Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

A zamiana jeden za jeden?

 

Witajcie, mam na zamianę te dwa zegarki. Prosze nie pytajcie co za ten lub ten, nie sa one w kategorii moich zainteresowań ,  wole je zamienic, może komuś się przydadzą, więc idą w w komplecie. Oba sprawne i na bardzo prawidłowym chodzie aczkolwiek historia serwisowa nie znana. Osobie zainteresowanej prześlę więcej zdjęć a w przypadku gdyby był (a) z Bydgoszczy to chętnie się spotkam i dokonamy oględzin 1f642.png:-) 
Aha i najważniejsze, chciałbym zamienić na zegarki ZIM lub Mołnija.
Proponuj śmiało, jak nie mam w kolekcji to na pewno się dogadamy. Nie chcę żadnych rozliczeń finansowych, więc też nie proponuj mi dopłaty bo masz coś co ma wg Ciebie większą wartość 1f642.png:-) 
Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A zamiana jeden za jeden?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię zegarek taki jak na załączonej fotce (nie jestem autorem, wypożyczona z neta). Szukam egzemplarza w stanie co najmniej bardzo dobrym i wzwyż. Moja wiedza na tematy radzieckie jest bardzo słaba w porównaniu z ogromem Waszego Koledzy doświadczenia i wiedzy. Więc jeśli ktoś ma taki zegarek lub wie o istnieniu bardzo podobnego modelu to chętnie proszę o kontakt. Po raz ostatni widziałem zegarek którego szukam 25 lat temu i pamięć może nie być wzorowa. Pamiętam jeszcze, że przy indeksach były znaczniki z malutkimi punktami zielonej "lumy". Innego - lepszego zdjęcia modelu który szukam nie znalazłem mimo dość skrupulatnego szperania w Internetach a w tym konkretnym chyba ktoś grzebał przy poprawieniu "jakości" tarczy. Pozdrawiam.

 

post-94779-0-11999700-1532427294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz lepszą fotkę takiego Wostoka z katalogu.

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNy0wDIVN-i__EPcqy0FZ4z_9dmi-e6_parHQnN/AF1QipOmo2F0aGdf5yVAqaSYo7msxXFFeZp9mpYaqMbq

Nieczęsto się go spotyka w dobrych stanach więc powodzenia w poszukiwaniach.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JANTAR

Rzadki i poszukiwany Jantar w wyjątkowo pięknym stanie. 100% oryginał, nic nie odnawiane. Tarcza w bardzo ładnym stanie jak na ten model. Koperta w ekstra stanie bez żadnych dużych uszkodzeń jedynie jakieś mikroryski powstałe na przestrzeni lat. Zegarek w doskonałym stanie.
Zegarek sprawny i na punktualnym chodzie. Historia serwisowa nieznana.
Sprzedaję bez paska.
Cena 500 zł z wysyłką PP REALIZACJA
Kontakt i propozycje proszę na priv.
Zapraszam

post-49869-0-88417800-1532437356_thumb.jpg post-49869-0-95999700-1532437364_thumb.jpg

post-49869-0-85705400-1532437370_thumb.jpg post-49869-0-12766900-1532437377_thumb.jpg

post-49869-0-98419600-1532437383_thumb.jpg post-49869-0-21265600-1532437392_thumb.jpg

post-49869-0-42562400-1532437399_thumb.jpg post-49869-0-36898100-1532437404_thumb.jpg

post-49869-0-01111700-1532437411_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tarczy do tego Poljota.

Może być w innym kolorze...

 

post-1196-0-10345300-1532454811_thumb.jpg

 

 

post-1196-0-90930200-1532454825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poljot- w pięknym stanie, do małego spa. Zegarek sprawny, jednak zalecany serwis bo potrafi się zatrzymać. Założone nowe szkło- 130zł

2. Poljot budzik- w fajnym stanie, jednak na tarczy są delikatne ubytki farby od nieumiejętnego ściągania tarczy. 

    Zegarek w zeszłym roku przeszedł serwis- 120zł

3. Pobiedy- ta z centralną w pełni sprawna i ładnie cyka, ta z małą sekundą chwilę chodzi ale zaraz staje dlatego zakładam, ze do naprawy. Ale zegarek          ma duży potencjał. Sprzedaję w pakiecie- 120zł

