Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy damki kwarcowe w bardzo ładnym stanie wizualnym. Nie wiem czy na chodzie. Sprzedaje jako niesprawne. 30 zł + 8 zł PPf535f632db62bb0d755bb029111e991d.jpgf0d7639a142c8e278fb5d5970425ca6d.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trzy damki, dwie piękne Moskwy i jedna zaria.

Wszystkie w super stanie, ale wymagają smarowania :)

 

post-3565-0-83456700-1546040962_thumb.jpg

Cena 80zl

post-3565-0-34776400-1546040981_thumb.jpg

Cena 120zl

post-3565-0-41425000-1546040992_thumb.jpg

 

Cena 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trzy damki, dwie piękne Moskwy i jedna zaria.

Wszystkie w super stanie, ale wymagają smarowania :)

 

attachicon.gifIMG_20181229_004801.jpg

 

attachicon.gifIMG_20181229_004740.jpg

 

attachicon.gifIMG_20181229_004718.jpg

 

Cena? Jakieś sensowne propozycje?

A kolega MOD nie wie ze w tym temacie cena jest wymagana? :ph34r::D Poprosimy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega MOD nie wie ze w tym temacie cena jest wymagana? :ph34r::D Poprosimy :)

Oj tam, emeryci mogę mieć sklerozę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , niestety ale muszę przestać kamuflować pewne rzeczy ...

Zamienie na jakiegoś sikora około 200 szkieł w różnych wymiarach , na sporej części jeszcze oryginalne oznaczenia .

https://imgur.com/a/ZtL0ZMs

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , niestety ale muszę przestać kamuflować pewne rzeczy ...

Zamienie na jakiegoś sikora około 200 szkieł w różnych wymiarach , na sporej części jeszcze oryginalne oznaczenia .

https://imgur.com/a/ZtL0ZMs

R

Zaproponuje na wymianę dwa Poljoty, na jednym jest oryginalna bransoleta ;)

 

post-47356-0-42544000-1546132206_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zaproponuje na wymianę dwa Poljoty, na jednym jest oryginalna bransoleta ;)

 

A ja siedzę i się gapię kiedy to zdjęcie się załaduje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , niestety ale muszę przestać kamuflować pewne rzeczy ...

Zamienie na jakiegoś sikora około 200 szkieł w różnych wymiarach , na sporej części jeszcze oryginalne oznaczenia .

https://imgur.com/a/ZtL0ZMs

R

;)  ;)

post-68206-0-56921900-1546165950_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;);)

Chodzi o te poljoty

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo one czarne tarcze mają a prąd właśnie wyłączyli....

A luma padła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rzetelność ofert.

200 szkiełek może być warte 50 zł a może być warte 1000 zł.

W tej ofercie niewiele się dowiadujemy i dlatego moja oferta wymiany na dwa niewidoczne Poljoty.

Zarówno w interesie kupującego jak i sprzedającego/wymieniajaceg, jest dobre opisanie oferty.

Była o tym dyskusja nie tak dawno temu.

 

My tutaj szczególnie musimy dbać o ten temat bo co chwila pojawia się pomysł aby zamknąć wszelkie subbazarki na forum i zostawić tylko jeden główny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rzetelność ofert.

200 szkiełek może być warte 50 zł a może być warte 1000 zł.

W tej ofercie niewiele się dowiadujemy i dlatego moja oferta wymiany na dwa niewidoczne Poljoty.

Zarówno w interesie kupującego jak i sprzedającego/wymieniajaceg, jest dobre opisanie oferty.

Była o tym dyskusja nie tak dawno temu.

 

My tutaj szczególnie musimy dbać o ten temat bo co chwila pojawia się pomysł aby zamknąć wszelkie subbazarki na forum i zostawić tylko jeden główny.

Witam , nie zrobiłem tego specjalnie po prostu jak to powiedział sławny poeta "Lord Farkuad chuchnął dmuchnął i nakazał świniom eksmisję " Czasu brak w tym "czasie" na wszystko i szczerze odpisałem Ci widząć Twoją wiadomość że zgadzam się na zamianę i cokolwiek byś tam wsadził to bym się zgodził . Nie robie tego bo chce zarobić nie wiadomo ile tylko wolę żeby zostało tutaj a nie na Alle . Poprosiłem syna i ma cyknąć jakieś dokładniejsze fotki ,jak zrobi to wrzuce .

