Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

A do tego ceny niszy często nie są małe :)

To niestety prawda... Jak miałbym zapłacić w QM ponad 1000 zł za flaszkę Amouage to szkoda gadać... Ale na iperfumy.pl można je dostać wyraźnie taniej, a są też takie marki, jak np. L'Artisan czy Montale, gdzie ceny już tak nie straszą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes mi sie podoba, ale one nie sa trwale, dlatego sie na nie nigdy nie zdecydowalem   :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzieś przeczytałem - Życie można podzielić na przed Hermesem i po Hermesie :D

 

a potem odkrywasz T4 i następuje życie po życiu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie w sieci gdzieś te T4 dostać?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stacjonarnie taniej?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

24,99zł stacjonarnie

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Terre próbował w ogóle?

Taa... Ale moje ulubione zapachy to np. "Tea for Two" L'Artisan, Olivier Durbano "Black Tourmaline", czy Kilian "Back to Black". Ale te dwa ostatnie są nieco za drogie, żebym mógł je częściej kupować. Akurat Hermes nie jest moim "och ach", chociaż nie razi. :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie będę w Wawie to może jeszcze będą

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taa... Ale moje ulubione zapachy to np. "Tea for Two" L'Artisan, Olivier Durbano "Black Tourmaline", czy Kilian "Back to Black". Ale te dwa ostatnie są nieco za drogie, żebym mógł je częściej kupować. Akurat Hermes nie jest moim "och ach", chociaż nie razi. :)

No to niezłe petardy są, w szczególności ten od Durbano  ;) L'Artisana na szczęście można w trochę normalniejszych cenach dostać. Ja od wielu lat tak na stałe używam w zasadzie dwóch zapachów, czyli Guerlain l'instant pour homme edt i w wersji edp, na trochę szczególniejsze okazje  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie w sieci gdzieś te T4 dostać?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Hebe

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kusicie mnie tym hermesem :-)

 

Odnosnie T4, swietny zapach ale u mnie na skorze czuc max 3-4 godziny.

 

Jak to gdzieś przeczytałem - Życie można podzielić na przed Hermesem i po Hermesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Terre d'hermes to zapach zdecydowanie wart poznania! Świetnie sprawdza się w sytuacjach formalnych i jest, przy najmniej jak dla mnie, bardzo dobrym wyborem na cieplejsze dni. Nie mogę też narzekać na stronę czysto techniczną, bo przy tego rodzaju zapachu, trwałość na poziomie ok. 10h to wynik rewelacyjny! ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda toaletowa ma taka moc?

 

Terre d'hermes to zapach zdecydowanie wart poznania! Świetnie sprawdza się w sytuacjach formalnych i jest, przy najmniej jak dla mnie, bardzo dobrym wyborem na cieplejsze dni. Nie mogę też narzekać na stronę czysto techniczną, bo przy tego rodzaju zapachu, trwałość na poziomie ok. 10h to wynik rewelacyjny! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terre d'hermes to zapach zdecydowanie wart poznania! Świetnie sprawdza się w sytuacjach formalnych i jest, przy najmniej jak dla mnie, bardzo dobrym wyborem na cieplejsze dni. Nie mogę też narzekać na stronę czysto techniczną, bo przy tego rodzaju zapachu, trwałość na poziomie ok. 10h to wynik rewelacyjny! ;-)

 

u mnie Terre zanikł po 5h... podczas gdy T4 trwał nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na mojej skórze tak ;-) zresztą l'instant pour homme czy thierry mugler a'men mają w moim przypadku jeszcze lepszą tewałość, a to również edt...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do T4 to sprawdzałem- po aplikacji nie przypomina w ogóle Lalique EN

zaczyna go rzeczywiście przypominać po kilku minutach od psiknięcia


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dodatkowo zauważyłem, że T4 pachnie zupełnie inaczej w zależności od tego ile się zaaplikuje go na skórę. Dziś z ciekawości dałem baaardzo dużo. Nie przypomina ani Terre, ani Lalique. Zapach zrobił się bardzo, bardzo słodki i średnio mi się podoba. Przyznam, że im mniej się go da tym lepiej pachnie i tym bardziej przypomina Terre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa Hermesy odebrane :)

Na pierwszy ogień poszedł Voyage w wersji perfumowanej. Dla mnie strzal w 10. Świetny zapach.

Na nadgarstku Terre i dla mnie też świetny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny trwa test nadgarstkowy Premiere Luxe OUD od Avonu... na razie jest nieźle. Na drugim nadgarstku jest Encre Noir dla porównania.

Poczekamy... zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija trzecia godzina, na razie Luxe Oud idzie łeb w łeb z EN pod względem trwałości. Oba zapachy wyraźnie wyczuwalne z odległości 15 cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 7h Luxe Oud nadal się tli choć już dość blisko skórnie... zresztą wcale nie gorzej niż EN na drugim nadgarstku.

 

Zapach identyczny z Avon Classic i GROM od Próchnika, który jest kilkukrotnie droższy. Jeżeli ktoś się lubuje w zapachach drzewno-kadzidlanych to szczerze polecam.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mocnych budżetówkę polecam też Malizia Vetiver.Zakupiłem z ciekawości w Rossmanie 50ml wodę i dezodorant.Jestem zaskoczony zapachem ale najbardziej trwałością.Czułem go na sobie do późnego wieczora (aplikacja około 7rano).Żonie bardzo się podoba.Aktualnie cena w promocji 20 zł z groszem.Z czystym sumieniem rekomenduję w ciemno.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.