Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, miło mi :D W sumie to nigdy nie chciałem podawać wieku, wolałem być traktowany jak każdy inny, ale jednak nie wyszło mi to na złe ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie ma za co :)

Tak trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem przyjemność przetestować Laura Biagotti Roma Uomo, nie znam marki, nie wiem czy jest dobra, wiem, że to świetne perfumy! Jeśli ktoś lubi bardzo słodkie zapachy, to jest to coś dla niego ;) Kolejne do kolejki :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romę miałem w 1996 chyba. Trwała była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba która dała mi się psiknąć ma te perfumy od 7 lat, więc ciężko stwierdzić jaka jest ich normalna trwałość :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzisiaj miałem przyjemność przetestować Laura Biagotti Roma Uomo, nie znam marki, nie wiem czy jest dobra, wiem, że to świetne perfumy! Jeśli ktoś lubi bardzo słodkie zapachy, to jest to coś dla niego ;) Kolejne do kolejki :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Roma wkurza, bo jest bardzo słodka i pomarańczowa, a moim zdaniem pomarańcze nie pasują do męskich perfum...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te perfumy są bardzo słodkie, to prawda. Nie każdemu podejdą. Co do tego czy są mało męskie hmmm... Przyjemne, myślę że nie są dla pseudo macho z rozpieta koszula, ale dla pełnego życia nastolatka, czy nawet 30 latka jak najbardziej :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romę miałem w 1996 chyba. Trwała była.

To bieżącej nie sprawdzaj. W porównaniu do tej z 96r obecna to woda mineralna. A zapach był piękny. Teraz jest cieniem "vintage'owych" wersji.

Niestety z większością starych zapachów tak jest, które nadal są produkowane. Wiele naturalnych składników zastąpiono chemicznymi molekułami z uwagi na restrykcyjne przepisy UE. I obecne zapachy pachna "prawie" jak protoplasty (z tym ze "prawie" często robi dużą różnice) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Te perfumy są bardzo słodkie, to prawda. Nie każdemu podejdą. Co do tego czy są mało męskie hmmm... Przyjemne, myślę że nie są dla pseudo macho z rozpieta koszula, ale dla pełnego życia nastolatka, czy nawet 30 latka jak najbardziej :)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Spoko, ja właśnie zacząłem małżonce podbierać Shalimar od Guerlaina :-) Perfumy nominalnie ...damskie :-) Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja właśnie zacząłem małżonce podbierać Shalimar od Guerlaina :-) Perfumy nominalnie ...damskie :-) Zobaczymy...

Szkoda, że ja nie mam komu pobierać perfum :D Trochę bym zaoszczędzil

Chociaż brat stwierdził, że może dać połowę za Hugo Man, jeśli będzie mógł się nimi psikac, wyczuwam biznes :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szkoda, że ja nie mam komu pobierać perfum :D Trochę bym zaoszczędzil

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

No tak, na żonę troszkę za młody jeszcze jesteś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Romę,rzeczywiście słodko-pamarańczowa,czasami używam.Generalnie nie jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, na żonę troszkę za młody jeszcze jesteś ;-)

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić do Turcji hihi :D Po za tym bratu/ojcu podbierać też można ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się jakich perfum używacie na specjalne okazje? Sam szukam czegoś bardziej prestiżowego o małej pojemności na specjalne dni :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pochwalcie się jakich perfum używacie na specjalne okazje? Sam szukam czegoś bardziej prestiżowego o małej pojemności na specjalne dni :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tom Ford Sahara Noir

Dior Homme Parfum

Carner Barcelona Cuirs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kouros, M7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.... Ja myślałem o trochę mniej luksusowych :D niecałe 200 zł za 50 ml to mniej więcej maksimum :D Ale oczywiście nie pytam tylko po to, żeby sobie coś wybrać, trzeba prowadzić ciekawe rozmowy Ja z droższych perfum miałem przyjemność wąchac tylko Chance Eau Fraîche I to jest właśnie mój ideał damskich perfum :D Słodkie, owocowe, przyciągające, idealne :) Możliwe, że pomyliłem nazwę, bo pamiętam tylko z flakonu, ale raczej te :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne okazje to Chanel Egoiste Platinum i Bleu, Yves Saint Laurent Opium Pour Homme oraz Boucheron Pour Homme, a także Dior Eau Sauvage.