 Pozdrawiam Robert i koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamienię mojego Aviatora Sikorsky limitka na jakiś zegarek na Mołni 3603 typu pilot, raczej współczesny w stanie 8/10 w kopercie od 39 do 45mm. Mój myślę że w stanie 8-8,5/10, jestem pierwszym właścicielem, mam wszystko co dała fabryka. Szczegóły na pw. Zdjęcia poglądowe Aviatora, więcej zdjęć prześlę zainteresowanemu

post-59521-0-17531400-1546191634_thumb.jpg

post-59521-0-61638100-1546191652_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie zrobiłem tego specjalnie po prostu jak to powiedział sławny poeta "Lord Farkuad chuchnął dmuchnął i nakazał świniom eksmisję " Czasu brak w tym "czasie" na wszystko i szczerze odpisałem Ci widząć Twoją wiadomość że zgadzam się na zamianę i cokolwiek byś tam wsadził to bym się zgodził . Nie robie tego bo chce zarobić nie wiadomo ile tylko wolę żeby zostało tutaj a nie na Alle . Poprosiłem syna i ma cyknąć jakieś dokładniejsze fotki ,jak zrobi to wrzuce .

 Pozdrawiam Robert i koniec offtopu

Nie posądzałem Cię o złe zamiary dlatego na początku lekko ironiczna oferta a później wyjaśnienie.

Jak Twoje 200 szkiełek dostanie opis to może ja znajdę te Poljoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie w temacie ale proszę wszystkich  o wyrozumiałość.

Składam Szanownym Uczestnikom Forum i Wielce Szanownym Moderatorom życzenia szczęśliwego 2019.

Sprzedającym korzystnych transakcji.

Kupującym dobrych cen.

Wymieniającym znalezienia czego szukają.

Niech każdy wystawiony "cz'as'" znajdzie nowego właściciela.

A Wam Wszystkich trwania w swej pięknej pasji, tak jak niezłomnie trwają i czas odmierzają prezentowane tu zegary i zegarki...

A sobie, skromnemu obserwatorowi forum dalszego zgłębiania głębokiej wiedzy, której okruchy dzięki Wam od pół prawie roku zyskuję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie w temacie ale proszę wszystkich o wyrozumiałość.

Składam Szanownym Uczestnikom Forum i Wielce Szanownym Moderatorom życzenia szczęśliwego 2019.

Sprzedającym korzystnych transakcji.

Kupującym dobrych cen.

Wymieniającym znalezienia czego szukają.

Niech każdy wystawiony "cz'as'" znajdzie nowego właściciela.

A Wam Wszystkich trwania w swej pięknej pasji, tak jak niezłomnie trwają i czas odmierzają prezentowane tu zegary i zegarki...

A sobie, skromnemu obserwatorowi forum dalszego zgłębiania głębokiej wiedzy, której okruchy dzięki Wam od pół prawie roku zyskuję..

Piekne życzenia. Dziękuję i tego samego Tobie życzę. Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciałby taką Pobiedę oksydowaną. Zegarek w ładnym stanie (na zdjęciach wypadł chyba mniej korzystnie), na tarczy jest trochę patynowych kropek, na dobrym chodzie, świeżo po generalnym czyszczeniu. Cena... 80 zł z przesyłką, jestem też otwarty na inne propozycje

d6f6a5b6ff8ed114e8d12acb2bef055e.jpg58c2eedd5e5425d6a01d645864aee30e.jpgca514b1b8b47a836b50afe1761e9f6ec.jpg06ba5bb9ef0859afdc6653fb05ba6223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

Zamienię mojego Aviatora Sikorsky limitka na jakiś zegarek na Mołni 3603 typu pilot, raczej współczesny w stanie 8/10 w kopercie od 39 do 45mm. Mój myślę że w stanie 8-8,5/10, jestem pierwszym właścicielem, mam wszystko co dała fabryka. Szczegóły na pw. Zdjęcia poglądowe Aviatora, więcej zdjęć prześlę zainteresowanemug[/url]

Jaką cenę liczyć do ewentualnej wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się przypomnę :) paseczki po 40 zeta każdy (komplet za 100zł)

 

Dwie sztuki, szarą 18 i brązowa 18, oraz NATO 19. perlony od nich już nie są dostępne w sklepie.
76e21eaa593266afa303ab0b81998a97.jpg

IMG_20181223_181516.jpg.2330c8e32e039fa2

post-3565-0-60354600-1545429950.jpg

Cena za sztukę 50 plus wysyłka. Oba za 99 z wysyłką :)
NATO za 60.

 

 

 

 

grubszy zakup wpadł, więc coś trzeba posprzątać niestety :(

1. Raketa - początki mojego zbieractwa :) sprawna, cyka, super stan.

IS_DSC05857s.jpg

 

cena 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.