze), Rundholz 20MARS2022, Armani Myrrhe Imperiale, Amouage Memoir, Olympic Orchids Woodcut, Guerlain L'Instant Extreme, Al Haramain Amber Oud, Amouage Journey, Clive Christian X for man... Można w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, innej drogi niż testowanie nie ma, ale zawsze jakiś kierunek jest, dzięki. Trochę z fragrantiki korzystam, żeby chociaż coś wytypować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interlude - kadzidło z patyku na z bazaru, mdłe?

 

Wiele można zarzucić Interlude, ale nie te dwie rzeczy.

 

A propos, oblałem się nim dzisiaj dość solidnie. Dobrzejest. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po sobie jak z doświadczeniem zmienia się odbiór zapachów więc nie dziwię się już żadnym dziwnym porównaniom. Testując ostatnio Amouage tylko to potwierdziłem i właściwie to mógłbym testować od nowa wszystko co poznałem przez te niemal 10 lat zabawy z zapachami, bo to co opisywałem sobie w excelu jakiś czas temu można między bajki włożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jasne. Doskonale wiem, o czym mówisz. Przyznaję, że bytomski klon wpada w taki kadzidełkowy klimat, ale w oryginale tego nie widzę.

 

@tbn, jak testowałeś? Z próbek z patyczkami do miziania?

 

Widzę, że za niczym specjalnie delikatnym się nie rozglądasz, więc tak na szybko dorzucę Jovoy Private Label i Serge Lutens Ambre Sultan do listy. 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skore z testera wszystko, bo u mnie 75% zapachów na tych papierkach po psiknięciu na skore pachnie zupełnie inaczej. Niestety Interlude u mnie był słodki i kadzidlany, ciężko było wyczuć coś innego, dlatego mi się z tymi patyczkami skojarzył. :)
 

Szukam czegoś konkretnego właśnie , sprawdzę dzięki. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 dni masz. Może coś wpadnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gentleman Givenchy Reserve Privee - zapach taki, jak lubię. 715600ed0514293d05c43307f2a65b5f.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Custo Barcelona Man pojawił się w przyzwoitej cenie na alle. Niemalże kopia Fleur du Male. Brać póki jest :)

Edytowane przez Annihilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gentleman Givenchy Reserve Privee - zapach taki, jak lubię. 715600ed0514293d05c43307f2a65b5f.jpg&key=6f8a3aae69028de067274d1f4628f690f2a8c751490669415c2a896ab59db142

Najlepszy wypust mainstream w ostatnim czasie. Też kupiłem flakon.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lukebor napisał(-a):


Najlepszy wypust mainstream w ostatnim czasie. Też kupiłem flakon.

Mnie się tak spodobał, że wziąłem od razu dwie sztuki. Czuć w nim moc!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Annihilator napisał(-a):

Custo Barcelona Man pojawił się w przyzwoitej cenie na alle. Niemalże kopia Fleur du Malle. Brać póki jest :)

możesz podlinkować ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.