Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Miszkolc napisał(-a):

Przyzwyczaj się do nich, w nim masz powłokę jak dobrze pamiętam duratec. Jakiekolwiek polerowanie zmieni kolor koperty. A poza tym, nienajgorzej to wygląda. Przecież to jest twardziel.

 

Trafione w punkt 👍

Porządnie go wyczyszczę i edc idealny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, beriam napisał(-a):

Znalazłem w szafie zulu, ale 20mm.

Pytanie, czy idzie te skazy w jakiś domowy sposób zniwelować , czy olać i z tym żyć 😉

 

Polish_20220223_165149225.jpg

zostaw jak jest - to jak blizny u twardziela :)  kto tam będzie się przyglądał  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

zostaw jak jest - to jak blizny u twardziela :)  kto tam będzie się przyglądał  :) 

Tak uczynię.

Szkło czyste, trafia w indeksy, jest ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beriam napisał(-a):

Znalazłem w szafie zulu, ale 20mm.

Pytanie, czy idzie te skazy w jakiś domowy sposób zniwelować , czy olać i z tym żyć 😉

 

Polish_20220223_165149225.jpg

Nic nie rób, te skazy są jak blizny na twarzy prawdziwego mena 🤣 zresztą to jest zegar do obijania 😉 na ale jest za pińcet ten co Patryk miał @p.r.p. może by wziął 🤔

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eddi87 napisał(-a):

Nic nie rób, te skazy są jak blizny na twarzy prawdziwego mena 🤣 zresztą to jest zegar do obijania 😉

 

Oby to nie blizny po... trądziku ;)

Nie będę kombinował, obiecuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beriam napisał(-a):

 

Oby to nie blizny po... trądziku ;)

Nie będę kombinował, obiecuje. 

@beriam @p.r.p. jak wam się widzi? 

 

Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/citizen-eco-drive-promaster-11740039536

Pobierz aplikację Allegro - najlepsze ceny, największy wybór, darmowe dostawy.
https://allegro.pl/apka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy go nie będzie widać :)

Na poważnie, cena dobra, pytanie co sprzedawca ma na myśli pod pojęciem "Normalne ślady użytkowania".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beriam napisał(-a):

W nocy go nie będzie widać :)

Na poważnie, cena dobra, pytanie co sprzedawca ma na myśli pod pojęciem "Normalne ślady użytkowania".

 

Autofocus to ma kiepski w tel 🤣 albo mu ręka drży z przechlania 🤣

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Autofocus to ma kiepski w tel 🤣 albo mu ręka drży z przechlania 🤣

 

Kupuj, zawsze możesz oddać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beriam napisał(-a):

Znalazłem w szafie zulu, ale 20mm.

Pytanie, czy idzie te skazy w jakiś domowy sposób zniwelować , czy olać i z tym żyć 😉

 

Polish_20220223_165149225.jpg

Olać! Nie rażą, poza tym nie będzie boleć jak złapie kolejne😉 nosić i się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, incubus05 napisał(-a):

Olać! Nie rażą, poza tym nie będzie boleć jak złapie kolejne😉 nosić i się cieszyć.

 

Taki jest już plan 😎

Teraz tylko pasek i będzie lux 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beriam olej , mój też ma "rany" i daje mu to tylko uroku (i nie boli jak się pojawiają nowe).IMG_20211102_152041.thumb.jpg.9a0c4f3fb394497365a97bd4be2b60b4.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, GTB napisał(-a):

@beriam olej , mój też ma "rany" i daje mu to tylko uroku (i nie boli jak się pojawiają nowe).IMG_20211102_152041.thumb.jpg.9a0c4f3fb394497365a97bd4be2b60b4.jpg

.... zawsze mów ze ślady po kuli którą odbiłeś zegarkiem !!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Ostrożnie z takimi "okazjami" na Ali. Zwykle paski w takich cenach są marnej jakości, sztywne i niewygodne i tylko na zdjęciach wyglądają dobrze. Z moich nie małych doświadczeń z Chin, przyzwoite paski zaczynają się na poziomie od 14-15 USD w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=87846]beriam[/mention] olej , mój też ma "rany" i daje mu to tylko uroku (i nie boli jak się pojawiają nowe).IMG_20211102_152041.thumb.jpg.9a0c4f3fb394497365a97bd4be2b60b4.jpg

