Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w tym Equusie przeszkadzało coś, co podczas testów opisałem sobie jako "coś doniczkowego". Dopiero później wyczytałem, że niektórym podjeżdża majerankiem i to chyba mogło być to. :)

(...)

 

 

To nie Equus, tylko Lion ;)

 

(...)

 

No a jeśli już mowa o wetywerii, wyrwałem wczoraj w R. Malizię Uomo bo za 26 PLN jest aktualnie w promocji dla klubowiczów. I tu pytanie dla miłośników (Walter?): rzeczywiście są/były jakieś różne wersje tudzież inne reformulacje czy to mit? Gdzieś czytałem, że „jak było to w czarnej butelce to łohoho”. Jak ta butelka wyglądała? Jak ta 100 ml ze zdjęcia? 

 

Malizię znam od wczesnych lat 90., gdyż używał jej mój dziadek (rocznik 1931). Nie pamiętam ówczesnego flakonu, ale raczej był bardziej pękaty (vide zdjęcie nr 1). 2 lata temu kupiłem w końcu flakonik dla siebie i wygląda, jak na załączonym obrazku. Niestety po zużyciu 1/4 opakowania zepsuł się atomizer i żeby się wypachnić muszę mocno kombinować... (zdjęcie nr 2)

 

Ocenić zapachu ze względu na brak materiału porównawczego i znaczny upływ czasu nie jestem w stanie, niestety...

post-35535-0-07404500-1532613118.jpg

post-35535-0-50727300-1532613126.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Equus, tylko Lion ;)

O matko, faktycznie! Przez podobieństwo flakonów chyba nawet nie zarejestrowałem faktu istnienia tego ustrojstwa. :)

 

To zdjęcie wrzucone przeze mnie to chyba jednak jakiś w miarę nowy wypust. Wcześniej nie zwróciłem uwagi na ten rysunek korzenia (?) przy napisie VETYVER. Chyba chcą, żeby wyglądało to na półkę o 20 cm wyżej. :) Tak czy inaczej, zapach jak najbardziej OK, ale liczyłem na coś nieco bardziej wilgotnego i wytrawnego. Za to trwałości odmówić skubańcowi nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wąchałem ostatnio Acqua di Gio Absolut - cudowny zapach, jak tylko mi sie uluźni na półce z perfumami będą kolejnym zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z lwem...

 

A mi ten lew jakoś nie podszedł.Kóń lepszy moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

A mi ten lew jakoś nie podszedł.Kóń lepszy moim zdaniem.

E tam, toż to wspaniały zapach.

W bazie przypomina mi Creeda BdP, którego uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wachalem dzisiaj Dior Sauvage EDT, genialny zapach! 1M Prive, to mój następny cel :D Natomiast taki brązowy Gucci (nie pamiętam który, chyba to był Guilty Absolute) walił jak od menela, naprawdę okropny zapach!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Sauvage EDT chyba lepszy od EDP

zobacz jeszcze blue de chanel

 

oba zapachy świetne


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wachalem dzisiaj Dior Sauvage EDT, genialny zapach! 1M Prive, to mój następny cel :D Natomiast taki brązowy Gucci (nie pamiętam który, chyba to był Guilty Absolute) walił jak od menela, naprawdę okropny zapach!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Ja jestem całkowicie odmiennego zdania  ;)  Dla mnie Dior Sauvage to popłuczyny po "topowych" mainsteamowych zapaszkach, a Gucci Guilty Absolute to genialny, oryginalny i bardzo wyróżniający się zapach - idealny na jesień i zimę (teraz się nie sprawdzi, bo jest za gorąco). Planuję zakup :)  


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całkowicie odmiennego zdania ;) Dla mnie Dior Sauvage to popłuczyny po "topowych" mainsteamowych zapaszkach, a Gucci Guilty Absolute to genialny, oryginalny i bardzo wyróżniający się zapach - idealny na jesień i zimę (teraz się nie sprawdzi, bo jest za gorąco). Planuję zakup :)

Dior Sauvage jest namolnie promowany w perfumeriach (wysoka cena generuje wyższą prowizję).

Czuć to i słychać tak samo jak swego czasu 1 milion.

Zapach w miarę ale ze względu na popularność uciekałbym od niego.

 

Gucci Guilty Absolute- bardzo pomysłowa i indywidualna kompozycja.

Powiedziałbym że to taki współczesny Dior Fahrenheit.

Bardziej odważny, nietypowy...

Pamiętam słowa jednej kobiety jako jej wspomnienie na D F.

Otórz spotykała się z dwoma facetami, którzy wtedy używali tego zapachu (w nadmiarze). Jeden młody w jej wieku, drugi starszy.

