Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Klub miłośników zegarków Tisell

Rekomendowane odpowiedzi

No tak , trzeba kończyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym rozmawiasz Ty z Lmedem ale ja od początku tego dnia o dobrym i złym marketingu. A wy zacięliście się na tezie że dla niektórych Rolex to Bóg...jeśli to Wam poprawia samoocenę...

ja sobie na forum samooceny poprawiac jeszcze nie musze. Nie martw sie na zapas ;)

 

Tam gdzie Rolex tam od razu jest napinka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRisu - wg mnie większość zegarków wybierana jest " bo się podoba" ale część kolegów nie przyjmuje do wiadomości że kupili zegarek - bo ładny i nosi go postać z filmu . Wolą racjonalizować. Ja mogę się przyznać pierwszy ;-) Mnie przez długi czas nie przekonywał klasyczny moonwatch aż po n-tym razie obejrzenia Apollo 13 zapragnąłem go mieć. Nie czuję się jak kosmonauta ale świadomość że odegrał doniosłą rolę w tych misjach dodaje mu uroku. A Ty dlaczego chciałeś mieć TH mimo że koledzy radzili japończyka?

 

 

Dlaczego chcę Taga? No właśnie dlatego że mi się podoba. Ja nie neguję zegarków szwajcarskich. Ba, potrafię przełknąć nawet ich, moim zdaniem, zawyżoną cenę do tego co oferują. I ją zapłacić. Jednocześnie operuję w bezpiecznym dla mnie budżecie czyli takim aby taki wydatek nie był dla mnie wyrzeczeniem. Mówiąc prościej na oryginalnego, używanego Taga mnie stać. Tak jak było i na używanego Breitlinga. Natomiast Rolexa nie kupię bo to właśnie byłoby dla mnie wyrzeczenie. Dlatego zadowoliłem się Steinhartem. To samo się tyczy na przykład Portugalczyka czy Inżyniera które bardzo mi się podobają. A że istnieje alternatywa w postaci Parnisa to właśnie zamierzam z niej skorzystać. I nie, nie będzie parzył mnie w rękę. Nie będę się też z tego powodu czuł niedowartościowany. Nie wyobrażam sobie natomiast ciułania na zegarek kosztem innych życiowych przyjemności. To ja już wolę ,,alternatywę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą kolega Esteta bardzo zgrabnie i skutecznie przejechał się po rolkomaniactwie .

Wesołe tezy o kompromitacji Tisella oraz sadzenie do tej pory sucharów o AR w wątku Rolexa potwierdzają "naddrażliwość" kolegów  .

Jak życzliwie to skomentować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum miłośników zegarków, czasem maniaków - więc przywiązanie do jakieś marki nie dziwi - za to Twój znany od lat szyderczy stosunek do części ( większości?) miłośników zdradza że to bardziej Ty masz problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o zjawisku a ty jak zwykle personalnie . Pisałem już o czym to świadczy i nie będę się powtarzał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ,że stosujesz liczbę mnogą nie zmienia charakteru Twojej wypowiedzi na konstruktywny.

No i brzmiałbyś bardziej wiarygodnie gdybyś posiadał Rolexa. Wtedy doceniłbym dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz , że to może być mój wymarzony zegarek tak naprawdę , rozumiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję że krytyka pochodząca od użytkowników byłych czy obecnych jest z reguły bardziej wiarygodna. W odróżnieniu od "krytykanctwa" I w przypadku dóbr luksusowych nie pada na Ciebie cień podejrzenia że to tylko dlatego że "nie masz" - sam rozumiesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie , jak już , to krytykuję pewne postawy a nie wyrób , zauważ .

Ale ok . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Czytam. Czuwam. Palce świerzbią.).



intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Desmo a czy ty masz Tisella skoro go tak krytykujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaret.

Wracajac do Tisella. Czy wiadomo cos na temat ceny nowego wypustu w styczniu? Moze by ktos ogarnal jakis zakup grupowy? Na pewno znajdzie sie kilku chetnych.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Desmo a czy ty masz Tisella skoro go tak krytykujesz?

to dziala tylko w jedna strone. Rolexa mozesz skrytykowac jak juz go posiadales. Tisella kiedy masz tylko ochote

 

 

Czytalem, ze ogranicza ich mechanizm, wiec duzo nie wiadomo nt wypustu styczniowego.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Desmo a czy ty masz Tisella skoro go tak krytykujesz?

Powtórzę za kolegą LMed ( nie przypuszczałem że do tego dojdzie ;-) krytykuję głównie postawę a nie wyrób choć pod wpływem tego wątku wziąłem do ręki wspomniany zegarek. Gdyby autor wątku wprowadzał nas w świat Tisela z umiarem - nie byłby tak często komentowany. Ale może o to mu właśnie chodzi. Gdyby kolega LMed czy Stateless nie sugerowali że na tym forum posiadacze Rolexa to czy tamto - też nie byłoby dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

My tu gadu gadu a tiselli coraz więcej

9a0e262512944b5cb29a0c19235b343c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Wy tu spory toczycie a  tymczasem Kisiell zamierza homara Royal Oak'a wypuścić :P Może to jest powód opóźnienia ze sprzedażą "sub'ów"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu zielony bez daty.

 

https://imgur.com/a/F3kFk#83qlnwP

 

Jakby Rolka takiego zrobili to duzo osob by sie pokusilo.

 

No to faktycznie damka jest raczej... Ciekawe czy Tisell pójdzie w kierunku Deep Sea - bo jakby to na 100% bym w "sejfie" takiego trzymał :D

 

rolex_deepsea_d-blue_dial_0004_1680x1070


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.