Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Alpa Fougere też jest fajna :)

 

Ale czy to nie jest woda kolońska (więcej %, niż AS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A mówiłem ;)

Moim skromnym zdaniem (i nie tylko moim) T4 wygrywała trwałością z legendą czyli Hermesem... ;) do tego po kilku godzinach oba zapachy są tak zbliżone, że nie sposób rozpoznać który jest który...

 

RG

Jestem jak niewierny Tomasz, nie uwierzę, póki sam nie spróbuję  :blink: To porównanie do Hermesa dotyczy Terre d'hermes mistrza Elleny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie w pobliżu Hebe, to polecam przetestować zapach T4:

 

 

Cena regularna 39zł za 100 ml (czasem po 29zł); zapach bardzo mocny, długo się utrzymuje jak na tą cenę.

Bardzo zbliżony do Terre D’Hermes. Kiedyś nawet robiłem test porównawczy, na jeden nadgarstek T4, na drugi Hermes. Na początku czuć było różnicę na korzyść Hermesa, ale po 3h nie byłem w stanie rozpoznać różnicy.

O dziwo inni, którzy nie wiedzieli, na którym nadgarstku jest T4, a na którym Hermes, wskazywali na T4 jako wyraźniejszy i o dziwo ładniejszy zapach... ;)

 

Nie twierdzę bynajmniej, że T4 jest lepszy od Hermesa, ale polecam przetestować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

 

RG

Byłem dzisiaj, obecnie jest promocja, dzięki za wskazanie, cena miażdżąca 24,99... B)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak niewierny Tomasz, nie uwierzę, póki sam nie spróbuję  :blink: To porównanie do Hermesa dotyczy Terre d'hermes mistrza Elleny?

 

w rzeczy samej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

w rzeczy samej... ;)

No to grubo... Bo dla mnie Terre to jeden z najlepszych zapachów ever  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to grubo... Bo dla mnie Terre to jeden z najlepszych zapachów ever  :wub:

 

Nie są to identyczne zapachy, ale bardzo zbliżone... najwyraźniej czuć różnicę (na korzyść Hermesa) zaraz po zaaplikowaniu, ale już po 1-2 h  różnice się zacierają potem na prowadzenie wychodzi T4... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie, że przejeżdżając dziś też kupiłem T4. :) Ładny zapach, dobra projekcja, zobaczymy jak z trwałością.

 

Za to wkurza mnie jedna rzecz w jednym z aktualnie ulubionych zapachów - Lalique Encre Noire. Nie widać, ile zostało. W Burberry pod światło widać, a tu nic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie, że przejeżdżając dziś też kupiłem T4. :) Ładny zapach, dobra projekcja, zobaczymy jak z trwałością.

 

...

 

będzie Pan zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i ja.Oprócz t4 wziąłem na próbę t1 (nawiązuje do Dior Home).Cena faktycznie zabójcza jak za EDP.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbażyństwem jest noszenie Kourosa a nie próba jego cywilizacji ;-)

Używam czasem Body Kourosa- mi to pachnie świeżo wypastowaną podłogą gdzieś w szkole.

Reklama - zdjęcie sugeruje coś innego.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja do Body Kourosa jakoś do końca nie mogę się przekonać... Jest w nim coś, ta nuta pisuarowo - urynowa, której nie trawię. Wolę i to zdecydowanie, Lolita Lempicka Au Masculin, zresztą tej samej autorki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, gdzie on jest, ale to na pewno jakiś szalet ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Body Kourosa jakoś do końca nie mogę się przekonać... Jest w nim coś, ta nuta pisuarowo - urynowa, której nie trawię. Wolę i to zdecydowanie, Lolita Lempicka Au Masculin, zresztą tej samej autorki ;-)

Ta nuta jest minimalna.

Mam tego prawie 100ml i ciężko to zużyć

Lolita? fajny ale dla mnie ciut za słodki.

.

Już wolę Kenzo Jungle- słodki + nuta zwierzęca.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja lubię takie słodziaki  :) Swojego Body Kouros mam od kilku lat i butla w zasadzie nietknięta  ;) Ja tą nutę niestety wyczuwam bardzo wyraźnie, stąd się nie polubimy. Jungle co jakiś czas pojawia się na mojej liście, ale tyle mam tych flaszek, że nie bardzo wiem, co z kolejnymi perfumami mógłby,\m robić, tym bardziej, że te moje jedyne i namiętnie używane już znalazłem  :wub:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wąchaliście "szaletu" w perfumach. Sprawdźcie Hugo Boss No. 1. Nawet ja mam z nim problem. Po ok. 2 godzinach robi się interesujący, a trwa bardzo długo. ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio

Dla mnie rozwiązaniem jest kupowanie miniaturek albo próbek.

Czasem i to zalega i nie korzystam.

 

 

Bossa, Lacoste jest za dużo na ulicach aby je kupować....

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.