Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę powiedzcie jak sprawdzić naładowanie baterii, owszem czytam instukcję ale nie rozumiem o co im chodzi. Może ma ktoś model z modułem H145.

Zdjęcie WhatsApp 2024-04-06 o 17.08.10_e5bc58b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, User2224 napisał(-a):

Proszę powiedzcie jak sprawdzić naładowanie baterii, owszem czytam instukcję ale nie rozumiem o co im chodzi. Może ma ktoś model z modułem H145.

Zdjęcie WhatsApp 2024-04-06 o 17.08.10_e5bc58b4.jpg

Na kopercie nie ma żadnego przycisku poza koronką? Instrukcja do mechanizmu H145 mówi, że powinien być przycisk po prawej na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt,brak przycisku.

Nie zauważyłem.

Może to nie ten moduł...

Poproszę moderację o usunięcie posta

z tym zrzutem ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@User2224

 

Właśnie, to jest początek instrukcje dla h145... Błędu nie ma.

 

Już się poprawiam, tak masz H145, ale o nietypowej konstrukcji... Napisz do Citizena!

 

 

Nie pisz. Masz te przyciski, ale bez pusherów. Musisz je obsługiwać wyciskaczem (cyrkiel, ołówek techniczny...

Pozdrawiam

Edytowane przez petruss
2x dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze tylko że opisana funkcja niestety nie działa, poczytaj dalszy ciąg, następny punkt.

Sprawdzanie i włączenie radio kontrol, czynności są identyczne. Naciśnięcie A ustawia sekundnik na synchronizację czasu z nadajnika, nie pokazuje stanu naładowania baterii. Tu jest ta niejasność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma, chyba, w tym modelu wskaźnika naładowania. Jeżeli sekundnik nie robi tej ćwierci obrotu, to poziom jest wystarczający i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli myślisz, że to będzie widoczne tylko w przypadku kiedy bateria będzie rozładowana? To by potwierdzało zachowanie mojego zegarka, wystawiłem go do światła w pierwszy dzień po zakupie, dlatego włącza się zaraz radio controlled, kiedy nacisnę przycisk A

-------------------------------------------------------------

 

Chciałem zapytać o wasze opinie. Pierwszy raz kupiłem zegarek z paskiem skórzanym. Bardzo mi się to podoba. Macie jakieś za i przeciw.

Edytowane przez User2224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 7.04.2024 o 11:05, User2224 napisał(-a):

Czyli myślisz, że to będzie widoczne tylko w przypadku kiedy bateria będzie rozładowana? To by potwierdzało zachowanie mojego zegarka, wystawiłem go do światła w pierwszy dzień po zakupie, dlatego włącza się zaraz radio controlled, kiedy nacisnę przycisk A

-------------------------------------------------------------

 

Chciałem zapytać o wasze opinie. Pierwszy raz kupiłem zegarek z paskiem skórzanym. Bardzo mi się to podoba. Macie jakieś za i przeciw.

 

Lato i pot. Może zacząć śmierdzieć w zależności od tego, "czym się pocisz". Ja tak załatwiłem w niespełna pół roku piękny pasek (wart ponad 400zl jako oddzielny zakup). Dlatego od tamtego staram sie kupować zegarki na bransolecie i dokupuje później pasek. 

I bransoleta jest mniej formalna, kwestia też co kto lubi oraz sam zegarek. Masz przykład na moim Roamer. Pasek od Orienta.

 

 

IMG_20240218_200236464.jpg

1909290281_IMG_20240218_2003095502.thumb.jpg.5c79e308c1790155cedb4436382447fb.jpg

IMG_20240207_213415389.jpg

IMG_20240207_213520690.thumb.jpg.85c110ab11942752675f2e5fbc2a4f1a.jpg

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie bardzo się pocę i paski nie mają u mnie racji bytu - przyklejają się do nadgarstka (a ja lubię jak mi zegarek luźno lata) i szybko zaczynają capić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen Classic Lady EO1210-83L. Czy będzie to dobry wybór na urodzinowych prezent dla mojej drugiej połowy, czy w tej cenie dostanę coś fajniejszego 🤔🤔🤔

IMG_20240412_095546.jpg

Screenshot_2024-04-12-09-54-08-14_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Citizen Classic Lady EO1210-83L. Czy będzie to dobry wybór na urodzinowych prezent dla mojej drugiej połowy, czy w tej cenie dostanę coś fajniejszego 🤔🤔🤔

A podoba się w ogóle ten zegarek tej Twojej drugiej połowie? 😄 Bo zazwyczaj to jest największym problemem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEqyajp.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

A podoba się w ogóle ten zegarek tej Twojej drugiej połowie? 😄 Bo zazwyczaj to jest największym problemem 😄

Głupio pokazywać prezent , to nie był by prezent , tak sobie myślę 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Głupio pokazywać prezent , to nie był by prezent , tak sobie myślę 🤔🤔🤔

Rozumiem. Z doświadczenia wiem, ze to co nam się podoba to żonom niekoniecznie🤣 Ja się pytam po prostu czy się podoba. Kapnie się że chce jej kupić to trudno, a przynajmniej wiem że nie umoczę i będzie chodzić 😄 A raz po prostu powiedziałem żeby sobie wybrała jakiś do pewnej kwoty i... powiem Ci że w życiu bym takiego nie kupił😂

 

EDIT:

Albo podpytaj tak na około, że np Citizen fajny zegarek wypuścił dla kobiet i jej pokaz zdjęcie - zobaczysz jak zareaguje 😄

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Rozumiem. Z doświadczenia wiem, ze to co nam się podoba to żonom niekoniecznie🤣 Ja się pytam po prostu czy się podoba. Kapnie się że chce jej kupić to trudno, a przynajmniej wiem że nie umoczę i będzie chodzić 😄 A raz po prostu powiedziałem żeby sobie wybrała jakiś do pewnej kwoty i... powiem Ci że w życiu bym takiego nie kupił😂

 

EDIT:

Albo podpytaj tak na około, że np Citizen fajny zegarek wypuścił dla kobiet i jej pokaz zdjęcie - zobaczysz jak zareaguje 😄

Pokazałem, podoba się 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Pokazałem, podoba się 🤗🤗🤗

To brać i nawet się nie zastanawiać😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Citizen Classic Lady EO1210-83L. Czy będzie to dobry wybór na urodzinowych prezent dla mojej drugiej połowy, czy w tej cenie dostanę coś fajniejszego
IMG_20240412_095546.thumb.jpg.62e153e1046a27463a55c61ba03867a9.jpg
Screenshot_2024-04-12-09-54-08-14_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.thumb.jpg.40463c7217c260becbe969f701fb63f1.jpg
Bardzo ładny i praktyczny, bo Eco-Drive.
"Będzie Pani zadowolona"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co myślicie warto dać za to ok 5k? Poczekac aż spadnie?

 

Cal 0950

 

 

Screenshot_20240411-151919.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej co myślicie warto dać za to ok 5k? Poczekac aż spadnie?
 
Cal 0950
 
 
Screenshot_20240411-151919.thumb.png.e3064e2bd5b8a330d614244cd8f2e040.png
Szczerze - poczekać.
Są dwa powody:
1. Spadnie cena.
2. Emocje również i wówczas będzie to przemyślany i świadomy zakup.
Tak ładnie radzę a sam kupuję pod wpływem emocji (ale chciałem dobrze ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nigdzie nie jest dostępny ten oto egzemplarz, ani nie są podane ceny, ktoś coś?

Citizen NY0150-51A

NY0150-51A.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.