Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Z Zelosa to Swordfish w brązie mi się podobał ale niedostępny już, klocki jak Hammerhead to nie dla mnie :)


Glycine szczytem oryginalności może i faktycznie nie jest ale płaski, ładnie wykonany i ten kolor brązu 😍


 

Żeby miał 40 mm i 46-47 mm L2L to bym się chyba w ogóle nie zastanawiał…

 

Ta Glycine tak szczerze, to najmniej do mnie gada. Ale to Tobie ma się podobać😎 z Twoich propozycji to brałbym Baltic. Sam o nim myślałem, świetny zegar👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Jestem nietypowym przypadkiem bo mi się podobają brązy tylko lekko patynujące - w brązie kręci mnie ciepły kolor :)

Szukam czegoś co ma ręce i nogi na próbę, zdecydowanie nie pilot - raczej nurek, coś idealnie do 40 mm max do 42 mm.


W Glycine Combat Sub kręci mnie kolor brązu, jeśli jeszcze wolno patynuje to jest mega. 42 mm i 49-50 L2L są na granicy choć przez dobrze podgięte uszy powinno być ok. Da się wyrwać 3-wskazówkowca za 400€ i GMT za 500€ co uważam, za bardzo przyzwoite ceny.

 

Baltic ma świetną stylistykę retro i genialny rozmiar, ten nowy z brązową tarczą i bezelem z szafiru bardzo do mnie gada mimo fatalnej dla mnie czcionki cyfr na tarczy, na tropiku byłby mega wygodny choć nie wiem czy niebieski w stali z tego modelu nie podoba mi się bardziej.

 

San Martin ma świetny dla mnie rozmiarowo model 38 mm ale na PT5000, o którym słyszałem różne rzeczy (na SW kosztuje tyle, co Glicyne) plus chyba musiałbym zamawiać na Ali, strona SM Europe albo DE go nie ma. Wizualnie mi się bardzo podoba,

 

Co wy byście brali?

 

jak rozmiar do 42mm to krąg się zawęża

mam PT5000 i nie ma co narzekać. na pociąg się nie spóźniam

ja bym wybrał to co mi się podoba, ale pierwszy brąz ma podobać się Tobie

bierz to co iskrzy i uśmiecha się do Ciebie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 hours ago, cordi7 said:

Pytanie do ekspertów: co polecacie na początek przygody z brązem?

Powiedzmy do 500 maksimum 800 EUR ale im mniej tym lepiej.

Chcę się przekonać czy brąz mi leży czy nie. Glycine? Baltic? San Martin?

 


Może z tej stajni?… trzeba by było ojro dorzucić, ale zegarek wyglada bardzo ciekawie.
 

https://www.h2o-watch.com/h2o-uhren/h2o-tiburon-bronze.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się to się wypowiem 😉

jakis czas temu tez się zastanawiałem czy podoba mi się brąz. Wspomnę tylko ze do tej pory żółte metale nie miały dla mnie żaden wartości, a w szczególności zloto. Tak wiec nabyłem tutaj od kolegi @traczu świetnego Borealisa Navale z dość ładnie wykształconą patyna i dość szybko się okazało ze brąz to nie wiesniackie zloto. Zaraz później znalazłem Glycine Airmana GMT za pu ceny, wiec Borealis poszedł do ludzi. Jeśli porównać obydwa to są wykonane z zupełnie innego stopu. Tak jak tutaj było wspomniane przez kolegów Glycine patynuje bardzo wolno, a i sam stop jest w innym odcieniu. Ogólnie polecam z całego serca bo to coś innego niż dobra poczciwa stal i cieszy oko inaczej. Co do ewentualnych propozycji to moze należałoby rozważyć Zelosa Mako v3 w dobrym zdaje się rozmiarze 40mm.

 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów łyk...end 🥃

miłego ...

1683371318157.thumb.jpeg.f0dcc852256c3de2a76f2cd9c1e24cc1.jpeg

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

4b4365318a704fd18f3f0f9186bef32d.jpg

Bardzo fajnie patynuje. Klamerka wygląda jakby była obrabiana termicznie. emoji3.png

3ecb82d95e8722de447277159f645376.jpg

Masz fajniejszą klamerkę. 

v0UojTB.jpeg

 

iLMbKc9.jpeg

U mnie jest jakaś miedziana i nie zmienia koloru. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

U mnie jest jakaś miedziana i nie zmienia koloru. 

 

O proszę. Nie wiedziałem, że są inne.

Musieli zmienić w kolejnej serii produkcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.