Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi



Z racji ze wciąż czytam i czytam, rzadko się odzywam, a zdjęć prawie nie umieszczam, pora się poprawić i pokazać obecna kolekcje... wiele zmian zaszło na przestrzeni trzech lat fascynacji brązem, kolejne na celowniku ale te tutaj dobrze oddają upodobanie (w większości) do nurków 


Świetna kolekcja.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry! 

Żaba dziś, z tęsknoty za wiosną...

 

 

 

50955612607_0088e23a95_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, willek777 napisał(-a):

Takie tam coś do rozważenia!

https://thesacredcrafts.com/products/la-grande-mer

Z bransą z brązu i czegoś jeszcze.

Na jednej z grup facebookowych jeden z kolegów zakupił właśnie niedawno wersję z niebieską tarczą.

 

Można pooglądać trochę fotek, zegarek pierwsza klasa wykonania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu na instagram można to widzieć. Tylko cena....
No i dizajn, ale to już indywiduum


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, rozmiar akceptowalny, ale z ceną to deko przepatatajali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spatynuje to powinien być fajny - gdyby nie ta cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damka...🤪

 

BTW kiedyś kminiliśmy tutaj o takim kajdanie, ale nie mogliśmy znaleźć taśmy bimetalicznej z nierdzewką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Thomas666 napisał(-a):

BTW kiedyś kminiliśmy tutaj o takim kajdanie, ale nie mogliśmy znaleźć taśmy bimetalicznej z nierdzewką.

 

Pomysł jest ciekawy i praktyczny, tylko pytanie, jak są łączone te dwie warstwy i jak to się będzie na dłuższą metę sprawować przy dużych zmianach temperatur? Ogniwa nie będą się wyginać bo są grube, ale czy nie będzie jakiejś tendencji do rozszczepiania się tych dwóch materiałów? Z jednej strony na pewno mają różną rozszerzalność  cieplną, z drugiej - powierzchnie nie są duże. Nie znam się na tym od strony praktycznej, ale domyślam się, że jest to zagadnienie do uwzględnienia i do rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się łączy przez zwalcowanie na gorąco, tak, jak taśmę do produkcji panewek łożysk ślizgowych (korbowody, podpory wałów korbowych. A przy tych rozmiarach różnice w rozszerzalności cieplnej są pomijalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że przynajmniej dwóch spośród Was wykonuje zegarki z brązu/mosiądzu na zamówienie.

 

Czy moglibyście wysłać mi jakieś portfolio produktów, jakieś Wasze projekty spośród których mógłbym cos wybrać/złożyć?

Jeżeli nie chcecie się afiszować to poproszę o wiadomość prywatną.

 

PS nie mam facebooka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie. Fajnie bylo by miec taka Montegrappe jak dalem powyzej ale z mechanicznym serduchem (Japan lub Swiss). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, i do tego rzadko spotykana limitka dla SW (80 szt) z ceramiczną wkładką bezela😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wygląda,. Właśnie się zastanawiałem nad tą eSką na tarczy :), się wyjaśniło 

Ja czekam na swojego ale bez meteorytu -  idzie z hameryki z przystankiem u mojego kumpla w NY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.