Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie się, tylko ktoś wyszorował tarczę. Otworzysz go?

Nigdy nie otwierałem takiego zegarka. aż się boje, nawet nie wiem jak się to robi?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kopert zakręcanych najlepiej (domowym sposobem) zrobić to suwmiarką.

 

Tak sobie myślę, że wewnątrz tego zegarka może siedzieć inny werk - 2409. Jak go nie otworzysz to nie da mi to spokoju... ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce taki oto poljot - zdjęcia 11 i 12. Czy mogę prosić o informację z jakiego okresu może pochodzić? Początek lat 70? Czy taka tarcza z czterema cyframi i resztą kresek była często spotykana? Czy to jakaś wersja specjalna? Czy może raczej pospolita? Bardziej kojarzę te poljoty z tarczą jak na zdjęciu "a" (same kreski) i wydaje mi się, że takich wersji było (jest?) więcej. Będę wdzięczny za garść informacji o obu wersjach.

post-97276-0-47500000-1551510215_thumb.jpg

post-97276-0-48515000-1551510228_thumb.jpg

post-97276-0-46306200-1551510238_thumb.jpg

Edytowane przez martel11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie - czy ten model to jakaś rzadkość? Z moich obserwacji wynika, że nie jest zbyt popularny.

post-35535-0-47443800-1551688598_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosiłbyś go? Bo ja nie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, tylko znajomy poprosił mnie o poradę, czy coś wart itp. Ma taki sam - brudny i zaniedbany i się zastanawia, czy warto go szykować. Trochę nie wiedziałem, co mu odpowiedzieć...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie postanowiłem że będę omijać takie zegarki :)

Jedyna sytuacja w której bym był skłonny naprawiać to z racji że była by to pamiątka rodzinna .

Ale nie nosił bym go i tak .

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie postanowiłem że będę omijać takie zegarki :)

Jedyna sytuacja w której bym był skłonny naprawiać to racji że była by to pamiątka rodzinna .

Ale nie nosił bym go i tak .

Ale dlatego, że to flaga Rosji, czy z żadną flagą byś nie nosił?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaga Rosji i godło Rosji .

Co innego jak by tam Polska albo Czeska flaga była :)

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaga Rosji i godło Rosji .

Co innego jak by tam Polska albo Czeska flaga była :)

W tym dziale, trochę mnie to zaskoczyło

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z godłami i barwami narodowymi lub reżimowych typu KGB itp.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hej

Panowie, krótkie pytanie - czy ten model to jakaś rzadkość? Z moich obserwacji wynika, że nie jest zbyt popularny.

Opowiadając na pytanie:

To rzadziej spotykany model raczej. Częściej widać takiego wostoka z tą brązową tarczą rzymską. Gabarytowo fajny duży model. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie - czy ten model to jakaś rzadkość? Z moich obserwacji wynika, że nie jest zbyt popularny.

  

Hej

 

Opowiadając na pytanie:

To rzadziej spotykany model raczej. Częściej widać takiego wostoka z tą brązową tarczą rzymską. Gabarytowo fajny duży model.

 

Właśnie miałem pytać co to za fabryka, jeśli wostok to na jakim werku? Gdyby kolega chciał niedrogo sprzedać to kupię :). Ja tych zegarków nie noszę, ja je kolekcjonuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

  

Właśnie miałem pytać co to za fabryka, jeśli wostok to na jakim werku? Gdyby kolega chciał niedrogo sprzedać to kupię :). Ja tych zegarków nie noszę, ja je kolekcjonuję :)

 

W środku siedzi wostokowy  werk 2414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem mołnie i trafiłem na taką.

Nie widziałem takiej jeszcze jest tak jak by większą .

Ma ktoś taką ?

 

Zdjęcie z internetu .

post-59224-0-68982400-1552369263_thumb.png

post-59224-0-64133700-1552369391_thumb.jpg

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest ta większa 50mm - to ten model co z wilkami,Ural itp..... Tylko ta akurat z rzadszym układem na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim, a ja mam takie dwa zegareczki:

Kieszonka Pavel Bure, lat temu kilka podobno jeszcze na chodzie. Zastanawia mnie jej rok produkcji, model i mechanizm ( to zapewne zegarmistrz mi powie po otwarciu). Znalazłam w necie zestawienie numeracji z datowaniem, wynikałoby z niego, że wyprodukowana została nieco po 1917 roku. Czy ktoś to potwierdzi i może coś więcej napisze na jej temat?

Drugi to budzik Rakiety, od lat stanowi ozdobę domu. Nie dostrzegam żadnych oznaczeń. Ktoś coś?681b03786bd00562e831544eef68110c.jpg9dcead3a4d3c08a2e7517334050f67b4.jpg3bd6a43a055707231ea5b0fed8706525.jpgffcd8402032313b75bdee13c522717a5.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem nowicjuszem na Forum, ale bardzo dawno już niczego nie wklejałem. Aż wstyd się przyznać, ale wystąpiła u mnie atrofia w tym temacie. Proszę zatem wyrozumiałych Kolegów o pomoc, tj. krótką i zrozumiałą dla głąba komputerowego instrukcję, wedle której można wkleić zdjęcie (oczywiście zegarka) na stronę Forum. Zaznaczam, że zdjęcie aktualnie znajduje się na mojej poczcie elektronicznej. Liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapisz załącznik z maila na dysku. Wchodzisz w wątek w którym chcesz zamieścić fotkę, pod okienkiem w którym piszesz jest przycisk "więcej opcji". Po kliknięciu tego przycisku pojawi się kolejny "wybierz plik". Przy jego pomocy wyszukujesz wcześniej zapisany załącznik z maila, wybierasz i klikasz "załącz ten plik". Foto powinno się dodać o ile nie przekracza 5MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stwierdzaniem atofii u mężczyzny byłbym ostrożny :D :D

Dobra, ja pomogę.

Najpierw trzeba zapisać załącznik z maila (to zdjęcie właśnie) na dysk komputera. Przy pisaniu posta możesz wybrać "Więcej opcji" (przycisk w dolnym prawym rogu), rozwinie Ci się trochę bardziej rozszerzona tabela. Masz tam przycik "Wybierz plik", musisz wskazać miejsce, gdzie zapisałeś zdjęcie i 2x kliknąć na nie. Następnie klikasz "Załącz ten plik". Zdjęcie nie może być dużych rozmiarów.

 

Edit. Koleżanka była szybsza :)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stwierdzaniem atofii u mężczyzny byłbym ostrożny :D :D

Dobra, ja pomogę.

Najpierw trzeba zapisać załącznik z maila (to zdjęcie właśnie) na dysk komputera. Przy pisaniu posta możesz wybrać "Więcej opcji" (przycisk w dolnym prawym rogu), rozwinie Ci się trochę bardziej rozszerzona tabela. Masz tam przycik "Wybierz plik", musisz wskazać miejsce, gdzie zapisałeś zdjęcie i 2x kliknąć na nie. Następnie klikasz "Załącz ten plik". Zdjęcie nie może być dużych rozmiarów.

 

Edit. Koleżanka była szybsza :)

Jakaś nagroda jest przewidziana?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.