Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kornel91 napisał:

...czasami te za 2 k bardziej cieszą niż te za 5k ale to moje zdanie. 

 

 

Zwłaszcza jak się ten za 5k uda kupić za 2k ;)

 

A tak całkiem serio, to mam wrażenie, że im droższe zegarki, tym więcej od nich oczekujemy, a one niestety nie chcą trzymać liniowej zależności ceny do tego co oferują. Może dlatego te za 2-3k dają tyle frajdy, bo cena jest jeszcze na racjonalnym poziomie, a oferują już dość sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi a jeszcze jak się trafi bez jakiś baboli i na dokładnym chodzie to już wtedy mi się gęba bardzo cieszy. 

A będąc w temacie to za 2k dużo Citizenów sprawi radość 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
17 godzin temu, p.r.p. napisał:


Paweł, czyżbyś powoli się przekonywał?
🤣 A ten maluszek ma identyczne rozmiary koperty co ocek s100, którego zresztą też masz, no poza mniejszą samą tarczą w środku. Więc jeśli s100 ci leży na łapie, to uwierz, że z czasem i Ray BeNka polubisz. emoji16.png Co ciekawe gdy miałem kiedyś, kiedyś (wersję RMC) na pasku, to też wydawał mi się jakiś za mały. I coś mi podpowiadało, że gdyby był na bransie to może to wrażenie nie było by aż takie. Minęło kilka lat. Po kupnie obecnego BeNka0118 potwierdziły się moje przypuszczenia
Choć obawiałem się przecież zakupu.
Na razie tak polubiłem bransę (poza przerośniętym zapięciem), że zapomniałem chwilowo o kupnie paska.
Żeby nie było, samego pitolenia to fotę (starszą) zapodam.


Nie mam szans na powrót Citka. Żona go nie odda. 
Nadal uważam, że jest za mały.

 

18 godzin temu, drkadrys napisał:

Cały czas się nad nim zastanawiam 🤔. Jest na Wacht Hut na bransolecie za £300. Co myślicie?


Najlepiej jakbyś mógł przymierzyć u kogoś.

Jest dosyć mały - a zdjęcia komórką z bliska mocno przekłamują.

Wrzucałem gdzieś fotkę z dystansu na tle sylwetki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, maritimeeng napisał:

Najlepiej jakbyś mógł przymierzyć u kogoś.

Jest dosyć mały - a zdjęcia komórką z bliska mocno przekłamują.

Wrzucałem gdzieś fotkę z dystansu na tle sylwetki.

Ok, dzięki za radę 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem,że BeNek jest za mały. Pierwsze wrażenie takie miałem. Przez dwa tygodnie przed BeNkiem nosiłem Bulove Moonwatch:)Po 2 dniach to przeszło i zacząłem doceniać to co ten zegarek oferuje. Najbardziej doceniam komfort. Na codzienny zegarek każdemu polecam. Teraz uważam ,że te większe zegarki z mojej kolekcji są za duże

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Ciemność, widzę ciemność... a nie czekaj... :)

Citizenik  nie da aby cię ogarnęła całkowita ciemność wskrześ ci promyczek lumi abys odnalazł drogę do domu nawet na głębokości 200m :) Dziwne że jak Frodo szedł z Pierścieniem Władzy do Góry Przeznaczenia to mu elfy nie dały choćby  malutkiego  Citizenika Divera aby rozjaśniał mu swoją lumią ciemności w tej wyprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
17 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie ze strapcode kajdan długo idzie? 

około tygodnia.  Tylko pamiętaj, że zapięcia od nich od jakiegoś czasu są mega sztywne (trzeba zamykać z użyciem pusherów albo czekać aż się wyrobią)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Noodles napisał(-a):

około tygodnia.  Tylko pamiętaj, że zapięcia od nich od jakiegoś czasu są mega sztywne (trzeba zamykać z użyciem pusherów albo czekać aż się wyrobią)

Cło vat jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@eddi87

 

Nie. Płacąc przy kasie strapcode Ci naliczy dodatkowe opłaty i to będzie cała suma. Urząd celny się z Tobą skontaktuje celem zadeklarowania co jest zawartością paczki ale nic nie będziesz płacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Noodles napisał(-a):

@eddi87

 

Nie. Płacąc przy kasie strapcode Ci naliczy dodatkowe opłaty i to będzie cała suma. Urząd celny się z Tobą skontaktuje celem zadeklarowania co jest zawartością paczki ale nic nie będziesz płacił.

Czyli cena za kajdan widoczna np 100 baksów to cena bez tych opłat które doliczą dopiero przy realizacji? Dobrze kumam? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
3 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Czyli cena za kajdan widoczna np 100 baksów to cena bez tych opłat które doliczą dopiero przy realizacji? Dobrze kumam? :)

Dokładnie. Czyli jak bransa kosztuje 100 baksów to przy checkoucie naliczą Cię jakieś 180 :) i nic więcej nie płacisz, żadnego podatku czy cła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Noodles napisał(-a):

Dokładnie. Czyli jak bransa kosztuje 100 baksów to przy checkoucie naliczą Cię jakieś 180 :) i nic więcej nie płacisz, żadnego podatku czy cła

+80 baksów ? 🙆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
27 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

+80 baksów ? 🙆

tak. tak miałem. ze dwa razy. im mniejsza cena bransy tym mniej naliczają. Można jeszcze próbować kupować przez amazona. Czasem się upoluje taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Nocny duch :)

 

1006567619_20210212_0019432.thumb.jpg.d4de80405f2ba4c75480a0a0427d0ee4.jpg

 

 

 

 

 

 

Poczciwy Citizenik :) i nie straszy o  północy tylko prze dzielnie do przodu swoimi wskazóweczkami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden spam 😋

IMG_20210212_174417.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

 

IMG_20210213_134353-01.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.