Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Gratuluję Wam Córeczki, a Twojej Żonie męża i zegarka 🙂

Dla kilku stówek mi by się nie chciało bawić w zakup z CH, ale oczywiście szanuję 🙂

 


 

Dzięki!

 

Jeszcze przed zakupem szacowałem, że to będzie średnio opłacalny interes. Chciałem przejść tą procedurę z pobudek czysto empirycznych. Lubię czasem trochę sobie skomplikować życie, żeby się czego nauczyć, chociaż znam ludzi zamożnych, którzy by powiedzieli „300 zł to jest dużo pieniędzy”..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vspr napisał(-a):


 

Dzięki!

 

Jeszcze przed zakupem szacowałem, że to będzie średnio opłacalny interes. Chciałem przejść tą procedurę z pobudek czysto empirycznych. Lubię czasem trochę sobie skomplikować życie, żeby się czego nauczyć, chociaż znam ludzi zamożnych, którzy by powiedzieli „300 zł to jest dużo pieniędzy”..;)

"Mieć 300 czy nie mieć 300, to już jest 600" 🙂

300 pln to jest dużo pieniędzy, ale czas i inne aspekty zakupu z CH dla mnie byłyby "droższe". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, SPS napisał(-a):

@vspr Gratulacje powiększenia rodzinki :D zdrówka i szczęścia 

 

W kwestii zegarków. Fajną masz parkę, żona na pewno będzie nosić :) 

 

Ball to świetne czasomierze. Sam czekam na drugiego Balla, przy czym ja zamawiałem drugiego bezpośrednio w manufakturze. 

 

Zakupy na Chrono24.

Też mi się bardzo podoba rachunek powierniczy - przelewasz kasę, sprzedający dostaje info, wysyła zegarek , Ty otrzymujesz zegar, potwierdzasz że otrzymałeś i kasa wpływa do sprzedającego.

Ja jak na razie kupowałem tylko z UE i też płatność tylko w EUR, nawet dla zakupów w PL - tak to działa, taką maja procedurę. 

 

Jak chodzi o koszty spoza UE. fajnie że je pokazałeś.

Bo uwierz lub nie ale są osoby które sprawdzając ceny, porównują te z UE do na przykład cen w USA albo Japonii i później jest zdziwienie bo nie mają świadomości - a na przykład dotychczas kupowali tylko w UE - a tu nagle podatki trzeba "jakieś" zapłacić. :P 

 

W Twoim przypadku z tego co piszesz, w załączonej Tabeli, było to łącznie wszystkich kosztów (w zaokrągleniu - 32%) od ceny bazowej zegarka 3549,2 zł 

Faktycznie cena samego zegarka świetna  :D 

 

ead4f934-9e1b-49d7-80c3-36ae6776fb5c.thumb.jpg.779c5372c71faa06454063b650dc01c6.jpg

 

 

 

 

 

Dzięki, zastanawiam się co będzie jak całej rodzinie będę musiał kupować zegarki..;)

 

No właśnie ja też myślałem, że będę musiał kliknąć, że jest ok i dopiero puszczą kasę, ale oni sami to zrobili jak tylko odebrałem przesyłkę. Czyli pewnie kurier odkliknął, że odebrałem a oni sami „zamknęli” transakcję. Ciekawe jaki jest czas na samodzielne odkliknięcie. Odebrałem przesyłkę jak jechałem do żony do szpitala i otworzyłem ją dopiero w domu kilka godzin później, i jak chciałem odkliknać, że jest ok to zobaczyłem, że to jest już zrobione.