W pozycji od tyłu najbardziej "odczuwała" kto dorósł aby nosić ten zapach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci dla mnie po prostu śmierdzial, lubię nietypowe zapachy, mocne i niekoniecznie łatwe w odbiorze, ale to po prostu waliło Szukam teraz czegoś co będzie pachnialo skóra. Coś nietypowego, ale nie jakiś ciężki w odbiorze :D

Ktos coś może polecić? Fajnie jakby nie kosztowały dużo ;)

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Gucci dla mnie po prostu śmierdzial, lubię nietypowe zapachy, mocne i niekoniecznie łatwe w odbiorze, ale to po prostu waliło Szukam teraz czegoś co będzie pachnialo skóra. Coś nietypowego, ale nie jakiś ciężki w odbiorze :D

Ktos coś może polecić? Fajnie jakby nie kosztowały dużo ;)

 

Może Idole de Lubin przypadłby Ci do gustu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Idole de Lubin przypadłby Ci do gustu?

Z pewnością to fajny zapach, tylko nie wiem, czy perfumy za 600 złotych dla 14 latka to dobry pomysł W tym wieku, to mi się pewnie znudzą za miesiąc, więc wolałbym jeszcze nie szaleć. Kolega Walter_87 kiedyś mi polecil cała listę perfum, ale kurde usunąłem notatkę z nimi... A były tanie i fajne :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z pewnością to fajny zapach, tylko nie wiem, czy perfumy za 600 złotych dla 14 latka to dobry pomysł W tym wieku, to mi się pewnie znudzą za miesiąc, więc wolałbym jeszcze nie szaleć. Kolega Walter_87 kiedyś mi polecil cała listę perfum, ale kurde usunąłem notatkę z nimi... A były tanie i fajne :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

No to może Adidas Active Bodies?  ;) Pieniądze w zasadzie żadne, a zapach IMO zacny bardzo, o świetnych parametrach użytkowych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może Adidas Active Bodies? ;) Pieniądze w zasadzie żadne, a zapach IMO zacny bardzo, o świetnych parametrach użytkowych :)

No fakt, cena dość śmieszna Ale mam jakieś uprzedzenie do takich sportowych marek, może niesłusznie Jak je gdzieś spotkam, to sprawdzę ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No fakt, cena dość śmieszna Ale mam jakieś uprzedzenie do takich sportowych marek, może niesłusznie Jak je gdzieś spotkam, to sprawdzę ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ciekawe co byś powiedział, gdyby ten zapach był od Diora, Chanel czy innego Hermesa, bo w mojej ocenie to taka właśnie jakość w przypadku tego "Czarnego Adasia"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co byś powiedział, gdyby ten zapach był od Diora, Chanel czy innego Hermesa, bo w mojej ocenie to taka właśnie jakość w przypadku tego "Czarnego Adasia" ;)

Pewnie bym powiedzial, że to świetny zapach i zachwycał się nad tak piękna kompozycją, a jego twórcy zrobiłbym ołtarz Niestety, ale taka natura ludzka :/ Próbuje z tym walczyć, ale każdy gdzieś z tyłu głowy lepiej patrzy na flakon Chanel, niż Adidas

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 Próbuje z tym walczyć, ale każdy gdzieś z tyłu głowy lepiej patrzy na flakon Chanel, niż Adidas

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pewnie masz rację, ale wierz mi, że w tym konkretnym przypadku warto wyzbyć się uprzedzeń  :) Sam zapach dość często jest na wyprzedażach w pewne sieci perfumeryjnej na R...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawdzę ;) Zachęciłes mnie :D Zapomniałem o jezcze jednym wymogu. Nie znoszę perfum, w których czuć, że są syntetyczne. Mam Hugo Boss Man i to mój ostani zapach od tego producenta, lubię je, ale czuć tą sztucznosc I chciałbym tego uniknąć.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A więc sprawdzę ;) Zachęciłes mnie :D Zapomniałem o jezcze jednym wymogu. Nie znoszę perfum, w których czuć, że są syntetyczne. Mam Hugo Boss Man i to mój ostani zapach od tego producenta, lubię je, ale czuć tą sztucznosc I chciałbym tego uniknąć.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

IMO w przypadku tego A powinno być ok  :) Spróbuj i daj znać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, zdziwiłbyś się wąchając Adidas Adventure lat temu 25, że to niby tylko Adidas i sportowy zapach; )

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adidas active bodies - klasa

dla mnie to jedyny adidas jakiego można kupić

 

 

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

adidas active bodies - klasa

dla mnie to jedyny adidas jakiego można kupić

Pełna zgoda  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, normalnie aż się zdziwiłem :D Pójdę I go sprawdzę za niedługo

Ktos coś jezcze poleci zgodnego z moimi kryteriami? :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, że jest koszmarny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pełna zgoda, że jest koszmarny. :)

Skoro wywołuje tak skrajne emocje, to ...musi być dobry  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.