 

Nie rezerwuję, ceny z wliczoną pocztą. Po resztę informacji zapraszam na PW.

post-86227-0-07526400-1532459711.jpg

post-86227-0-54794500-1532459727_thumb.jpg

post-86227-0-64302100-1532459741.jpg

post-86227-0-70526000-1532459760_thumb.jpg

post-86227-0-91969100-1532459775_thumb.jpg

post-86227-0-59754600-1532459792_thumb.jpg

post-86227-0-59997400-1532459873.jpg

post-86227-0-59075700-1532459892_thumb.jpg

post-86227-0-12088700-1532459913_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie są szanse na upolowanie Ljuksa w niezłym stanie? Takiego prostokątnego, nigdzie na portalachich nie ma; to bardzo poszukiwane zegarki? Chętnie kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Mam pytanie, jakie są szanse na upolowanie Ljuksa w niezłym stanie? Takiego prostokątnego, nigdzie na portalachich nie ma; to bardzo poszukiwane zegarki? Chętnie kupię ;)

 

ani Ljuksa ani jego pierwowzoru Doxy już dawno nie widziałem też ich nie szukam. Dość rzadki ale jak to bywa z rzadkimi dziś nie ma jutro można się o niego przewrócić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani Ljuksa ani jego pierwowzoru Doxy już dawno nie widziałem też ich nie szukam. Dość rzadki ale jak to bywa z rzadkimi dziś nie ma jutro można się o niego przewrócić :)

Doxa nie dalej jak tydzień temu albo nawet mniej była wystawiona na sprzedaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się pytał o damki,a więc cztery damki w rewelacyjnych stanach.Slawa 40zł,łucz 40,zaria data 50,i zaria duża 50.oczywiście sprawne.Slawa ma pęknięte szkiełko ale prawię nie widać.Poczta priorytet 6złattachicon.gif20180723_1828021.jpgattachicon.gif20180723_1828081.jpgattachicon.gif20180723_1828151.jpgattachicon.gif20180723_1828281.jpg

 

Piękny Łucz. Nadal aktualne :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz lepszą fotkę takiego Wostoka z katalogu.

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNy0wDIVN-i__EPcqy0FZ4z_9dmi-e6_parHQnN/AF1QipOmo2F0aGdf5yVAqaSYo7msxXFFeZp9mpYaqMbq

Nieczęsto się go spotyka w dobrych stanach więc powodzenia w poszukiwaniach.

Dzięki za zainteresowanie i informacje. Z tego katalogu wynika, że to numer 401212. I tu mam lekką zagwozdkę bo ten z numerem 401498 też podobny. Te numery mam rozumieć jako numery katalogowe? Pomagają jakoś w poszukiwaniach? Czy raczej po werkach były oznaczenia modeli? Sorry jeśli piszę głupoty ale nie siedzę w radzieckich czasach  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To numery katalogowe zawierające w sobie informacje. Po tych numerach nie szukaj. Po werku też szukanie nie będzie łatwe bo z tym werkiem były setki wostoków... Tak poglądowo to wrzuciłem żebyś wiedział jak ma wyglądać katalogowy egzemplarz.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Łucz. Nadal aktualne :)?

Witaj na forum.

Napisz pw do kolegi 50 cent.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Łucz. Nadal aktualne :)?

Owszem tak aktualne miła Pani  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Napisz pw do kolegi 50 cent.

Zapomniałem podziękować z tego wszystkiego,dzięki,dzięki :) Sprawa została załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem podziękować z tego wszystkiego,dzięki,dzięki :) Sprawa została załatwiona.

Nezamaco ;):)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To numery katalogowe zawierające w sobie informacje. Po tych numerach nie szukaj. Po werku też szukanie nie będzie łatwe bo z tym werkiem były setki wostoków... Tak poglądowo to wrzuciłem żebyś wiedział jak ma wyglądać katalogowy egzemplarz.

W każdym razie jeszcze raz dzięki. Będę szukał. Niemniej gdyby wpadł Ci w ręce wal śmiało na pw. Wezmę na pewno. Człowiek na starość robi się sentymentalny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.