Edytowane przez vspr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi a apce CH24 pokazało się, że zegarek został odebrany, jak kurier zostawił go w magazynie u kierownika, bez żadnego potwierdzenia. Ja odebrałem go jakiś czas później, szukając przesyłki po całej firmie. Nie pamiętam już teraz, czy musiałem coś jeszcze potwierdzić. Zegarek był wart ponad 30k. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie dostarczenia zegarka nie jest automatycznie poleceniem przelewu z konta Chrono24. Sprzedawałem zegarek na Chrono24 i czekałem na potwierdzenie od kupującego, a potem jeszcze przez tydzień czekałem na zlecenie przelewu (zastrzegają sobie czas na weryfikację). Ostatecznie pieniądze były na moim koncie po 9 dniach od potwierdzenia odbioru przez kupującego.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a macie jakiś kod do sklepu montredo.com?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, vspr napisał(-a):

Słuchajcie a macie jakiś kod do sklepu montredo.com?

 

 

Ja niestety nie, ale kupując tam zegarek najlepiej upewnić się, czy mają dany zegarek na stanie. Czasami zdarza się tak, że wystawią ofertę, a później okazuje się, że tego zegarka nie są w stanie dostarczyć na czas lub w takiej cenie jaka została zaproponowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, christ0ff napisał(-a):

Ja niestety nie, ale kupując tam zegarek najlepiej upewnić się, czy mają dany zegarek na stanie. Czasami zdarza się tak, że wystawią ofertę, a później okazuje się, że tego zegarka nie są w stanie dostarczyć na czas lub w takiej cenie jaka została zaproponowana.


Taka akcje zaliczyłem właśnie w olfert, przyjeli zamówienie na zegar, przelałem kasę a po kilku dniach (chyba z 5 dni minęło) odpisali ze go nie mają. Zdarza sie..

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Ball a Fireman Enterprise w kolorze białym ? Jak wygląda na nadgarstku, jestem na etapie zakupu i zastanawiam się nad kolorem, biały czy czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Ma ktoś może Ball a Fireman Enterprise w kolorze białym ? Jak wygląda na nadgarstku, jestem na etapie zakupu i zastanawiam się nad kolorem, biały czy czarny.

 

Moim zdaniem enterprise tylko w czarnym. Sam też u nim myślałem. Bardzo fajny zegar. Ale w czerni, ten biały/srebrny jakoś dziwnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, vspr napisał(-a):

 

Moim zdaniem enterprise tylko w czarnym. Sam też u nim myślałem. Bardzo fajny zegar. Ale w czerni, ten biały/srebrny jakoś dziwnie wygląda.

Też jestem przekonany do czarnego, ale ktoś mi napisał że ma białego do sprzedania, a w końcu to jaki dokładnie jest kolor tej tarczy biały czy srebrny, bo ciężko po tych fotkach dostępnych w necie wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam białego- IMO w czarnym białe okienko daty jest do bani. 

Ogólnie b.fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Też jestem przekonany do czarnego, ale ktoś mi napisał że ma białego do sprzedania, a w końcu to jaki dokładnie jest kolor tej tarczy biały czy srebrny, bo ciężko po tych fotkach dostępnych w necie wywnioskować.


na żywo już dawno widziałem i nie pamiętam dokładnie, po zdjęciach to jest taki „srebrnawy”;)

 

może koledzy co mają się odniosą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2024 o 15:09, vspr napisał(-a):

Jest ci on! ;)

 

Ale to jest ładny zegar..

IMG_7151.jpeg

IMG_7152.jpeg

IMG_7153.jpeg

IMG_7155.jpeg

IMG_7156.jpeg

IMG_7157.jpeg

IMG_7158.jpeg

IMG_7159.jpeg

 

IMG_7160.jpeg

IMG_7161.jpeg

IMG_7163.jpeg

IMG_7164.jpeg

 

Gratuluję. 

Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 12.01.2024 o 23:12, vspr napisał(-a):

żona urodziła mi śliczną córeczkę

Jest powód do dumy.

Samych przespanych nocy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 20:32, Robson 123 napisał(-a):

Ma ktoś może Ball a Fireman Enterprise w kolorze białym ? Jak wygląda na nadgarstku, jestem na etapie zakupu i zastanawiam się nad kolorem, biały czy czarny.

