Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Za 250 zł bierz. Albo daj namiar to ja wezmę. :D

To nie żart. Za te pieniądze to dla koperty wart, nawet gdybyś drugie 250 zł włożył w naprawę (bardzo prawdopodobne) to i tak dobra cena za stalowego Szturmańskiego.

Kupuj!

A ile taki przeglad 3133 moze sensownie kosztowac? 200? 300?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile taki przeglad 3133 moze sensownie kosztowac? 200? 300?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Uważam że 150--200

(może nawet mniej) ale niech mnie ktoś bardziej obeznany poprawi :)  Serwis oczywiście, a nie naprawa, bo jeszcze mogą dojść jakieś części do zdobycia. W każdym razie ja Szturmańskiego za 250 zł biorę w ciemno :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął od ręki, od roku szukam 3133 żeby przy nim podłubać, nawet niedziałającego, w tej cenie nie miałem okazji spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile taki przeglad 3133 moze sensownie kosztowac? 200? 300?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

p. Piotr Kowal z Krakowa (nie wiem, czy tu obecny) za smarowanie 3133 policzył mi przez telefon 100 zł, uważam, że całkiem umiarkowana cena jak na zegarek z komplikacjami chronografu. W moim przypadku dochodziłyby jeszcze koszty przesyłki.

 

Wojtas79 - ja też w tej cenie nie spotkałem, więc gdzie jest haczyk (i czy nie jest to raczej jakiś potworny hak a nie haczyk)? Wot, zagwozdka :)

 

Chyba zrobię tak, jak prawdziwy mężczyzna zrobić powinien.

Ehem.....

Panowie....

Ktoś chce może kupić przyzwoitą Pabiedę...? :)

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię tak, jak prawdziwy mężczyzna zrobić powinien.

Ehem.....

Panowie....

Ktoś chce może kupić przyzwoitą Pabiedę...? :)

Ale ty masz prawdziwy mężczyzno pokaż tą Pabiede. Jak przyzwoita to wezme.

 

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos 3133. Ja tam się zegarmistrzowi nie dziwię. Jak ma naprawić zegarek bez części? Blaszki dociskające to jeszcze rozumiem, choć ona jest tak wywinięta pod spodem, że samemu się właściwie nie zrobi. Ale dźwigienki od chrono? Przecież nawet mając precyzyjne narzędzia tego się nie dorobi samemu. Z innych trupków nie wyrwiesz, bo psuje się zawsze to samo. 

Kolega wspomniał, że chrono nie resetuje. Dźwignia resetu chrono na ebay z przesyłką z Rosji kosztuje 200 złotych.

Jeśli walnięta jest blaszka i dwie dźwigienki od chrono, to taniej kupić działające 3133 i przełożyć części. Tylko zostaje kolejny niekompletny 3133


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos 3133. Ja tam się zegarmistrzowi nie dziwię. Jak ma naprawić zegarek bez części? Blaszki dociskające to jeszcze rozumiem, choć ona jest tak wywinięta pod spodem, że samemu się właściwie nie zrobi. Ale dźwigienki od chrono? Przecież nawet mając precyzyjne narzędzia tego się nie dorobi samemu. Z innych trupków nie wyrwiesz, bo psuje się zawsze to samo. 

Kolega wspomniał, że chrono nie resetuje. Dźwignia resetu chrono na ebay z przesyłką z Rosji kosztuje 200 złotych.

Jeśli walnięta jest blaszka i dwie dźwigienki od chrono, to taniej kupić działające 3133 i przełożyć części. Tylko zostaje kolejny niekompletny 3133

I tu się zgodzę. Ja tym sposobem, żeby poskładać dwa działające 3133 stałem się posiadaczem 6 egzemplarzy z których cztery zostały mi na części. I dalej szukam bo szkoda tych niekompletnych żeby leżały...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę. Ja tym sposobem, żeby poskładać dwa działające 3133 stałem się posiadaczem 6 egzemplarzy z których cztery zostały mi na części. I dalej szukam bo szkoda tych niekompletnych żeby leżały...

Hmm, nie pomyślałem o tym wcześniej. Chciałem kupić trupka, podszkolic się na nim i złożyć coś na współczesnej tarczy / kopercie. Ale może to jednak słaby plan.

