Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

2 podejście 😄Tym razem bez usterki chyba i na pachnącym wanilią pasku 😉zakupiony przez chrono od AD z Niderlandów 👍😃

 

1702384535039.thumb.jpg.5f3b83d77c37cfad6f5d7ff6bc950976.jpg

1702384535092.thumb.jpg.b354f8f4679012b5a4709ae28f860e9e.jpg

Bardzo ładny zegarek, z paskiem wygląda w mojej ocenie dużo lepiej niż na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, nav napisał(-a):

Bardzo ładny zegarek, z paskiem wygląda w mojej ocenie dużo lepiej niż na bransolecie.

To prawda , na pasiorze wygląda dużo lepiej ( zwrot mi wyszedł na dobre ) i mam jeszcze jedno oczko w zapasie 😉😁 no i ten tryt 🤩

 

 

1702389388429.thumb.jpg.7c4866fe73b015ba6d3ca71512974e8f.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak Ball rozpieszcza 😆

 

20231214-203530.jpg
 

Edytowane przez ras232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotyczny 🇵🇱Ball przeznaczony na nasz rynek.

Biały i czerwony tryt "robi robotę" 👍


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony 😻 no dobra jeden z dwóch ulubionych profesjonali 🤭 już nie mogę się doczekać kolejnego kiedy przyjdzie 

 

IMG_5972.thumb.jpeg.35b39899a413e1d88032e5965d5b2d8f.jpeg

 

@Breitling 13048. Gratulacje 😁

Na ten moment to chyba jedyna marka która stosuje prawdziwy kauczuk. Mój pachnie wanilią, czekoladą i słodkim kakao, 😁

kiedyś podobno Ulysse Nardin stosował kauczuk. Teraz nie kojarzę kto jeszcze się w to bawi

 

@ras232 a w ramach czego otrzymałeś taki zestaw. Też bym chciał 😆


@siomon fajny 🤩

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPS Podczas składania zamówienia pytałem w sklepie czy mają jakieś fanty Balla do dorzucenia do zegarka. Niestety nic w salonie nie mieli i ku mojemu zaskoczeniu po jakimś miesiącu przybyła paczka ze Szwajcarii z kilkoma gadgetami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam na dobranoc :D 

 

654271ce-f90c-4780-977f-7b9e1cabd714.thumb.jpg.5a605e430fc960ad1db4b09adea81803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem koledzy,

Mialem inny koncept, ale chyba wrócę do starego pomysłu zakupu Balla. Kiedyś wertując ten wątek trafiłem na info, że jeden z użytkowników forum jest dystrybutorem marki na PL. Nie mogę teraz tego znaleźć. Zakładam, że wiecie kto to taki;) Mogę prosić namiary?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2023 o 21:21, AK&AK napisał(-a):

Patriotyczny 🇵🇱Ball przeznaczony na nasz rynek.

Biały i czerwony tryt "robi robotę" 👍

Powinni zrobić raczej pamięci ofiar bezzsensownego powstania warszawskiego…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vspr napisał(-a):

Czołem koledzy,

Mialem inny koncept, ale chyba wrócę do starego pomysłu zakupu Balla. Kiedyś wertując ten wątek trafiłem na info, że jeden z użytkowników forum jest dystrybutorem marki na PL. Nie mogę teraz tego znaleźć. Zakładam, że wiecie kto to taki;) Mogę prosić namiary?

 

 

Pisz do @piotrkrakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

Łączy nas na tym forum zamiłowanie do zegarków. Dzieli to, co w życiu, czyli polityka bieżąca i "polityka historyczna". 

Osobiście staram się unikać kategorycznych osądów zdarzeń historycznych bazując na wiedzy AD 2023. Dziś wiemy, że Powstanie nie mogło zakończyć się sukcesem nawet, gdyby wyzwolono stolicę. Los Polski był już przesądzony i w każdym wariancie trafialiśmy w ręce stalinowskich oprawców. Tyle, że wiedzy tej nie miały ani władze emigracyjne, ani jej przedstawiciele przebywający w okupowanym kraju. Nie wspominając o chłopakach i dziewczynach przeżywających kilka lat niemieckiej okupacji, którzy chcieli po prostu wpier... Niemcom.