 

Co kto lubi, ale tak jak już @szuwi napisał, zaletą jasnej tarczy jest brak dysonansu między kolorem tarczy a datownika. Na czarnej tarczy datownik trochę "wali" po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Co kto lubi, ale tak jak już @szuwi napisał, zaletą jasnej tarczy jest brak dysonansu między kolorem tarczy a datownika. Na czarnej tarczy datownik trochę "wali" po oczach.

Absolutnie mi to nie przeszkadza, szukam zegarka uniwersalnego, aby pasował do koszuli jak i do t shirtu, przy czym nie chce aby wygladał jak dla starszych panów, dlatego, zaciekawił mnie fireman Enterprise, lekko elegancki wg mnie oczywiście przez te zdobienie na wskazówce sekundnika, a jednocześnie taki edc 😁 

W dniu 14.01.2024 o 21:28, szuwi napisał(-a):

Mam białego- IMO w czarnym białe okienko daty jest do bani. 

Ogólnie b.fajny zegarek.

Masz może foto jak wygląda w naturalnym świetle, na necie same wyretuszowane foty , na jednych jest biały na innych srebrny😁

Edytowane przez Robson 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Absolutnie mi to nie przeszkadza, szukam zegarka uniwersalnego, aby pasował do koszuli jak i do t shirtu, przy czym nie chce aby wygladał jak dla starszych panów, dlatego, zaciekawił mnie fireman Enterprise, lekko elegancki wg mnie oczywiście przez te zdobienie na wskazówce sekundnika, a jednocześnie taki edc 😁 

Masz może foto jak wygląda w naturalnym świetle, na necie same wyretuszowane foty , na jednych jest biały na innych srebrny😁

Jest biały, delikatnie wpadający w srebrny. To b.uniwersalny zegarek - u mnie jako letniak, ale do koszuli też pasuje (do garniaka IMO już nie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.01.2024 o 09:05, Dorian06 napisał(-a):

 

Jest powód do dumy.

Samych przespanych nocy. 


dobre życzenia..;)

21 godzin temu, Kapitanik napisał(-a):

Przymierzałem kiedyś, tarcza srebrzysto-biała

 

20220820_170827.jpg

20221229_001739.jpg

20221229_001747.jpg

20221230_185958.jpg


już wiem co mnie razi w tej wersji, jakoś nie pasują mi zielone tuby z trytem bezpośrednio zatopione w tym kolorze tarczy. Jakoś z czarnym to gra a z srebrno-białym niekoniecznie - oczywiście na mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zdjęć.

Tryt też wygląda różnie w zależności od tego jak światło pada.

Według mnie biała tarcza wygląda na żywo bardzo dobrze, kolor okienka datownika na plus ale mimo wszystko marzę o tym zegarku w wersji z czarną tarczą. 🤷

I jestem już blisko spełnienia marzenia. 🥂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vspr napisał(-a):

dobre życzenia.;)

Z doświadczenia.  ;)

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Depipi napisał(-a):

Kwestia zdjęć.

Tryt też wygląda różnie w zależności od tego jak światło pada.

Według mnie biała tarcza wygląda na żywo bardzo dobrze, kolor okienka datownika na plus ale mimo wszystko marzę o tym zegarku w wersji z czarną tarczą. 🤷

I jestem już blisko spełnienia marzenia. 🥂


Powiem Ci tak, nie mam jeszcze za dużo czasomierzy, więc nie jestem doświadczonym kolekcjonerem, chociaż przeglądam forum już od dawna. Ostatnio zapragnąłem zegar z prawdziwego zdarzenia z czarna tarczą, różne rzeczy brałem pod uwagę i w końcu wyszło GS..

Ale stwierdziłem że jednak nie jestem gotowy na takie szaleństwo i wziąłem zegarek który od bardzo dawna wracał do mnie czyli Ball Fireman Victory ze srebrną tarczą. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jednakże cały czas mnie nera szarpie na coś czarna tarczą więc myślę>szukam>kupię..;)

 

IMHO jeśli weźmiesz z jasną tarczą a wymarzyłeś sobie coś z czarną to szykuj kasę na dwa zegarki..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.