Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam... jak na razie moje najlepsze i najtrwalsze perfumy z jakimi miałem styczność. Oprócz kadzidła i drewna mocno wyczuwalny jest również pieprz ... naprawdę niesamowity zapach. Nie spotkałem się ani z jedną negatywną opinią ze strony znajomych czy rodziny.

Przy Bytomiu chowają się, przynajmniej jeżeli chodzi o projekcję i trwałość, takie marki jak EN, Bentley, Terre D'Hermes, GROM, M7... Jedynie z tych co testowałem to Dior Homme Parfum jest zbliżony parametrami.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustaliłem sobie, że po stówce za flaszkę mogę zapłacić. Z tą myślą przekraczałem "próg" salonu. A tu masz, taka niespodzianka.

Porównując zapach z Interludem czuć różnicę, ale naprawdę nie jest ona ogromna. W Bytomiu mniej się dzieje i brak mu tej "hologramiczności". Nawet składniki sa bardzo dobrej jakości.

Generalnie - warto kupić. Nawet 150 za szt.

Jeżeli to Polska firma to można trochę przepłacić.

Nie pamiętam za bardzo jakości flakonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Flakon jak flako, cudowny nie jest. Korek po pierwszym, no może drugim zdjęciu juz nie trzyma się atomizera.  Ale to nic, cena i zapach swoje robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W końcu nie flakon czyni zapach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flakon jak flako, cudowny nie jest. Korek po pierwszym, no może drugim zdjęciu juz nie trzyma się atomizera. Ale to nic, cena i zapach swoje robią.

Ciekawe jak bym po zużyciu 3/4 flaszki reklamował korek z atomizerem że się nie trzymają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się koledze uaktywnil syndrom Polaka :D A co do Bonda No 9 - Wall Street, to wierzę Ci na słowo, że są fajne, tyle że to dość drogie perfumy jak do chodzenia po szkole ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzymonJestem ze swieżaków to wymieniony przez Ciebie CK One, Azzaro Chrome bedą się utrzymywały dość długo.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzymonJestem ze swieżaków to wymieniony przez Ciebie CK One, Azzaro Chrome bedą się utrzymywały dość długo.

Teraz to mi namieszales w głowie... Oby dwa zapachy spełniają wszystkie moje wymagania :o Chyba kupię obu dwa po 50 ml :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guerlain Heritage EDP doleciał,został zaaplikowany no i...

Poczułem się jakbym został teleportowany do lat 90-tych.Zobaczymy jak z trwałością.Poszło 3strzały.Wydaje się być mocnym i dominującym zawodnikiem.

 

No i jak z trwałością? Jestem bardzo zainteresowany :) ...


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się koledze uaktywnil syndrom Polaka :D A co do Bonda No 9 - Wall Street, to wierzę Ci na słowo, że są fajne, tyle że to dość drogie perfumy jak do chodzenia po szkole ;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sądzisz, że takie działania to domena Polaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że takie działania to domena Polaków?

Robienie zdjęć zegarków na tle MacBooka to też chyba domena Polaków :D A tak całkiem serio, to to był żart, zwykły stereotyp, jasne, że inne narody tak samo kombinują, każdy chce mieć wszystko po taniosci ;) A co do perfum, to dostanę od kolegi na urodziny Ck one, więc problem zażegnany :D

A co do Ck one, polecacie jakieś limitki, czy brać zwykłego?

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z trwałością? Jestem bardzo zainteresowany :) ...

Twałość jak i zapach pierwsza klasa 8-10 godzin spokojnie.Najfajniejszy robi się po około 3godz.od aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Polska firma to można trochę przepłacić.

Nie pamiętam za bardzo jakości flakonu...

Flakon jest kwadratowy, cały pomalowany na złoty metaliczny kolor... ciężko stwierdzić czy wykonany jest ze szkła, czy może z jakiegoś metalu lub tworzyła ... dość minimalistyczna forma, ale sprawia dobre wrażenie ... korek drewniany, ale faktycznie mogliby poprawić zamykanie.

