Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Citizen

Recommended Posts

Zegarki mające wszystko mają tendencję do szybkiego znudzenia :) 

Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe :)

1118343948_20210124_115002_HDR2.thumb.jpg.88d24ca4b233dd3510ee244d673c6369.jpg

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)

13 minut temu, eddi87 napisał:

Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe :)

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)

Masz czas je nosić ?:D

Edited by Vonziej

Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe 
1118343948_20210124_115002_HDR2.thumb.jpg.88d24ca4b233dd3510ee244d673c6369.jpg

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego

Może taki?
2f215f88f69b94b28b993947f9500eb9.jpg

Godzinę temu, eddi87 napisał:

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)CA0700-86L

Może..... CA4010-58L , CA4440-16L ,  AT2470-85L , NH9120-88L ,   AW2020-82L  ,  CA0350-51M , CA0348-53W      - ja tam bym szukał koperty i bransolety  z Kryptonitu a nie żadnego Tytanu :) 

53 minuty temu, Miszkolc napisał:

Ciężko się zdecydować emoji2.png0b0d638e70d1b5b043840d4a301a62cf.jpg

Fajne, co to? :)

10 minut temu, Vonziej napisał:

Fajne, co to? :)

eeee. pozostałe dwa fajniejsze  nawet świetne a to wygląda jak samoróbka  wycięta nożyczkami z podkładki pod myszkę :)  przynajmniej ja mam takie skojarzenie :) 

3 minuty temu, unadarek napisał:

eeee. pozostałe dwa fajniejsze  nawet świetne a to wygląda jak samoróbka  wycięta nożyczkami z podkładki pod myszkę :)  przynajmniej ja mam takie skojarzenie :) 

Taki Stajl ;) Dwa pozostałe mam tylko ciut inne kolory

11 minut temu, Vonziej napisał:

Taki Stajl ;) Dwa pozostałe mam tylko ciut inne kolory

bardzo pasują do tego typu zegarka mi się  podobają - a w tym zobacz -  już na bokach zaczęły się pruć i wiszą takie frędzle :) mam podobną podkładkę pod myszkę tylko czarną i z boków też wiszą takie frędzle :)  nie chcę nikogo zniechęcać tylko takie mam odczucie - pewnie pasek dość drogi no ale jak wygląda tak wygląda w moich oczach :) 

Edited by unadarek

Kiedyś go kupiłem specjalnie do Alpinista. Ale okazało się, że nie do.końca dobrze się prezentował. Jest wykonany z super miękkiej skóry przez co super wygodny. Ma tylko jeden minus. Podnosi zegarek o 3mm.9bac4d38e5fa53cb50838a484c1fc37e.jpg

Mogę tylo powiedzieć, że ten dzisiaj założony elastyczny jest z nich najwygodniejszy. Złapałem się własnie na tym, że musiałem potrząsnąć nadgarstkiem, aby upewnić się, że mam zegarek na ręku

14 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Odkurzylem szuflady i znalazłem takie toto😉

... chciałbym mieć takie szuflady co by wypadały z nich takie tota :) 

11 minut temu, KRISTOF_KON napisał:

😉

20210126_110304.jpg

Chyba czasomierz Ci się rozpuszcza ...  😁  zdjęcie 👍

1 minutę temu, unadarek napisał:

... chciałbym mieć takie szuflady co by wypadały z nich takie tota :) 

Ma chyba 25lat albo i więcej. Pamiętam kupiłem go we Włoszech i też nie był nowy, ale mam do niego fajne etui, a w zasadzie to sakiewka. W sumie oprócz tego Citka, nigdy nie widziałem żeby zegarek był pakowany jak srebrniki😆 

Teraz, SLAWEK 01 napisał:

Ma chyba 25lat albo i więcej. Pamiętam kupiłem go we Włoszech i też nie był nowy, ale mam do niego fajne etui, a w zasadzie to sakiewka. W sumie oprócz tego Citka, nigdy nie widziałem żeby zegarek był pakowany jak srebrniki😆 

lubię te starsze - bardzo fajny i moje ulubione tarcze ma :)  tez gdzieś widziałem i to chyba Citka tak pakowanego  starszego  jak srebrniki  -     - www.ebay.com/itm/Vintage-mens-Citizen-quartz-chronograph-watch-0510-C50154-Speedmaster-vision/283458897664   

5 minut temu, unadarek napisał:

lubię te starsze - bardzo fajny i moje ulubione tarcze ma :)  tez gdzieś widziałem i to chyba Citka tak pakowanego  starszego  jak srebrniki  -     - www.ebay.com/itm/Vintage-mens-Citizen-quartz-chronograph-watch-0510-C50154-Speedmaster-vision/283458897664   

Ciut inny, ale faktycznie klimat podobny.

20190924_155151.jpg

20190924_155049.jpg

20190924_155231.jpg

15 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Ciut inny, ale faktycznie klimat podobny.

Mechanizm ten sam tylko koperta ciut inna :)   nie ja widziałem w jakimś ciemniejszym woreczku - ale to niezłe :)  25 lat nieźle trzymaj - im starszy tym lepszy :)  ciekawe ile zapłaciłeś pamiętasz ?  o tutaj taki sam - www.watchuseek.com/threads/crystal-size-of-citizen-0510.4604005/

Edited by unadarek

11 minut temu, unadarek napisał:

Mechanizm ten sam tylko koperta ciut inna :)   nie ja widziałem w jakimś ciemniejszym woreczku - ale to niezłe :)  25 lat nieźle trzymaj - im starszy tym lepszy :)  ciekawe ile zapłaciłeś pamiętasz ?  o tutaj taki sam - www.watchuseek.com/threads/crystal-size-of-citizen-0510.4604005/

No nie, też trochę inny - zobacz totalizatory i a'la bezel, różnią się od tego mojego. U mnie totki mają szlif słoneczny i na bezelu są niby nity znaczniki na 3,6,9,12 no i bransa ori. 

Co do ceny to niestety nie mam aż tak dobrej pamięci, ale pamiętam że długo cieszył oko😉. Jak na tamte czasy, to był fajny chrono.

33 minuty temu, SLAWEK 01 napisał:

Jak na tamte czasy, to był fajny chrono.

tak i nadal oko może cieszyć - oj by się wróciło te 25 lat wstecz wróciło :)  z numerami totalizatorów z 25 lat :) normlanie wtedy można byłoby kupić cały skarbiec citizenów  :)