Na mniej specjalne Givenchy Gentleman (1974). Tak je lubię, że często używam ich codziennie :)

 

Któryś z Kolegów parę stron temu polecał Cerruti Image - jak byłem w Twoim wieku to za nimi szalałem. A nie, byłem ze 2 lata młodszy w 1998 roku ;) Jest to naprawdę fajny zapach dla młodych (ciałem i duchem). W dodatku w bardzo dobrej cenie. No i flakon ma fajowy :D  

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne okazje to Chanel Egoiste Platinum i Bleu, Yves Saint Laurent Opium Pour Homme oraz Boucheron Pour Homme, a także Dior Eau Sauvage.

Na mniej specjalne Givenchy Gentleman (1974). Tak je lubię, że często używam ich codziennie :)

 

Któryś z Kolegów parę stron temu polecał Cerruti Image - jak byłem w Twoim wieku to za nimi szalałem. A nie, byłem ze 2 lata młodszy w 1998 roku ;) Jest to naprawdę fajny zapach dla młodych (ciałem i duchem). W dodatku w bardzo dobrej cenie. No i flakon ma fajowy :D

Właśnie przeczytałem o tych perfumach... Twoja recenzje haha :D Możesz mi do czegoś ten zapach porównać, może go w ciemno wezmę :D

 

Ciężko z ich dostępnością :/ Cerruti 1881 za to wszędzie, a jakie tanie! :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba coś się stało z tymi perfumami, bo faktycznie nigdzie ich nie ma... Na basenotes widnieje info - in production, tak więc nie wiem, czemu nie ma ich w sklepach.

Zapach głównie owocowy, ale z charakterem dzięki czarnej porzeczce z pieprzem. Przyjemny, na wiosnę i lato. Nie przypominam sobie drugiego takiego zapachu. Wyczuwam lekkie podobieństwo do Azzaro L'Eau, ale jest on nieco cięższy (ale równie przyjemny).

P.S. Opinię na Fragrantice pisałem w euforii po zakupie flakonu i cofnięciu się w czasie ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się jakich perfum używacie na specjalne okazje? Sam szukam czegoś bardziej prestiżowego o małej pojemności na specjalne dni :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Używam obecnie

 

Hermes terre dhermes edp

Hermes voyage edp

Montale honey aoud

Tom ford grey vetiver

 

Dzisiaj wąchałem hermes bel ami vetiver i bardzo mi sie podoba. Bedzie zakup na wiosne/lato jakoś :)

Edytowane przez Jebudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba coś się stało z tymi perfumami, bo faktycznie nigdzie ich nie ma... Na basenotes widnieje info - in production, tak więc nie wiem, czemu nie ma ich w sklepach.

Zapach głównie owocowy, ale z charakterem dzięki czarnej porzeczce z pieprzem. Przyjemny, na wiosnę i lato. Nie przypominam sobie drugiego takiego zapachu. Wyczuwam lekkie podobieństwo do Azzaro L'Eau, ale jest on nieco cięższy (ale równie przyjemny).

P.S. Opinię na Fragrantice pisałem w euforii po zakupie flakonu i cofnięciu się w czasie ;)

Szkoda, że są tak mało dostępne :/ Kurcze, owocowe ale z pazurem, przydałyby się takie... Poszukam ich jeszcze

 

Coś znalazłem, ale wcześniej były w lepszych cenach :/

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0044XJL9A/ref=pd_aw_fbt_194_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=6X21Q83RHENNXTVN6PAC

Edit: jednak I tak brak produktu...

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Fahrenheit z Dior, ten zapach jest okropny :o Wiem, że wielu z was się ze mną nie zgadza, ale tego nie da się wąchac! Może na skórze jest lepiej, oby To pachnie jak ogórki małosolne, nie pytajcie skąd wiem

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.