Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem sobie 10ml CC :) Boże spraw, żeby mi się nie spodobał !

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio na zmianę L'Istant de Guerlain, Burberry London Men oraz YSL pour Homme :)


Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do tego tematu w przeciągu ostatnich 2 miesięcy kilka razy, kilka razy coś naskrobałem i podsumowując muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tego, iż zdecydowana większość(jakieś 70-90%) forumowiczów perfumuje się dobrej klasy zapachami, ma więcej niż jeden zapach(na dzień i na wieczór co najmniej), a standardy jak Hugo Boss, Armani, Dior Homme czy Paco Rabanne, powoli stają za bardzo popularne i sięgamy po niszę. Co raz więcej blogerów modowych, co raz więcej Omeg, Rolexów, AP na forum. Nie tolerujemy chamstwa i wulgaryzmów, dbamy o poprawną polszczyznę(co rusz ktoś kogoś grzecznie poprawia, że poprawna forma jest inna). Widać, zaczynamy powracać do wizerunku polskiego gentleman'a z dwudziestolecia międzywojennego i czerpać z dobrych stron wizerunku polskiego szlachcica, kiedy nie uważano niektórych kolorów za pedalskie, dobry zapach i ubiór nie ujmowały nam męskości, bo każdy potrafił dać w ryj lub wyzwać szabelką na pojedynek, gdy zachodziła taka potrzeba, czuliśmy się facetami wewnątrz i nie potrzebowaliśmy tego podkreślać czarnym kolorem i zegarkiem wielkości pięści. Klasy średniej co raz więcej. Powoli zaczynamy rozmywać wizerunek Polaka ze skarpetkami w sandałach - btw. brat kiedyś opowiadał, że wychodząc pracy, zauważył gościa ze skarpetkami w sandałach pod Starym Browarem i co ważniejsze, zauważył, że wszyscy przechodnie i kierowcy go obserwują ;D

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Twoja wypowiedź mnie skłoniła do zastanowienia się kto jest w Polsce klasą średnią. Czy tak jak piszesz (zegarki, zapachy itp.) czy jednak gość jeżdżący kilkuletnim passatem, na codzień pachnący old spice, od święta bossem i powiedzmy mający chociaż 1 zegarek droższy niż 500 zł? Wydaje mi się, że w naszych warunkach osobę którą opisałeś można uznać za zamożną. Zwłaszcza, że w naszym kraju spory procent społeczeństwa kąpie się od święta o myciu zębów nie wspomnę, jeździ MPK po zakupy do biedronki z wózeczkiem na kółkach a za szczyt luksusu uznaje all inclusive w Egipcie...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forbes.pl/zarobki-w-europie-polska-srednia-placa-w-tyle,artykuly,160354,1,1.html nic dodać nic ująć, niestety w naszym pięknym kraju przedsiębiorcy mają taką mentalność i pragnienie, żeby samemu mieć tyle, że nie idzie już udzwignąć a pracownikowi dać 1500zł miesięcznie i niech się cieszy, że ma pracę! Ale co tam, jest przecież nisza po 1500 za 10ml  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie 10ml CC :) Boże spraw, żeby mi się nie spodobał !

Cc='C' for man ?

Byłem wachalem na razie Jubilation potem Memoir Man ..... I CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oud - mani ciąg dalszy ;)

 

 

Wąchałem już pare zapchów z oudem i powiem szczerze - ten jest wyjątkowy :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cc='C' for man ?

Tak :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AD_ex, dnia 14 Marz 2014 - 11:44, napisał:AD_ex, dnia 14 Marz 2014 - 11:44, napisał:

Wąchałem już pare zapchów z oudem i powiem szczerze - ten jest wyjątkowy :)

 

Witam,

kolejny raz zachęcam Kolegów do spróbowania :) :

 

oud-robert-piguet-de-robert-piguet-eau-d

 

Dostępny m.in. Warszawa, Złote Tarasy, Douglas.

Pzdr.

 

P.S. Na ubraniu zapach utrzymuje się prawie tydzień !

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek 100ml Yves Saint Laurent L'Homme Libre. Świetny świeży trwały zapach.

yves-saint-laurent-l-homme-libre-woda-to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat kiedyś opowiadał, że wychodząc pracy, zauważył gościa ze skarpetkami w sandałach pod Starym Browarem i co ważniejsze, zauważył, że wszyscy przechodnie i kierowcy go obserwują ;D

 

Ja bardzo lubię zakładać skarpety do sandałów. To takie bezcenne patrzeć na potępiające i zszokowane miny ortodoksyjnych trendykulów od "Logo" i "MH" ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem inny zestaw wyjściowy-Klapki sportowe plus białe skarpetki.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zestaw dzisiaj na forum widziałem ;) A co powiecie na japonki + białe skarpety? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chronofil, dnia 14 Marz 2014 - 16:00, napisał:

Ja bardzo lubię zakładać skarpety do sandałów. To takie bezcenne patrzeć na potępiające i zszokowane miny ortodoksyjnych trendykulów od "Logo" i "MH" ;)

 

Witam,

ja również nie kieruję się "modą" > stosuję wariant "higieniczny" = stopki i takie bardziej kryte sandały (Geox). W klapkach chodzę boso :)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak stawiam na pierwszym miejscu codzienne porządne mycie się !

Panowie to nie zastąpi żadnych perfum!!!

 

A czy jedno wyklucza drugie? Chyba nie.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lecimy z naszym TOP 10 ? :)

U mnie na dzień dzisiejszy, (przed zapoznaniem się z niszą ;) ) wygląda to mniej więcej tak :

1. Tom Ford Tobacco Vanille
2. Chanel Platinum Egoiste
3. YSL L' Homme Intense
4. Dior Homme Eau For Men
5. D&G The One Sport
6. Chanel Bleu De Chanel
7. Burberry Brit Rhythm
8. Gucci By Gucci Pour Homme
9. Dior Homme Intense
10 Diesel Fuel For Live

Wasza kolej :)

Edytowane przez chronofil

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lecimy z naszym TOP 10 ? :)

 

U mnie na dzień dzisiejszy, (przed zapoznaniem się z niszą ;) ) wygląda to mniej więcej tak :

........

 

Wasza kolej :)

Kurczę nie mam 10 ....... Narazie tak ale dzis przyszła paczka z Q wiec zobaczymy

Amouage Jubilation

amouage Memoir man

A&F. Fierce

Tom Ford TV

CC 'C' for man

Platinium Egoiste

Kenzo PH L'EAU PAR

.....

......

Edytowane przez chronofil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z top 10

 

Amouage Opus IV

Opus VI

Opus II

Interlude

Kilian StH

Tom Ford. TV

Puredistance M

Nasomatto Black Afgano

Amouage Jubilat XXV

 

Kolejnosc niekoniecznie.przypadkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tom Ford TV

2.Kenzo pour homme

3.YSL opium

4.Chanel allure edition blanche

5.Oscar de la renta for man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chanel platinum egoiste

2. YSL opium

3. Givenchy xeryus rouge

4. Terre Hermes

5. Paco rabanne XS

6. Davidoff cool water

7. Boss bottled

8. Dior homme

9. Dior eau sauvage extreme

10. Dior fahrenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można w warszawie amouage wyprobować  a najchętnej kupic próbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.