Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

No no, za 60 zł można znaleźć na Alledrogo 100 ml, nie wiem tylko jak z ich oryginalnoscia Orientalny, drzewny... Hmmm to chyba nie perfumy na codzień?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasasi Daarej, Lanvin L'Homme Sport. To moje propozycje dla Szymona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, fajne zapachy mi podałeś ;) Rozumiem, że ten pierwszy jest słodki? Możesz mi jakoś opisać ten zapach? :D (co czuć itd. Czy będzie dobry na codzień?)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty przynajmniej możesz sobie kupić co chcesz (oczywiście na co portfel i rozum pozwala :D), ja nawet jak mam kasę, to jestem zależny od rodziców, którzy niechętnie kupują mi nowe zegarki i perfumy, bo przecież ile można

Ludzie rzadko próbują zrozumieć innych, raczej wolą narzucić swój tok myślenia...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Naucz się jakiegoś fachu i dorabiaj sobie.

Jakiego fachu?

- kłaść kafelki,

- programować-

- robić zdjęcia na imprezach

- grać na imprezach.

Tak za młody jesteś ale już możesz się zacząć uczyć zamiast siedzieć na fejsie czy forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się jakiegoś fachu i dorabiaj sobie.

Jakiego fachu?

- kłaść kafelki,

- programować-

- robić zdjęcia na imprezach

- grać na imprezach.

Tak za młody jesteś ale już możesz się zacząć uczyć zamiast siedzieć na fejsie czy forach.

Tak się składa kolego, że jeśli chodzi o naukę, to nie ma do czego się przyczepić ;) Lekko mnie obraziles tym co napisałeś, bo spędzam na nauce godziny, szkoląc się nie tylko w tym co wymagane. Średnie zawsze grubo powyżej paska, mówię to po to, żeby nie było, że narzekam I siedzę na forum zamiast ruszyć du*y. Co do fachu, legalnie nigdzie pracować nie mogę. Od 16 roku życia ;) Co do fachow to ratownictwo mam opanowane, pływam 7 lat, z czego od 3 ratowniczo I co roku jeżdżę na obozy ratownicze.

Tak więc nie mam na razie możliwości zarobienia pieniędzy (godnych pieniędzy... Jasne, że nie liczę na kokosy, ale żebym chociaż odczuł, że pracuje :D).

Ps. Fejsa nie mam, udzielam się akuratnie na jednym forum, a codziennie zdobywam wiedzę nt. Biologii, psychologii, socjologii i przede wszystkim muzyki.

Nie sądzisz, że trochę nieładnie pisać takie rzeczy o kimś kogo się nie zna? Mam nadzieję, że rozwialem Twoje wątpliwości dotyczące mojej osoby...

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt dobry w opisywaniu zapachów. Słodki to nie jest pierwsze skojarzenie z tym zapachem. Słodkość jest nienachalna, w sam raz. Powiedziałbym, że jest ciepły, a jednocześnie lekki i trwały zarazem. Podoba się otoczeniu.

Jeśli kupisz i Ci się nie spodoba - chętnie go odkupię (serio), bo właśnie mi się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że zapach jest nienachalny? Raczej delikatny typu owocowy, kwiatowy, czy raczej mocny typu korzenny?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasasi Daarej, Lanvin L'Homme Sport. To moje propozycje dla Szymona.

Z Rasasi byłbym ostrożny.Te araby są specyficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, mieszacie mi w głowie :D Ale przynajmniej czegoś się dowiem ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco, Daarej to nie jest typowy arab. Szymon - zróbmy tak, zostało mi może że dwa ml, odezwij się na PW, wyślę Ci.

