Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, żadna tam ekscytacja Po prostu jak ktoś nie ma czasu śledzić cen, to może być to pomocne. Ja kilka razy nie zdążyłem bo np byłem offline i powiadomienia nie odczytałem, ale zdarzyło się też dzięki nim coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow😁

chcialbym żonce cos zakupic. Obecnie używa chanel madmłasele, lan come la vi est de bell ( pisownia oryginalna😁)

coś niszowego w tych klimatach?

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu chcesz kupować coś niszowego w mainstreamowych klimatach? Nie lepiej po prostu kupić jakiś mainstream? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półka się rozrasta, TF trafiłem z roku premiery 2013

19840c3110cf0666d85315a3fbe68c02.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Hermes nie dla mnie, ale Amłaże dobre wybrałeś. Niech się miło noszą! ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annihilator, średnio na jeża. Raz na jakiś czas może być, ale ogólnie to miałem EDT - pozbyłem się po jakimś czasie. Miałem Parfum - poleciały jeszcze szybciej, bo parametry jakaś żenada. Ostatnio złapałem odlewkę Vetivera, ale coś mi się zdaje, że zbyt często używać nie będę (co oznacza pewnie raz do roku) i po najbliższym użyciu poleci w świat. ;)

 

@arturlep, ja jestem wyraźnie niehonorowy, bo do mnie nie pasował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, brz napisał(-a):

 

@arturlep, ja jestem wyraźnie niehonorowy, bo do mnie nie pasował. ;)

i całe szczęście, inaczej nudny byłby ten świat jakbyśmy wszyscy pachnieli tak samo😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może co Guerlain kombinuje z Vetiverem? Zmieniają flakony na takie, jak Ideal? Mam nadzieję, że zapachu nie ruszyli...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem sobie ostatnio kupić starego poczciwego dior fahrenheita.Tak mnie naszło żeby przyponieć sobie młode czasy. W sklepie dostałem próbkę chociaż  znam ten zapach ale wziąłem. Nie wiem czy mi sie wydaje ale chyba ten nowy  fahrenheit  to koło starego  fahrenheita nawet nie leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie leżał. Reformulacja czy jakoś tak😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci Guilty Intense dla kobiet - nie pamiętam już, który damski zapach był tak intrygujący i trwały. Może akurat indywidualnie na niego tak reaguję, ale jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może z kimś Ci się mile kojarzy? 😁 

A może z kimś Ci się mile kojarzy? 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odkrycia w ostatnim czasie:

- Dior Fahrenheit - zapach znany z niuchania czasami w perfumerii, ale dopiero do niego dojrzałem i bardzo mi leży. Fajna benzynka.

- Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - generalnie nie moje klimaty, bo nie lubie słodyczy, ale dekant nabyty celowo. Fajne pachnidło, dobre parametry, na zimę czasem można zarzucić. Wanilia, miodek i przyprawy.

- Memo African Leather - moja bajka. Korzenne, przyprawowe, nie pretensjonalne, dość dobre parametry. Uwielbiam.

- Essential Parfum Bois Imperial - nowoczesne drzewienko. W pierwszej chwili mocno świdruje w nosie i wydaje sie inwazyjny. Myślalem ze sie nie polubimy, ale okazał się bardzo bardzo przyjemny i zaryzykuje stwierdzenie uniwersalny. Bardzo lubię.

- Eight & Bob Original - z opinii przed zakupem wiazalem z nim duże nadzieje. Niestety dla mnie to zapach kobiecy. W ogole nie wyczuwam nut cytrusowych i drzewnych. Od razu spodobał sie mojej żonie, dla ktorej wszystkie moje zapachy po prostu "śmierdzą".

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka








"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2022 o 22:01, Walter_87 napisał(-a):

A wiecie może co Guerlain kombinuje z Vetiverem? Zmieniają flakony na takie, jak Ideal? Mam nadzieję, że zapachu nie ruszyli...

 

A czy jest cień szansy dostać dezodorant w sztyfcie Guerlain Vetiver? Zniknął przed kilku laty pozostawiając pustkę w mojej toaletce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, marcin s napisał(-a):

U mnie troszkę się pozmieniało ale nadal monotematycznie 

 

IMG_20221009_183955.jpg

 

Aby "zapić" smutek,

ten sam zestaw nutek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.