Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony nie ma co wymagać codow od zegarka którego z drugiej ręki można kupić za 450 zł, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, revolta4 napisał:

Z drugiej strony nie ma co wymagać codow od zegarka którego z drugiej ręki można kupić za 450 zł, 

..ale to są drobne wady :) a zegarek jest ładniutki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20210206_142544-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lysolek007 napisał:

;] 

IMG_20210206_142544-01.jpg

 

jak zawsze powiem...  jest śliczny ale ... ma jedną Wadę .... : Nie jest Mój :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eddi87 napisał:

1378540828_20210206_154333_HDR2.thumb.jpg.85cd8c3d4845e71ceeee826a95d87ad9.jpg

kruca bomba  mało tarcz,  mało tarcz ... ale i tak mógłby być mój :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał:

kruca bomba  mało tarcz,  mało tarcz ... ale i tak mógłby być mój :)  

Jak będę sprzedawał za pu ceny będziesz pierwszym który się o tym dowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał:

 

jak zawsze powiem...  jest śliczny ale ... ma jedną Wadę .... : Nie jest Mój :) 

pełna zgoda :) na olx widziałem że ktoś sprzedaje  :) 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lysolek007 napisał:

... sprzedaje  :) 

Słowo klucz ... nie oddaje :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka - normalnie Citizen zachwyca BN2031-85E :

 

zegarek-meski-citizen-promaster-bn2031-85e-1.thumb.jpg.972b6151bcdb53f1ae9975e547f6bb62.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykleił się. Nie schodzi z nadgarstka.c9a8985adb21d0a34fccfb0112df5461.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować w który temat dodać zimowe ładowanie ze względu na równy podział :)

 

20210207_092738_HDR.thumb.jpg.0a346392e41d85e8b9a1453e6fd4b04a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, eddi87 napisał:

Nie mogłem się zdecydować w który temat dodać zimowe ładowanie ze względu na równy podział :)

ładne sztuki - żeby obejrzeć te dwa dolne musiałem ekran przekręcić o 180 stopni :) bo na rękach stojąc ciężko je się przegląda ;) 😁

2 godziny temu, eddi87 napisał:

Eee ja tam wole takie :) proste. 

też ładniutkie ale jakby z trzy tarczki dodali też nie byłoby źle :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykleił się. Nie schodzi z nadgarstka.


Ten typ tak ma. U mnie prawie dwa miesiące nonstop, z małymi przerwami, na ręku gościł. Teraz rzadziej, ale i tak częściej niż inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, p.r.p. napisał:

U mnie prawie dwa miesiące nonstop, z małymi przerwami, na ręku gościł. Teraz rzadziej, ale i tak częściej niż inne.

 

.. to jak z małżeństwem najpierw euforia z 3-5  miesiący i nierozstawanie się  potem  miłość połowiczna czyli przebywanie już nie tak często jak w fazie pierwszej (euforia)  trwa od 6 - -18 miesiąca (faza druga)  - potem  (faza trzecia)  stabilizacja uczuć czyli życie codzienne z coraz mniejszą ilością przebywania razem  od 18 miesiąca do 36 miesiąca - potem przechodzi się do fazy czwartej  od 36 - do nieskończoności  - znudzenie - i tu są dwie drogi albo się roztajemy albo przeczekamy faze czwartą i na powrót wskakujemy do fazy trzeciej - przy czym zegarek ma większą konkurencję niż żona (delikwent na boku przeważnie moze mieć jedną zapasowa nazwijmy to żonę)  a zegarek nieskończona liczbę konkurencji  - więc w fazie czwartej jest większe prawdopodobieństwo rozstania się z zegarkiem - dlatego przewiduję w niedługiej przyszłości falę rozstań z BN0118 i przekazanie ich w rozsądnej cenie następcą aby przeszli powyższe fazy i tak cykl trwa aż do zużycia materiału czyli zegarka BN0118 

 

PS - czasem są wyjątki od podanego w/w przykładu - tzw szczęśliwe małżeństwa - wiec wtedy szansa na pozyskanie BN018 w krótszym czasie  maleje 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, unadarek napisał:

