Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to można jeszcze przyatakować w taki sposób Joop Homme. Trybunał za ludobójstwo murowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Ted jest dla mnie nie do przyjęcia, ponieważ w okresie mojego wczesnego dzieciństwa w głębokim PRL-u tak pachniało w zakładzie fryzjerskim, do którego prowadzała mnie matka a którego nie cierpiałem, brrrrr. :rolleyes:. Kupiłem próbkę na i...y, zadałem na nadgarstek i przedramię i...ło Matko Bosko Częstochowsko- chciałem sobie łapę w łokciu odrąbać. Od razu pierwsza myśl- dopadł mnie, p....y fryzjer z dzieciństwa :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie odnośnie perfum marki CREED? Miałem aventusa na nadgarstku, ale projekcja bardzo słaba, po czterech godzinach praktycznie zapach zniknął. Bardzo słabe parametry za takie pieniądze. Testowałem jeszcze santal tu było dużo lepiej, trafił w moje klimaty.

Edytowane przez colector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja z Creeda używam tylko Millesime Imperiale, czyli zapach, który świetnie sprawdzi się w cieplejsze/gorące dni. Czuję arbuza i sól morską. IMO genialny świeżak, nad którym długo się zastanawiałem, bo różnie się o nim mówi, gdy chodzi o parametry techniczne. Nie jest to zapach o "wybujałej" projekcji, ale trwałość, przynaniej u mnie, to 8-10 h, a taki wynik, zważywszy na charakter tego zapachu, uważam za rewelacyjny :-) Polecam!

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę go z ciekawości oraz royal oud.

Edytowane przez colector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było trochę testów...
 
1) Joop Wow : bardzo średni, niczym nie wyróżniający się, słabe parametry... nie polecam
2) Guerlain L'Homme Ideal EDT: ciężki i raczej słodki, wyczuwalne akcenty kwiatowo-skórzane oraz  drzewne; bardzo fajny, ale z uwagi na swą wagę raczej na chłodniejsze dni; bardzo dobre parametry... po 5h wyraźnie nadal czuć na nadgarstku
3) Guerlain L'Instant EDT: na początku zbyt cytrusowy (nie lubię takich zapachów), ale z każdą minutą zapach ewaluuje i po około 1h bardziej wyczuwalne piżmo, kakao, paczula; naprawdę ciekawy i nietuzinkowy zapach; wg mojej małżonki i jej koleżanki zdecydowanie wygrywa z L'Homme Ideal (na jednym nadgarstku był Ideal a na drugim L'Instant) więc to musi coś znaczyć ;); zapach lżejszy od Ideal choć ma również bardzo dobre parametry (spokojnie wyczuwalne po 5h od aplikacji);
4) Givenchy Gentleman EDP: też godne polecenia, wyczuwalny pieprz, lawenda, wanilia; dość ciężkie i raczej na chłodne dni.

 

Ciężki wybór... jednak głosami żony i jej koleżanki w tym zestawieniu zwycięzcą jest Guerlain L'Instant EDT :) ... przynajmniej w okresie letnim  ;)

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli póki co przypadł Ci do gustu ten L'instant, to KONIECZNIE spróbuj go także w wersji EDP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Aventusem bywa różnie.

Stąd dyskusja o numerech seryjnych itd.

Ryzyko po stronie kupującego...

 

Creed MI - fajny. Mnie od niego przy upałach boli głowa.

Tyle że na mojej skórze prawie wszystko bardzo dobrze projektuje i jeden strzał wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było trochę testów...

 

 

Ciężki wybór... jednak głosami żony i jej koleżanki w tym zestawieniu zwycięzcą jest Guerlain L'Instant EDT :) ... przynajmniej w okresie letnim ;)

 

RG

Jestem ciekawy co powiedzą na Platynowego Egoistę, YSL L'homme lub La Nuit,

Wchodząc w starsze zapachy np. kopia Gucci ph czyli bodaj Bentley Absolute, albo mój ulubieniec ze względu na zapach i flakon oraz ciekawszą kompozycję (od czarnego Adidasa choć podobną) tj.Cacharel Nemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

sprawdzę go z ciekawości oraz royal oud.

Creedy nie grzeszą dobrymi parametrami.

