Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

A co z Clive Chrstian? Wąchałeś? :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, wkrótce :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage Interlude też koniecznie sprawdź :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, mam całą listę do wypróbowania ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jedna, która niestety też uwielbia ten zapach :(;) Do połowy mimo wszystko jeszcze troszeczke brakuje, ale rzeczywiście sporo mi już ubyło.

 

EDIT : wypróbowałeś Tuscan Leather ? Warto ?

Niestety ciągle próbuję gdzieś namierzyć ten zapach i ciągle bezskutecznie. Pewnie skończy się tak jak z TV, że kupię w ciemno.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik kiedyś podawał listę Douglasów w których możesz kupić TF prywatną kolekcję.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić to ja mam gdzie, gorzej z powąchaniem. U mnie nie ma, a nie będę organizował "wyprawy" kilkuset kilometrowej tylko w tym celu. Dlatego chętnie bym kupił od kogoś nawet 1 ml. do celów testowych. 


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Polecę moje sprawdzone,lubiane i w przyzwoitej cenie.Wieczór i okres zimny to np Armani Code,CK Obsession Paco Rabbane Ultaviolet(na mnie niesamowita trwałość)Salvadore Ferragamo F Back.Lato Masaki Matsushima Aqua Mat,Azzaro Chrome Legend(trwały ale wg mnie trochę unisex)Rasasi Egra(moje nowe odkrycie)Lanvin Homme Sport(super do sportu),CK Eternity.Lubię też Davidoff Zino oraz niesmiertelnego Fahreneida(nawet nowe wydanie)czy jego prawie brata:-)Ferrari Uomo.Praktycznie większość tych zapachów mam lub miałem osobiście.Kupuje w sklepach internetowych(zawsze sa jakieś próbki gratis i można też za grosze kupić dla poznania}Pozdrawiam.Co zaś do D&G to OK szukaj jednak butelki z nalepką jak na foto.To starsza i lepsza wersja(nowa ma naniesioną nazwe)

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon, jak chcesz piersze w miare porządne perfumy, to idź w sprawdzoną już klasyke. Od siebie mogę polecić wiekszość zapachów Chanel, miałem wszystkie jakie są dostępne w perfumeriach i każdy z nich coś w sobie miał (moim niemalże ideałem jest Platinum Egoiste - szczerze polecam, zdecydowanie najczęściej kupowany przeze mnie zapach). Idz i sobie powąchaj, napewno coś Ci się spodoba.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do D&G to ciekawostka - znacie na pewno wszyscy zapach pt. Malizia Uomo Vetyver - całkiem niezły, taniutki wetiwerowiec. Otóż można też w drogeriach znaleźć Malizia Gold i zapach jest niemal identyczny jak D&G za ułamek jego ceny. Trwałość i projekcja na bardzo dobrym, podobnym do D&G poziomie a biorąc pod uwagę, że nowa wersja D&G to siki w porównaniu do wersji z naklejką, to imho, nie ma sensu przepłacać.

 

edit: mowa o wersji pt. "parfum deo", w koncentracji edt pachnie już nieco inaczej

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ponawiam pytanie gdzie przez sieć można kupować?

 

Co by nie było OT to polecam Carolina Herrera 212 man. Zwłaszcza na wiosnę i lato.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do D&G to ciekawostka - znacie na pewno wszyscy zapach pt. Malizia Uomo Vetyver - całkiem niezły, taniutki wetiwerowiec. Otóż można też w drogeriach znaleźć Malizia Gold i zapach jest niemal identyczny jak D&G za ułamek jego ceny. Trwałość i projekcja na bardzo dobrym, podobnym do D&G poziomie a biorąc pod uwagę, że nowa wersja D&G to siki w porównaniu do wersji z naklejką, to imho, nie ma sensu przepłacać.

 

edit: mowa o wersji pt. "parfum deo", w koncentracji edt pachnie już nieco inaczej

 

To jest ciekawy temat. Jakie perfumy z tańszej półki polecasz? Chyba w tym temacie padło kilka nazw, min. Aspen od Coty, który w cenie 40zł bije niejedne wielokrotnie droższe zapachy. I oczywiście polskie Przemysławki, Derby i Consule, ale to już kategoria ultra tanich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawy temat. Jakie perfumy z tańszej półki polecasz? Chyba w tym temacie padło kilka nazw, min. Aspen od Coty, który w cenie 40zł bije niejedne wielokrotnie droższe zapachy. I oczywiście polskie Przemysławki, Derby i Consule, ale to już kategoria ultra tanich. :)

 

Z absolutnej tanioszki drogeryjnej (czyli <50zł) na co dzień używam właśnie Malizia Vetyver, Beckham Intimately (fiołkowo-przyprawowy), Aspen. W sieci do 100zł dostaniemy masę, ale to masę świetnych zapachów np. nieśmiertelnie męski roślinno-tytoniowy Quorum, Geoffrey Beene Grey Flannel, kadzidlano-przyprawowy Zirh Ikon albo Franck Olivier Black Touch mający sporo wspólnego z Terre d'Hermes.

 

Z kolei jako zapachy pokrewne duchem do D&G PH (który po reformulacji nie jest już tym samym zapachem) a tańsze polecam jeszcze Eau de Iceberg (choć jest niestety nietrwały) - zapach przywodzi na myśl cytrusowo-ziołowe sianko i wyroby Moschino - Uomo i Forever - szczególnie ten drugi, jako mniej cytrusowy a bardziej ziołowy zapach wydaje mi się być ich odpowiedzią na klimaty zapachowe D&G PH

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do D&C Pour Homme to obecnie jest już jej trzecia "odsłona". Niestety żadna z dwóch ostatnich nie dorównuje pierwowzorowi.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

images.jpg

 

Jestem szczerze zdziwiony na plus zapachem - jest w pełni w moim guście. Trwałością - użyłem o 7 rano - nadal wyraźnie czuję (zobaczymy po prysznicu :)) CO najsmaczniejsze - 59.90 za 100 ml w każdym sklepie z moim zdaniem marnej jakości ciuchmi ZARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wody z Zary są pod względem trwałości bardzo OK, zwłaszcza w swojej kategorii cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zupełnie bez względu na kategorię cenową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tej nie wąchałem, nawet jej nigdzie nie widziałem we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapachy Zara produkuje grupa Puig, ta sama firma robi perfumy Paco Rabanne, Prada czy Comme des Garcons a więc, przynajmniej pod względem prestiżu, plasowane półkę albo dwie wyżej, tak więc przyzwoita jakość ich zapachów nie jest wielkim zaskoczeniem

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że Puig.

Ale 59 zł?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quorum od nich to od lat świetny zapach a spokojnie można dostać 100ml za 40zł. To jest właśnie piękne w świecie zapachów, że tanie nie równa się automatycznie słabe - a przy tej ilości marek i zapachów nie jest wielką sztuką znaleźć świetnie pachnące perełki za niewielkie kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawny w się nasze TOP 3 bez których nie wyobrażamy sobie naszej półki z perfumami.

 

Zaczne od siebie.

 

Nr. 1 Tom Ford Tobacco Vanille

Nr. 2 Yves Saint Laurent L'Homme Intense

Nr. 3 Chanel Platinum Egoiste

 

Teraz Wy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam podobnie, kolejność przypadkowa:

Tom Ford Tobacco Vanille 

YSL Opium - podoba mi się coraz bardziej
Chanel Platinum Egoiste - uwielbiam go ale tak sie przyzwyczaiłem, że ile nie wyleję to prawie nic nie czuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. JPG Male

 

2. Dior Higher

 

3. Armani He


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.