Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Fahrenheit to pierwszy zapach mojego taty, który pamiętam. Było to na samym początku lat 90. Wtedy pachniał nieziemsko - skórą i benzyną. Teraz nie jest już tak dobry, ale nadal go bardzo lubię.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dorosłym facecie to może być fajny zapach, ale nadal nie jestem jego miłośnikiem ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acqua di Gio Giorgio Armani Profumo.według mnie najciekawszy obecnie od GA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fahrenheit kojarzy mi się z pierwszymi dyskotekami dwadzieścia kilka lat temu. Nimi i ich odpowiednikami czy też podróbkami pachniała cała sala. Do dziś mnie trzepie jak je czuje ;)

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit kojarzy mi się z pierwszymi dyskotekami dwadzieścia kilka lat temu. Nimi i ich odpowiednikami czy też podróbkami pachniała cała sala. Do dziś mnie trzepie jak je czuje ;)

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Niektóre zapachy zamortyzowały się moralnie.

Stąd unikam Bossów, Lacostów i znanych i lubianych.

 

U kobiet nie lubię Angela i klonów szczególnie w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś stąd Hugo Boss Hugo Man? Pięknie pachnialy, jak z ich trwałością?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Niektóre zapachy zamortyzowały się moralnie.

Stąd unikam Bossów, Lacostów i znanych i lubianych.

U kobiet nie lubię Angela i klonów szczególnie w ciągu dnia.

Mugler jak Mugler, ale klony Słonia od Kenzo, w upalny dzień. Za to powinni karać amputacją palców, aby uniemożliwić korzystanie z atomizera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zamówiłem Hugo Boss Hugo Man, bardzo mi się spodobał, fajny, owocowy zapach ;) Już widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zamówiłem Hugo Boss Hugo Man, bardzo mi się spodobał, fajny, owocowy zapach ;) Już widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

I fajnie. Dokładnie tak jest. Też tak miałem i... mam teraz z 50 flakonów a zegarków... nawet nie wiem ;) 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie. Dokładnie tak jest. Też tak miałem i... mam teraz z 50 flakonów a zegarków... nawet nie wiem ;)

Ty przynajmniej możesz sobie kupić co chcesz (oczywiście na co portfel i rozum pozwala :D), ja nawet jak mam kasę, to jestem zależny od rodziców, którzy niechętnie kupują mi nowe zegarki i perfumy, bo przecież ile można

Ludzie rzadko próbują zrozumieć innych, raczej wolą narzucić swój tok myślenia...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, gorzej, jak już przestaje podpowiadać, a człowiek kieruje się nagłą potrzebą posiadania...

Ludziom ciężko zrozumieć, po co mi kolejny zegarek... a mnie nie chce się już tłumaczyć.

 

Fakt, masz trochę przechlapane. Ale jak będziesz starszy i pójdziesz do pracy itd., będziesz chciał się cofnąć w czasie ;) Tak źle i tak nie dobrze. 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 Już widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... :/

 

 

Wpadłeś "Stary" jak śliwka w kompot. Najgorsze jest to, że apetyt będzie rósł cały czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wpadłeś "Stary" jak śliwka w kompot. Najgorsze jest to, że apetyt będzie rósł cały czas. 

U mnie już nie rośnie... Mam stały zestaw 30 flaszek i wystarczy  ;) Nowe zapachy raczej się nie pojawiają  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

U mnie już nie rośnie... Mam stały zestaw 30 flaszek i wystarczy  ;) Nowe zapachy raczej się nie pojawiają  :D

 

To cisza przed burzą. Zaraz zaczniesz redukować kolekcję i kupować niszę.

Był okres, że miałem 150 flaszek. Szedłem wtedy na ilość, nie na jakość. Jakość nawet nie w sensie składników, ale kompozycji.

Kupowałem, bo wydawało mi się, że zapach będzie dla mnie odpowiedni. Po kilku użyciach nudził się.

Na szczęście to było bardzo dawno. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To cisza przed burzą. Zaraz zaczniesz redukować kolekcję i kupować niszę.

Był okres, że miałem 150 flaszek. Szedłem wtedy na ilość, nie na jakość. Jakość nawet nie w sensie składników, ale kompozycji.

Kupowałem, bo wydawało mi się, że zapach będzie dla mnie odpowiedni. Po kilku użyciach nudził się.

Na szczęście to było bardzo dawno. ..

Chyba raczej jednak nie, bo taki stan trwa już od dobrych 2 lat... Poza tym, jeśli nisza to Carner Barcelona, Creed, Acqua di Parma, Montale czy niektóre Fordy, to taką już mam. Z mojej perspektywy najważniejsze przy tej okazji jest to, że już jakiś czas temu odnalazłem swój "signature scent", którego poszukiwania były głównym bodźcem do zakupu dalszych "flaszek"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cóż to jest? Sahara?

Ja chyba znalazłem swój - Givenchy Gentleman z 1974r.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Z tym Graalem, to różnie bywa. Miałem ich kilka :)

 

Z tych co wymieniłeś można faktycznie coś dobrego znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I cóż to jest? Sahara?

Ja chyba znalazłem swój - Givenchy Gentleman z 1974r.

Saharę uwielbiam, ale nie jest to, jak dla mnie, zapach do noszenia na co dzień... Noszę L'instant pour Homme od Guerlaina... Zarówno wersję EDT, jak i czasami, jak jest okazja, w wersji Eau Extreme... Po prostu uwielbiam ten zapach  :wub: Powstrzymuję się przed noszeniem tego zapachu tylko w upalne letnie dni  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Guerlain jest zbyt... nijaki i po prostu nudny. Słodki, łagodny, kakaowy, a do tego ciepły i otulający - dobry na zimę. Czasem. Już wolę Vetiver'a.

Jednak od perfum oczekuję czegoś więcej.

 

@TigerBear - i do ilu "flaszek" zszedłeś z tych 150?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dla mnie ten Guerlain jest zbyt... nijaki i po prostu nudny. Słodki, łagodny, kakaowy, a do tego ciepły i otulający - dobry na zimę. 

Cóż, rzecz gustu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

@TigerBear - i do ilu "flaszek" zszedłeś z tych 150?

 

Nie mam nawet dziesięciu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, rzecz gustu  ;)

 

Jasna sprawa ;)

 

Nie mam nawet dziesięciu  :D

 

O kurczę... Konkretna "redukcja" :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 flaszek? Za dużo pieniędzy i wolnego czasu :D A tak całkiem serio, to mam jedno pytanie.

Czy znacie fajnie perfumy (raczej łatwe w odbierze) do ok. 70 zł za 50/100 ml? Kolega stwierdził, że może mi kupić jakiś upominek, do mnie więcej tej kwoty, a nie chce żeby to było coś drogiego. Narazie stanęło na Ck one, ale może ktoś zna coś fajnego? Przypominam, coś co bezpiecznie mogę kupić w ciemno

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.