 

.. to jak z małżeństwem najpierw euforia z 3-5  miesiący i nierozstawanie się  potem  miłość połowiczna czyli przebywanie już nie tak często jak w fazie pierwszej (euforia)  trwa od 6 - -18 miesiąca (faza druga)  - potem  (faza trzecia)  stabilizacja uczuć czyli życie codzienne z coraz mniejszą ilością przebywania razem  od 18 miesiąca do 36 miesiąca - potem przechodzi się do fazy czwartej  od 36 - do nieskończoności  - znudzenie - i tu są dwie drogi albo się roztajemy albo przeczekamy faze czwartą i na powrót wskakujemy do fazy trzeciej - przy czym zegarek ma większą konkurencję niż żona (delikwent na boku przeważnie moze mieć jedną zapasowa nazwijmy to żonę)  a zegarek nieskończona liczbę konkurencji  - więc w fazie czwartej jest większe prawdopodobieństwo rozstania się z zegarkiem - dlatego przewiduję w niedługiej przyszłości falę rozstań z BN0118 i przekazanie ich w rozsądnej cenie następcą aby przeszli powyższe fazy i tak cykl trwa aż do zużycia materiału czyli zegarka BN0118 

 

PS - czasem są wyjątki od podanego w/w przykładu - tzw szczęśliwe małżeństwa - wiec wtedy szansa na pozyskanie BN018 w krótszym czasie  maleje 

kufa, sama prawda..... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
   
PS - czasem są wyjątki od podanego w/w przykładu - tzw szczęśliwe małżeństwa - wiec wtedy szansa na pozyskanie BN018 w krótszym czasie  maleje 

"Ale to są patologie i tym się nie będziemy zajmować"..🤣 🤣 (kabaret Mumio "Wykład o słowie kocham" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizeny fajne zegarki sam mam trzy ale powiem wam, że jeden zegarek nawet jak się podoba nosić prawie non stop to szacun. Ja od tamtego roku też przerobiłem trochę zegarków i czasami te za 2 k bardziej cieszą niż te za 5k ale to moje zdanie. 

Jak miałem mniej zegarków to potrafiłem nosić jeden kilka dnia a na noc wskakiwał G a teraz nawet jak coś zmieniam i kupuję nowe to i tak wskakuje na dzień dwa i zmiana.  Dzisiaj GTS, który drobne wady też ma ale lubię go bardzo.

 

i2XSLAf.jpg
AFlt6vs.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


Kradziony maluszek ze wczoraja…

 

 

624EFC4D-F5D1-42FA-82C9-7AE4717F78A9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się nad nim zastanawiam 🤔. Jest na Wacht Hut na bransolecie za £300. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kradziony maluszek ze wczoraja…
 
 
624EFC4D-F5D1-42FA-82C9-7AE4717F78A9.thumb.jpeg.58545718354136f23fc185bbc4b9d59a.jpeg

Paweł, czyżbyś powoli się przekonywał?
🤣 A ten maluszek ma identyczne rozmiary koperty co ocek s100, którego zresztą też masz, no poza mniejszą samą tarczą w środku. Więc jeśli s100 ci leży na łapie, to uwierz, że z czasem i Ray BeNka polubisz. Co ciekawe gdy miałem kiedyś, kiedyś (wersję RMC) na pasku, to też wydawał mi się jakiś za mały. I coś mi podpowiadało, że gdyby był na bransie to może to wrażenie nie było by aż takie. Minęło kilka lat. Po kupnie obecnego BeNka0118 potwierdziły się moje przypuszczenia
Choć obawiałem się przecież zakupu.
Na razie tak polubiłem bransę (poza przerośniętym zapięciem), że zapomniałem chwilowo o kupnie paska.
Żeby nie było, samego pitolenia to fotę (starszą) zapodam.
36f6ae749f71dfd6b62c1d29eb8a83df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, KRISTOF_KON napisał:

🥰

20210207_115314.jpg

 

Zahibernowany Zegarek Lodu - Sprzed 20 tys. lat -  zgubił  Go myśliwy przy polowaniu na Mamuty !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.