I tu się zgodzę. Ja tym sposobem, żeby poskładać dwa działające 3133 stałem się posiadaczem 6 egzemplarzy z których cztery zostały mi na części. I dalej szukam bo szkoda tych niekompletnych żeby leżały...

Hmm, nie pomyślałem o tym wcześniej. Chciałem kupić trupka, podszkolic się na nim i złożyć coś na współczesnej tarczy / kopercie. Ale może to jednak słaby plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieszonka w pozłacanej oprawie Au20,nie powycierana,tarcza w ładnym stanie.

Mechanizm sprawny ale czasami potrafi się zatrzymać kwestia przeczyszczenia,więc sprzedaje jako częściowo nie sprawny .Cena 145złz PPattachicon.gif20181107_1832301.jpgattachicon.gif20181107_1832471.jpgattachicon.gif20181107_1832551.jpgattachicon.gif20181107_1833071.jpgattachicon.gif20181107_1833121.jpgattachicon.gif20181107_1833291.jpg

NOWA CENA 130zł z PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę, kopertę i szkło do Starta 99CzN/1.

Dokładnie taki.

 

start99-1-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do sprzedania zegarek Elektronika po profesjonalnym serwisie w zakładzie Omikron w Opolu, zrekonstruowane ścieżki, założone nowe baterie, włożone sporo pracy, wypolerowane szkło, wygląda jak nowe - jest oryginalne.

Zegarek posiada oryginalną bransoletę - była lekko skracana, wyświetlacz LCD posiada lekkie "duszki" z racji wieku i radzieckiej technologii, odczyt godziny bez problemu możliwy, działa dokładnie (-0,5s/24h).

Ładny i nietypowy kolor tarczy, stan utrzymania bardzo dobry.

 

Cena: 220 zł z przesyłką kurierem DPD z ubezpieczeniem.

 

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups

sorki

 

 

 

Przypomnę się - szukam powyższego cornavina w stanie bdb. Oferty na priv. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok 22 kamienie precyzyjny albo Wołna w stanie agonalnym, jako dawca mostka - ktoś posiada na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię tarczę + ring + wskazówki do czarnego Poljota 55g, na taki sam zestaw do wersji niebieskiej.

Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Wostok 22 kamienie precyzyjny albo Wołna w stanie agonalnym, jako dawca mostka - ktoś posiada na zbyciu?

 

mam mechanizm i chyba wskazówki. Jak jesteś zainteresowany napisz wiadomość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam po primka. 120 z wysyłką. Za samą konserwację zapłaciłem stówę! :blink:

 

hop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary AczS  z 1960 roku. Wszystko chodzi . Włos się klei , więc się spieszy. Cena 230 z przesyłką. SPRZEDANY

 

post-41508-0-61266500-1543054889_thumb.jpg

post-41508-0-83673400-1543054877_thumb.jpg

post-41508-0-08544000-1543054899_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję następujących zegarków:

1. Sportiwnyje w jak najlepszym stanie, najbardziej interesuje mnie model z czarną tarczą taką jak na zdjęciu choć jeśli ktoś ma w innej wersji to również będę zainteresowany ofertą.
(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)

594bb0_ce244f7e6ab54c9c9f7cb35638b0eca1.

2. Poljot z tarczą wzorowaną na niemieckim zegarku lotniczym b-uhr:
(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)

594bb0_e0937229862a4ab887347d8081987e85~

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię bezel do takiej amfibii oraz wskazówkę godzinową "łopatkę"

images.jpg

 

Dodatkowo tarczę do Wostoka stalowego :)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 + PP. Raczej NOS. Serwis wymagany ( zastane smary). SPRZEDANE

 

post-41508-0-14149700-1543166348_thumb.jpg

post-41508-0-64843700-1543166356_thumb.jpg

post-41508-0-89956800-1543166365_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wezmę ja, miałem identyczna kilkanaście lat temu

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz Olimpijski, sprawny, w ładnym stanie.

Za mojej kadencji serwisu nie przechodził, szkło do polerki.

Cena 200zł z wliczoną pocztą. Nie rezerwuję.

 

post-86227-0-91363600-1543169204_thumb.jpg

post-86227-0-28583200-1543169262_thumb.jpg

post-86227-0-22492800-1543169303_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.