Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MierzejR napisał:

Dzięki Thomas666.

 

Ta ceramiczna faktycznie robi robotę, ale ponieważ nie mogłem się zdecydować, to w tej samej paczce przyjechał Rawai z kanapką (brushed teal). Niestety to zakup nieautoryzowany przez małżonkę, więc chwilowo leży w firmie i dojrzewa. A ja kombinuję jak go autoryzować. Jakieś pomysły?

 

pzdr

 

R

 

Prosta sprawa, za miesiąc lub dwa - okazyjny zakup za 300 zł, lub 100$ na ali. No chyba, że małżonka mocno dociekliwa to wtedy jest problem🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry trop. do tego słowa klucze: używany, okazja, w normalnej cenie w życiu bym nie wziął :)

Na razie kombinowałem żeby powiedzieć że drugi był za połowę ceny - ale to chyba lepsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma co chować z nowym wydatkiem.
Pracujesz, zarabiasz więc możesz też wydawać. To Ty musisz decydować, czy masz budżet i czy kupujesz nowy zegarek, czy też nowe garnki albo cokolwiek innego. I nie ma nic złego w przedłożeniu n.p. nowych firanek nad nowy zegarek, ale jeżeli jednak uznałeś, że zegarek był ważniejszy i go kupiłeś, to się nie ma co krygować tylko się tego twardo trzymać. Oczywiście zakładam przy tym, że racjonalnie zarządzasz budżetem i z powodu zakupu zegarka dzieci nie chodzą cały miesiąc głodne i że nie bierzesz na zakup zegarka chwilówki w Providencie. Bo jeżeli tak jest, to wtedy byłaby zupełnie inna bajka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iskrzy chyba, tu i tu co myślicie, ?

 

spacer.png

 

spacer.png


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



słowa klucze: używany


Jak trochę podgonisz z patyną to nawet będziesz mógł powiedzieć że znalazłeś w lesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lava świetna, bierz. Jak chcesz przymierzyć, to zapraszam. Stenek damka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lava świetna, bierz. Jak chcesz przymierzyć, to zapraszam. Stenek damka.
Wiem, że masz lave z fajną tarczą. Brąz musi mieć moc. Lava letko wygrywa. Ale ten pilot od Stenka też jest ok. Naraz 2 nie wezmę, ale może po kolei....

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Lavę... Pilot, to tylko pilot... IMO TC-9zjada Stenka z kopytami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, abir napisał:

iskrzy chyba, tu i tu co myślicie, ?

 

Stenek jest fajny, zwróć tylko uwagę na kolor tarczy, miałem dokładnie tą i tarcza mi nie podeszła, zdecydowanie wziąłbym czarną lub niebieską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz Lavę... Pilot, to tylko pilot... IMO TC-9zjada Stenka z kopytami...
Pewnie tak będzie. Ta lava to jakieś Limited speszjal edycjon. Ale stenek ma swoje plusy. Manualny naciąg, fajne coś innego. I te 42mm to dla mnie plus przy pilocie. One zawsze są większe niż są. Tc9 ma 43,5mm. Ale też jest ok.
 
Stenek jest fajny, zwróć tylko uwagę na kolor tarczy, miałem dokładnie tą i tarcza mi nie podeszła, zdecydowanie wziąłbym czarną lub niebieską.
Właśnie niebieska wydaje się mdława, czarna nudno klasyczna, a ta porysowana taka inna.
Ale też mam obawy co do odbioru na żywo. I alternatywą byłaby czarna tarcza

Dzięki za podpowiedzi


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC-9 pilota i Lavę z meteorytem też możesz u mnie pomacać, mój syn ma😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TC-9 pilota i Lavę z meteorytem też możesz u mnie pomacać, mój syn ma
Nie wiem czy się wyrobię z robotą, ale zdzwonim się. Może uda mi się w poniedziałek jakoś wpaść na macanie

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, abir napisał:

Właśnie niebieska wydaje się mdława, czarna nudno klasyczna, a ta porysowana taka inna.
Ale też mam obawy co do odbioru na żywo. I alternatywą byłaby czarna tarcza

Też wydawała mi się ciekawa, ale na żywo na dłuższą metę jak dla mnie była za jasna za mały kontrast ze wskazówkami, cała reszta super. Gdyby nie inne wydatki to pewnie kupiłbym niebieskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, konax napisał:


 

 


Jak trochę podgonisz z patyną to nawet będziesz mógł powiedzieć że znalazłeś w lesie emoji3.png

 

to niewątpliwa zaleta zegarków z brązu i mosiądzu :)

10 godzin temu, abir napisał:

iskrzy chyba, tu i tu co myślicie, ?

 

spacer.png

 

spacer.png

Oba fajne. IMO ta tarcza w stenku może fajnie wyglądać jak koperta mocno spatynuje.

edyta: Obejrzałem sobie włąsnie na stronie pozostałe kolory i ten niebieski tez mi podchodzi. Przynajmniej na zdjęciach to wygląda na taki stalowo-niebieski lotniczy - osobiście brałbym tego

Edytowane przez MierzejR
dopisanie myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no graty, w bicolor Pan poszedł

napisz kiedyś czy bransoleta od środka robi ślady - szczególnie jak się ociepli


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej foty, nic się nie otwiera, zapisywać się trzeba...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę udostępnić na zewnątrz grupy ani zdjęcia zapisać. Grupa brass and bronze na facebook. Kolo super tarczę zrobił z barwionego termicznie tytanu ala kanagawa wave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, willek777 napisał:

Niestety nie mogę udostępnić na zewnątrz grupy ani zdjęcia zapisać. Grupa brass and bronze na facebook. Kolo super tarczę zrobił z barwionego termicznie tytanu ala kanagawa wave.

Zawsze możesz zrobić zrzut ekranu ;) 

Screenshot_20210203-062203.thumb.png.075b9d92667c68bdd77ddcb4572fa4d5.png

 

Choć zdjęcie nie oddaje tych fajnych refleksów świetlnych :)

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.