 

RG

post-31357-0-59250300-1519238715.jpeg

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@surovy77

 

Dziękuję :). Przywróciłeś mi wiarę w iPerfumy > w takim razie zamawiam.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się koledze uaktywnil syndrom Polaka :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, produkt bez wad za drobne pieniądze ;-)

 

Co do flakonu to mogli dać jakiś deseń.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@surovy77

 

Dziękuję :). Przywróciłeś mi wiarę w iPerfumy > w takim razie zamawiam.

Pzdr.

Zamawiaj śmiało.Ja na iperfumach się jeszcze nie przejechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie zdjęć zegarków na tle MacBooka to też chyba domena Polaków :D A tak całkiem serio, to to był żart, zwykły stereotyp, jasne, że inne narody tak samo kombinują, każdy chce mieć wszystko po taniosci ;) A co do perfum, to dostanę od kolegi na urodziny Ck one, więc problem zażegnany :D

A co do Ck one, polecacie jakieś limitki, czy brać zwykłego?

A na tle jakiego komputera można, tak żeby żart to był, wiesz....?

Bo stereotyp nie jest tożsamy z żartem. Zwykle jest krzywdzący. Powielanie zaś nie mądre.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@surovy77

 

Zamówiłem, będą w piątek. Miałem uwagi co do trwałości kilku zapachów z iPerfumy.

Pzdr.

 

edycja: byłem dziś w Sephorze, powąchałem wersję EDT i ... jednak zrezygnowałem z zakupu :). Może EDP pachnie inaczej - jak będzie okazja, sprawdzę. 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tle jakiego komputera można, tak żeby żart to był, wiesz....?

Bo stereotyp nie jest tożsamy z żartem. Zwykle jest krzywdzący. Powielanie zaś nie mądre.

Widocznie mamy inne zdanie na temat stereotypów ;) W formie żartu się nie, obrażam, lubię żarty o Polakach, blondynkach itd. Co nie znaczy, że nie lubię Polaków, czy nie szanuje kobiet ;) Ważne, żeby umieć się też śmiać z samego siebie.

Pozdrawiam i ponownawiam pytanie dość dla mnie ważne, a nie mam możliwości wachania tych perfum, zwykle Ck one, czy polecacie jakieś limitki?

A co do MacBooka, to pewnie się czepiam, bo sam bym taki chciał :D To nie jest sarkazm, ludzie już tak mają, że jak ktoś coś ma co chcą, to będą się z tego śmiali i szukali na siłę szpanu

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiaj śmiało.Ja na iperfumach się jeszcze nie przejechałem.

 

Zasieję troszkę niepokoju ;)

Osobiście kupiłem na iperfumy tylko raz lub dwa. Wszystko było w porządku, ale moja koleżanka z pracy kupiła YSL Black Opium EDP i... kicha. Po godzinie do dwóch nic nie było czuć, a ona nie należy do osób, które oszczędzają perfumy podczas ich aplikacji... Parę dni temu poruszony został temat słabej trwałości perfum z tego sklepu i coś chyba w tym jest...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamawiałem doradzone przez was Lalique White i są świetne, fajny zapach, ale ich trwałość chyba nie powala, bo w szkole pytałem się przyjaciół i nikt nie poczuł, że coś mam... Rano brat twierdzi, że czuć, ale widocznie słabna, mam nadzieję, że z Ck one tak źle nie będzie :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich Lalique EN i trwałość nie powala, ale zakupione też tam Zino jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W mojej ocenie /a myślę, że nie jestem a tej ocenie osamotniony/, LEN to nie jest zapach o rewelacyjnych parametrach technicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem właśnie o LEN, bo sądziłem, że parametry ma dobre Czyli trzeba iść wąchnąć Obsession. Warto by było coś mieć mocniejszego ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

LEN to super zapach, bez dwóch zdań... Ale to nie ta kategoria zapachów, którymi można się cieszyć cały dzień... A Obsession, no cóż... Na temat tego zapachu wiele mówi czas, w którym ten zapach powstał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.