Kurde, Tomek, twój BeNek tak genialnie wyszedł na tym zdjęciu, że aż mam ochotę do niego wrócić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Kurde, Tomek, twój BeNek tak genialnie wyszedł na tym zdjęciu, że aż mam ochotę do niego wrócić! emoji7.png emoji7.png

...podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki .... :) jak mawia starożytne przysłowie Japończyków z dorzecza Kongo !!! ale...kto by tam przejmował jeśli chodzi o zegareczki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Kurde, Tomek, twój BeNek tak genialnie wyszedł na tym zdjęciu, że aż mam ochotę do niego wrócić! emoji7.png emoji7.png

Bo to w sumie genialny Obywatel jest ale najlepiej go paskować bo na nich wygląda najlepiej.

Aktualnie czekam na taki chiński twór (coś na styl tego od BN0217) , pasowałby też moim zdaniem do @beriam BN0211

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005003541717475.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.37f943ceUssBvX

Jest już po cle tak więc lada dzień powinien dojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, GTB napisał(-a):

Bo to w sumie genialny Obywatel jest ale najlepiej go paskować bo na nich wygląda najlepiej.

Aktualnie czekam na taki chiński twór (coś na styl tego od BN0217) , pasowałby też moim zdaniem do @beriam BN0211

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005003541717475.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.37f943ceUssBvX

Jest już po cle tak więc lada dzień powinien dojechać.

 

Wygada ciekawie.

Jestem ciekawy Twojej opinii. Jeżeli nie będzie sztywny, to rozważę zakup.

Musze nosić pasek relatywnie luźno, bo pech chciał, ze mam w tym miejscu dość pokaźną bliznę, i przy przylegającym pasku pojawia się dyskomfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balsam do skóry, dzień na poduszce plus dzień na ręku i było super. Tym bardziej, że w ciągu dnia zmienia mi się obwód nadgarstka o jedną dziurkę.
Zdjęcia już archiwalne.f022fe25ddef7bb57516fb913341f6fe.jpg&key=fa85808354edda156deefa84c86ee03dfcae0e7016ad7d9a48529fb7ffdbea8b5a7f67cf2d4e0fd622ca55acfe4a5eb9.jpg&key=46f727543f20693b8205bac8ff7ed7b6494db8c8f5ee02ee50558068d3b0f805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Balsam do skóry, dzień na poduszce plus dzień na ręku i było super. Tym bardziej, że w ciągu dnia zmienia mi się obwód nadgarstka o jedną dziurkę.
Zdjęcia już archiwalne.
 

 

No tak, ale jeżeli mowa o pasku o którym prawi Tomek, to ta metoda się raczej na nic zda, ponieważ od spodu jest silikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No tak, ale jeżeli mowa o pasku o którym prawi Tomek, to ta metoda się raczej na nic zda, ponieważ od spodu jest silikon.
Ten link, który wysłałem to tzw. sailor czyli płótno na skórze. Pamiętaj tylko, że w tym citku są grube teleskopy. Paski z quick będą latać jak ż.. po pustym sklepie
W takich paskach wyciągam teleskopy z wypustką i wstawiam oryginalne, które tak nie "strzelają".
Ostrożnie z takimi "okazjami" na Ali. Zwykle paski w takich cenach są marnej jakości, sztywne i niewygodne i tylko na zdjęciach wyglądają dobrze. Z moich nie małych doświadczeń z Chin, przyzwoite paski zaczynają się na poziomie od 14-15 USD w górę.
Ten akurat osobiście kupiłem i jedyne co było do zmiany to klamra, ale i tak miałem ją zmieniać, aby pasowała odcieniem do zegarka. Ten sam pasek można poszukać z inną klamrą i wtedy cena jest ok 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Ten link, który wysłałem to tzw. sailor czyli płótno na skórze. Pamiętaj tylko, że w tym citku są grube teleskopy. Paski z quick będą latać jak ż.. po pustym sklepie emoji6.png
W takich paskach wyciągam teleskopy z wypustką i wstawiam oryginalne, które tak nie "strzelają".Ten akurat osobiście kupiłem i jedyne co było do zmiany to klamra, ale i tak miałem ją zmieniać, aby pasowała odcieniem do zegarka. Ten sam pasek można poszukać z inną klamrą i wtedy cena jest ok 50zł.

Od każdej reguły są wyjątki. Nigdy nie można wykluczyć ceny okazyjnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.