Wg mnie najciekawsze to MI, BdP, GIT, Tabarome i wspomniany Santal.

Aventus wg mnie jest slabiutki. Ot banalny świeżaczek. Poza dobrymi składnikami nie ma w nim nic. No ale to kwestia gustu.

Parametry uzależnione są od partii. Musiałbyś zagadać z kimś kto siedzi w Creedach.

Jakbyś kupował flache, to szukaj wersji 75 lub 120ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem 6 próbek Montale.

Ciekawy jestem tych zapachów bo Honey Aoud to mój ulubiony zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem dziś creed- royal oud. Po 7 godzinach prawie niewyczuwalny na nadgarstku. Projekcja taka sobie. Pachnie jak zirh- icon. Miałem kiedyś to pachnidło i pachniał identycznie jak creed. Cena wręcz skandaliczna jak na tą jakość. Millessime nie mieli testera. Jak do tej pory Santal najfajniejszy

Edytowane przez colector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprawdziłem tego creeda i u mnie trwałość była na poziomie ponad 10 godzin. Zapach bardzo mi się podobał. Na tyle, że rozglądałem się za flaszka. 75 ml wychodziło coś około 380 zł więc raczej bez tragedii. Udało się na innym forum rozebrać flakon większy więc i cena była lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno Creed Aventus jak i Oud Wood Toma Forda

CA swietne pachnidło owocowy ale nie tylko świeżak na lato

moj wypust bardzo owocowy wyraźna czarna porzeczka,ananas bergamotka  potem kora brzozy mech

projekcja i trwałośc duża  na mnie do 10-12 godz to opinia otoczenia :)ja po 4 godz nic nie czuję,przyzwyczaiłem się,

ale na poczatku czułem zapach na sobie przez ok 10 godz

 

Oud Wood TM to zupełnie inna bajka zapach drzewno orientalny z wyczuwalną nutą agaru i wetiwery

elegancki zapach.dla mnie całoroczny,nie tyko do stroju formalnego.

W związku z tym że to unisex jest stosunkowo delikatny.

Bardzo mi się podoba,niestety ja przestaję go dosyc szybko czuć na sobie ,plącze sie gdzies blisko ciała

trwałośc dobra, projekcja moim zdaniem dośc słaba

 

Na jesień zime i wiosnę mam Amuage Interlude to jest moc trzyma  sie na mnie prawie dobę i najfajniejszy jest po kilku godzinach.

początek to dużo spalonego drewna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

Na jesień zime i wiosnę mam Amuage Interlude to jest moc trzyma  sie na mnie prawie dobę i najfajniejszy jest po kilku godzinach.

początek to dużo spalonego drewna

A oregano, rodem z pizzerii ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oregano, rodem z pizzerii ? :)

racja,ale podobno krótko ja po prostu nie umiem wy :D  

racja,ale podobno krótko ja po prostu nie umiem wy :D  

wyczuć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Pako Rabane Łan Milion” za dychę, trochę przypadkowo wpadło

b4feb8236ef7f4149c81eb4e158e4200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi, jak przypadkiem? Z półki wpadł do koszyka bo przeciąg był między regałami? :)

 

radekglaz, w Lydlu (ew. w Kauflandzie). Podłubałem w Internetach i sam się chyba wybiorę po G.Bellini X-Bolt bo podobno to niemal 1 do 1 Boss Bottled, którego miałem okazję powąchać kilka dni temu. Zapach pocieszny, bardzo przyjemny sam w sobie, ale chyba nie do końca mi leży, więc perfumerii bym nie dał zarobić. Ale za 14 PLN w spożywczaku? Najwyżej będzie do pryskania dywaników w aucie. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, takie dziady udające coś, czym nie są. Ja postawiłem dziś na klasykę i się wypsikałem Malizją :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawanie czegoś, czym się nie jest – temat rzeka na tym forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi, jak przypadkiem? Z półki wpadł do koszyka bo przeciąg był między regałami? :)

 

 

Skomplementowałem jakiś czas temu perfumy znajomego. Byłem przekonany, że to Paco Rabanne. W tym tygodniu dostałem od niego flakon z tekstem, że mi się jego perfumy podobały, a akurat był w Lidlu i postanowił mi sprezentować taka sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.