Ciężko mi go opisywać. Jest ciepły korzenny, ale nie jebudu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A ma ktoś jakiś fajny pomysł, na okres zimowo/wiosenny dla dużego chłopka? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki muchozol niedawno od żony dostałem 

Ładnie pachnie i długo a jakie zegarki robią  :rolleyes:

post-68206-0-70407700-1519726924_thumb.jpg

post-68206-0-59054800-1519726930_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak miałbym na coś stawiać, to jednak na perfumy w ich wykonaniu, a nie na zegarki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś jakiś fajny pomysł, na okres zimowo/wiosenny dla dużego chłopka? :)

 

To kilka propozycji ode mnie ... kolejność nieprzypadkowa ;)

 

BYTOM

LEN

Bentley Absolute

Bentley Intense

Davidoff Zino

 

a gdy będzie już nieco cieplej to LEN Sport lub Terre D'Hermes (lub jego tańsza odmiana Frank Oliver Black Touch lub jeszcze taniej T4).

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już moje Hugo Man, kiedy indziej napisze o ich trwałości itd. Szkoda, że dostałem do nich papierek nasączony Ck one... Ehhhh, jakby nie mogli dać Obsession na które poluje od dłuższego czasu, żeby je sprawdzić :/

Swoją drogą zawsze przy zakupie się dostaje na Iperfumy.pl taką próbkę? Wcześniej byłem niezalogowany i nic nie dostałem

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Do mnie dziś przyjechała Szara Flanela. Zapach dziwny, bardzo. Nigdy nic podobnego ani nie miałem, ani nie wąchałem. Nie umiem go określić....pudrowo - mydlany zapach z zeszłego stulecia. Nie powala, ale podoba mi się. Mocny bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już moje Hugo Man, kiedy indziej napisze o ich trwałości itd. Szkoda, że dostałem do nich papierek nasączony Ck one... Ehhhh, jakby nie mogli dać Obsession na które poluje od dłuższego czasu, żeby je sprawdzić :/

Swoją drogą zawsze przy zakupie się dostaje na Iperfumy.pl taką próbkę? Wcześniej byłem niezalogowany i nic nie dostałem

CK Obsession - mocny, korzenny, trwały, raczej na jesienno-zimowe wieczory...Mam flakon już chyba z 10 lat i jeszcze połowa została. Ale ma coś w sobie. Nie możesz sprawdzić w jakiejś drogerii?

 

Co do próbek z iperfumy to ja nic nie dostałem a kupowałem tam niedawno CK Euphoria dla żony. Wiem że mają próbki niektórych perfum za bodajże 5 zł/1 ml. A sam sklep po tym jednym zakupie mogę polecić, przyczaję się tam na Versace Eros.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem się dziś do perfumerii niuchnąć co nie co, bo dawno nie bylem i dawno nie kupowalem żadnego zapachu.

Moją uwagę zwróciły Chanel Bleu, niemniej od pierwszego niucha czułem jakieś podobieństwo do Egoiste Platinum, którego używam. Zapach bardzo ładny choć niepotrafię opisać wiodacych nut. Cena...jak to Chanel ☺ Może kiedyś się skuszę.

Hermesa jak juz wąchałem to nic nie czułem muszę isc po raz drugi. Ale jak przejechałem do Hebe to odzyskałem węch i T4 calkiem fajne, chyba jutro zakupie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz kosztuje T4?

Stała cena 39,99 zł. W promo -40% były bo jakieś 24 zł ☺

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W perfumerii stacjonarnej pewnie tak. W necie poniżej 300 pln.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś przyjechała Szara Flanela. Zapach dziwny, bardzo. Nigdy nic podobnego ani nie miałem, ani nie wąchałem. Nie umiem go określić....pudrowo - mydlany zapach z zeszłego stulecia. Nie powala, ale podoba mi się. Mocny bardzo.

Czasem lubię wrócić do zapachów z lat 90-tych.

I często kończy się rozczarowaniem.

Polo Sport teraz to przechodzi bez achów.

W szafie mam Gucci Envy czy Heaven Chopard.

Teraz wysokie ceny za zapachy które kiedyś powodowały "achy". Na allegro mają teraz ceny.

Ja mam z nimi miłe wspomnienia dobrze działały na kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z Ck one Red edition for him? Znaczącą różnica w porównaniu do zwykłych?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Stała cena 39,99 zł. W promo -40% były bo jakieś 24 zł ☺

Czy to o tym mowa?post-69581-0-18424400-1519794712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.