Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc, od mojego znaleziska różni się trochę opaską ale reszta jest bardzo podobna. Dziękuję jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A

Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy ta Raketa to oryginał i ile może być warta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A

Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy ta Raketa to oryginał i ile może być warta??

Po pierwsze jaka Rakieta?

Po drugie regulamin:

Rozdział VI. Przepisy porządkowe.

6. Zabronione jest dokonywanie wyceny oraz umieszczanie próśb o dokonanie wyceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć mi więcej o tym zegarku?

post-98425-0-81543600-1498847711_thumb.jpeg

post-98425-0-09461900-1498847902_thumb.jpeg

Edytowane przez Pancio1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Poljot 2614.2H z lat 80-tych, koperta chrom, dekiel stalowy, naciąg manualny.

Zadbaj a pochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niestety w stanie opłakanym zarówno szkło i bransoleta porysowane da się z tym coś zrobić? Pytanie czy się opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło można wypolerować jak nie jest pęknięte lub wymienić myśle ze max. 15 zł z usługą.

 

 

Tapnięte na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Daj lepsze fotki

Lepsze miały być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to są wszystkie zdjęcia które mam jego chciałem orientacyjne dowiedzieć się czego się spodziewać, trochę informacji o nim, oraz czy w ogóle jest sens to robić czy raczej zostawić go w stanie jakim jest bo dopiero paczka z nim do mnie leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Warto zadbać, oddać do majstra na przegląd, serwis. Posłuży jeszcze lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit mod

Zapytanie przeniosłem z działu " vintage"

 

 

Witam serdecznie , niedawno wszedłem w posiadanie takiego zegareczka jak Poljot 17 Jewels Au 20 ,zdążylem się zorientować że to dosyć powszechna stara rosyjska marka i można znależć sporo ofert sprzedaży jej różnych modeli w zróżnicowanych cenach, jednak o dziwo nie mogę znaleźć takiego samego jakiego posiadam .Tu moja prośba o jakieś możliwe, konkretne informacje na temat tego zegarka, mianowicie ewentualny rok produkcji ,model , i co jest dla mnie sprawą dosyć nurtującą, nie tyle co oryginalny wzór tarczy co charakterystyczne żółte szkiełko ,jak myślicie czy może czynić go to rzadkim i cenniejszym kolekcjonersko. Będę wdzięczny za wszelkie informację i opinie w tej sprawie ,dziękuję i pozdrawiam serdecznie ( naturalnie załączam zdjęcia ).

post-97623-0-30072800-1498922309_thumb.jpeg

post-97623-0-76132700-1498923135_thumb.jpeg

post-97623-0-11114700-1498923148_thumb.jpeg

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk kirowa 2409 z Pierwszej Moskiewskiej Fabryki Zegarków, lata 60-te. Stan średni - trochę powycierana powłoka, koronka wymieniona i w dodatku srebrna, zabrudzona tarcza, mocno porysowany dekiel. Wskazówki główne powinny być proste, chociaż takie też bywały w podobnych poljotach. Szkiełko ktoś sobie takie zamówił u zegarmajstra i już - w żaden sposób nie wpływa dodatnio na wartość.   

 

Edit:

Tu masz w katalogu na dole (123040)

 

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipOxDhzIwG73Y2FHmHRg8Aie6MBKf6r39F4PZ5xS/AF1QipMkNUHYTaLTopIjoiVYVHeXHEwJdTMQV2fTMAwo

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , niedawno wszedłem w posiadanie takiego zegareczka jak Poljot 17 Jewels Au 20 ,zdążylem się zorientować że to dosyć powszechna stara rosyjska marka i można znależć sporo ofert sprzedaży jej różnych modeli w zróżnicowanych cenach, jednak o dziwo nie mogę znaleźć takiego samego jakiego posiadam .Tu moja prośba o jakieś możliwe, konkretne informacje na temat tego zegarka, mianowicie ewentualny rok produkcji ,model , i co jest dla mnie sprawą dosyć nurtującą, nie tyle co oryginalny wzór tarczy co charakterystyczne żółte szkiełko ,jak myślicie czy może czynić go to rzadkim i cenniejszym kolekcjonersko. Będę wdzięczny za wszelkie informację i opinie w tej sprawie ,dziękuję i pozdrawiam serdecznie ( naturalnie załączam zdjęcia ).

Tak, te szkiełka to chyba pozostałość po modzie, jak już kiedyś ktoś żartował - hipisowskiej. Zegarek, ani ta kolorowa pleksa nie prezentują wartości kolekcjonerskiej. Sikor ma widoczne ślady zużycia i jak zauważył Kolega mkoch, ktoś wyraźnie się nim kiedyś zajął i podmienił części.

Jedyne, co jest dosyć rzadkie to tarcza, szkoda że jest w słabym stanie. Jeśli to pamiątka - doinwestuj parę złotych i przywróć Poljotowi dawny blask. Inaczej nie zawracaj sobie głowy.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w szufladzie. Czy ktoś wie co to i czy to coś warte? Czy to ordynarna podróbka? Po nakręceniu działa.

post-95962-0-83158600-1499117081_thumb.jpg

post-95962-0-78633400-1499117082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wostok Komandirski,

Wart tyle ile ktoś zechce zapłacić. Wycena na znanym portalu aukcyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Wostok Komandirski. Najprawdopodobniej przełom lat 1980-90. Z metką więc chyba nówka tzw. NOS. Solidny radziecki zegarek, jeśli długo leżał to należałoby mu się smarowanie i posłuży jeszcze długie lata. Na forum nie wyceniamy zegarków. Bez problemu znajdziesz taki w zakończonych aukcjach allegro, więc wycena zewnętrzna możliwa.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o opinię co to za zegarek i jaka jest jego wartość?

 

Poz.

RaV.

 

Edytowane przez RaV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zegarek wysoko postawionego SSmana - każdy SSman taki dostawał zazwyczaj od samego Hitlera - nie sprzedawaj to bardzo cenna pamiątka niestety wycen nie robimy na forum zabrania regulamin

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zegarek wysoko postawionego SSmana - każdy SSman taki dostawał zazwyczaj od samego Hitlera - nie sprzedawaj to bardzo cenna pamiątka niestety wycen nie robimy na forum zabrania regulamin

ok. dzięki

w ogóle sie na zegarkach nie znam i wolałem zapytać fachowców. Jakbyś coś wiedział więcej to poproszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.