Bestialstwo zwykłych Niemców, mężów, ojców, też zaskoczyło. Członkowie batalionów policyjnych zaszokowali... Nikt się nie spodziewał rzezi Warszawy.

Osobiście pamiętam i o Powstańcach i o ofiarach niemieckiego bestialstwa.

A co do sensu działań po wrześniu '39, to oceniając je z perspektywy powojennej, wykrwawianie naszego wojska w Afryce, czy we Włoszech sensu nie miało. Podobnie jak wypowiedzenie wojny Japonii (odrzucone przez Japończyków) i wiele innych działań...

 

Co do Niemców, to ubolewam, że wnuki rzeźników ludności cywilnej Warszawy z taką łatwością pouczają nas w kwestii praw człowieka... W Niemczech lekturą obowiązkową powinna być książka "Zbrodnia Niemiecka w Warszawie 1944 r." I dla jasności, za rzeź ludności stolicy, jak i za wszystkie ofiary niemieckiej okupacji odpowiedzialność ponoszą Niemcy, a nie Powstańcy.

 

Co do tego konkretnego Balla, to jestem na tak.

A co do książki "Zbrodnia Niemiecka w Warszawie 1944 r." włączonej do akt Trybunału w Norymberdze, gorąco polecam.

IMG_20231222_111538.jpg


Bardzo dziękuje Ci za ten post. Osobiście uwiera mnie gloryfikacja powstania samego w sobie. Ostatni żyjący powstańcy mogą opowiadać. Tysiące wymordowanych nie. Syreny powinny wyć ofiarom. Ostatecznie okazuje się jednak, że chęć wpie*dolenia nigdy nie rozwiązuje problemu, a takie emocje tam grały. Osobiście uważam, że ważne i wartościowe zdanie ma w tym temacie Pan Stanisław Likiernik. Uczestnik tych czasów, aktywny działacz bojówek i uczestnik akcji. Nigdy tego nie poparł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BnBqcXY.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2023 o 08:59, vspr napisał(-a):


dzieki!


 

Coś się kolega nie odzywa. Poczekam jeszcze bo jakoś specjalnie mi się nie spieszy , ale w międzyczasie zapytam:

 

Gdzie kupujecie Balle?

 
Kolega @Perpetuum Mobile podrzucił mi sklep olfert-co.de , a dodatkowo jeszcze kolega @clusca podrzucił kod rabatowy więc można by robić zakupy tylko nie mają tej wersji, którą bym chciał..:(

 

Nr. 1 który upatrzyłem sobie już dawno to Victory z jasną tarczą ze szlifem słonecznym NM2098C-S3J-SL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, vspr napisał(-a):


 

Coś się kolega nie odzywa. Poczekam jeszcze bo jakoś specjalnie mi się nie spieszy , ale w międzyczasie zapytam:

 

Gdzie kupujecie Balle?

 
Kolega @Perpetuum Mobile podrzucił mi sklep olfert-co.de , a dodatkowo jeszcze kolega @clusca podrzucił kod rabatowy więc można by robić zakupy tylko nie mają tej wersji, którą bym chciał..:(

 

Nr. 1 który upatrzyłem sobie już dawno to Victory z jasną tarczą ze szlifem słonecznym NM2098C-S3J-SL.

 

Pisz też do polskich sklepów 

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-ball-fireman-victory-automatic-nm2098c-s3j-sl?gclid=Cj0KCQiA1rSsBhDHARIsANB4EJZOydjmpLPaRnVY4d3N8M5e5Y1gAVlUSVIsYdQpdWq4yJ9R5LmC9v4aAsvxEALw_wcB

 

Kod n10 na 10% myślę, że 20do25% spokojnie dostaniesz. 

Napisz do zegarek.net, zegarki Zielona Góra powinno się udać 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, vspr napisał(-a):


 

 

 

Gdzie kupujecie Balle?

 

Nr. 1 który upatrzyłem sobie już dawno to Victory z jasną tarczą ze szlifem słonecznym NM2098C-S3J-SL.

 

 

Ja swojego kupiłem od nich , polecam , zapytaj o cenę ostateczną , na pewno dostaniesz fajna ofertę 

https://www.chrono24.pl/ball/ball-fireman-victory-automatic-40mm-silver-dial--id13931164.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, vspr napisał(-a):


dzieki, napisałem do nich 


Dostałem od nich dobrą propozycję - nie sądziłem, że zejdą całkiem sporo w stosunku do oferty na chrono. Dzięki za podpowiedź, żeby napisać zapytanie. 
 

Zegar zamówiony, zatem niedługo dołączę do klubu;) 

 

ps. Może to głupie pytanie, ale jak daje się punkty użytkownikom za pomoc? Działam na Safari n telefonie i nie widzę nigdzie takiej opcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vaessen.nl/
 

Po pierwszej wiadomości Pan Servaas (chyba właściciel) zaproponował bardzo dobrą w moim odczuciu cenę wraz z info, że możemy finalizować przez chrono albo przez stronę sklepu. Zaproponowałem stronę sklepu (założyłem, że nie zapłaci prowizji). Dostałem linka do produktu z ustaloną ceną. W mailu było info, że cena będzie 40 € niższa niż zaproponował bo na etapie finalizacji transakcji dojdzie opłata 40€ za przesyłkę do PL. Pan Servaas zapytał mnie również o rozmiar nadgarstka i zaproponował dopasowanie bransolety. 

Przeklikałem wszystko itd. Przesyłka wyszła jednak 50€. Napisałem, że sfinalizowałem zakup i podałem rozmiar nadgarstka. Dopisałem, że przesyłka była 50€ ale, że jest ok i nie ma sprawy. Sprzedający odpisał, że zegarek już jest dopasowany na mój nadgarstek i, że dokłada do przesyłki 10€, cytuję: „umowa to umowa, bardzo przepraszam” - no klasa..

 

Zatem, jeśli zegarek dotrze;) to będę polecał tego sprzedawcę!

 

Dodatkowo, nie spodziewałem się, że będą pracować dzisiaj (sobota przed sylwestrem) - wszystkie te ustalenia, transakcja itd miały miejsce w dniu dzisiejszym.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, vspr napisał(-a):

https://vaessen.nl/
 

Po pierwszej wiadomości Pan Servaas (chyba właściciel) zaproponował bardzo dobrą w moim odczuciu cenę wraz z info, że możemy finalizować przez chrono albo przez stronę sklepu. Zaproponowałem stronę sklepu (założyłem, że nie zapłaci prowizji). Dostałem linka do produktu z ustaloną ceną. W mailu było info, że cena będzie 40 € niższa niż zaproponował bo na etapie finalizacji transakcji dojdzie opłata 40€ za przesyłkę do PL. Pan Servaas zapytał mnie również o rozmiar nadgarstka i zaproponował dopasowanie bransolety. 

Przeklikałem wszystko itd. Przesyłka wyszła jednak 50€. Napisałem, że sfinalizowałem zakup i podałem rozmiar nadgarstka. Dopisałem, że przesyłka była 50€ ale, że jest ok i nie ma sprawy. Sprzedający odpisał, że zegarek już jest dopasowany na mój nadgarstek i, że dokłada do przesyłki 10€, cytuję: „umowa to umowa, bardzo przepraszam” - no klasa..

 

Zatem, jeśli zegarek dotrze;) to będę polecał tego sprzedawcę!

 

Dodatkowo, nie spodziewałem się, że będą pracować dzisiaj (sobota przed sylwestrem) - wszystkie te ustalenia, transakcja itd miały miejsce w dniu dzisiejszym.

 

 

ja wolałem zrobić zakup przez chrono , bo nie znałem tego sprzedawcy nawet jak suma ocen to 5.0 , cała transakacja przeprowadzona wzorowo , świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka .

jak dotrze to pochwal się fotką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

ja wolałem zrobić zakup przez chrono , bo nie znałem tego sprzedawcy nawet jak suma ocen to 5.0 , cała transakacja przeprowadzona wzorowo , świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka .

jak dotrze to pochwal się fotką .


jak dotrze..;) nie strasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.