Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzymonJestem

Wasze zegarkowe marzenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale ten wątek jest bez sensu gdy nie dajecie zdjęć.

 

Poniżej takie moje strzały na szybko. Na razie nie ma funduszy ale na poniższe kiedyś się na pewno znajdą.

 

10642609_0_0_productGfx_6977a4ce09e092a0

 

10642613_VulcainNauticals.JPG

 

10642616_183290_v_1476189276.jpg

 

10642612_soldier-31130423001006.png

10642611_Flieger_Unitas_KleineSekunde_ol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam jedno marzenie i o focie nie zapomniałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale ten wątek jest bez sensu gdy nie dajecie zdjęć.

 

Poniżej takie moje strzały na szybko. Na razie nie ma funduszy ale na poniższe kiedyś się na pewno znajdą.

 

 

 

 

 

Popieram! Od początku mówię I cieszę się, że masz takie same zdanie. Łatwiej I przyjemniej to się czyta gdy wstawiacie zdjęcia, jeśli macie dużo planów/marzeń to oczywiście nie musicie wstawiać wszystkich, ale w miarę możliwości tak najmilsze dla oka :D

 

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę bez sensu i nieestetycznie jest cytować zdjęcia, które są tuż nad cytatem.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zegarek w głowie, na tyle odległy cenowo, że spokojnie mogę umieścić go w sferze marzeń:

post-24542-0-97365900-1516731271_thumb.jpg

17531098_1_640.jpg


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę bez sensu i nieestetycznie jest cytować zdjęcia, które są tuż nad cytatem.... :)

Przyznam, że nie umiem zacytować tylko kawałka tekstu

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5509c8705f028c0fd26fd1c8db7f521.jpg

 

Trochę banalnie ale dla mnie to cel ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę banalnie ale dla mnie to cel ...

Czy ja wiem, ważne że tobie się podoba. Fajne połączenie, sportowy zegarek w kwadratowej kopercie, takie trochę łamanie ustalonych norm :D

Znowu zacytowalem zdjęcie powyżej, wybaczcie :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi się seiko Szymon.

 

Czarny żółw już zamówiony i bede go miał. A na maj zarezerwowałem niebieskiego Presage z komplikacją

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

8743aa66a5b1c61caf60b1b4e3ebfcff.jpgedba17794b8f7d7d329e1f6918afeff3.jpg2bd8dc199878afa64b88ab190ed721ec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kremowe indeksy w połączeniu z czarną tarcza do mnie przemawiaja :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie umiem zacytować tylko kawałka tekstu

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Musisz wykasować z cytowanego tekstu przed publikacją te informacje które mają z obu końców skrót IMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Ja początkiem roku spełniłem swoje małe marzenie i kupiłem Stowa Flieger 40mm bez logo z ETA 2804-2. Teraz może czas na wieksze czyli "prawdziwego" pilota. Może kiedyś...

post-102249-0-02903400-1516742671_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, też lubię piloty!

Tymczasem dodam coś jeszcze od siebie:

Aevig Valkyr w bronzie, śliczny zegarek, w zielonej wersji jest jeszcze piękniejszy. Bardzo masywny i... Ciężki, ale dla niego byłbym wstanie się pomęczyc :)

Zdjęcie z internetu :)d2b92b1e6fc51f71a5132f2ece1021b2.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało oryginalnie, Rolex - może trochę bardziej oryginalnie, bo Explorer. Do tego w niesprzedawanym już 36mm.

s-l1000.jpg

 

W sumie Tudor Black Bay 36 też byłby spoko. Jeśli poczułbym się kiedyś bardziej ambitnie, to może zaryzykowałbym moda na bazie Seiko 5 i tarczy Fifty Five Fathoms? Widziałem fotki czyjegoś moda i wyszło całkiem spoko.

(teoretycznie mógłbym nawet zrobić moda a la Explorer, ale takie zamienniki tarcz oprócz FFF są zwykle bez żadnego logo - lub z bardzo małym, jak Dagaz - i zwyczajnie słabo wyglądają IMO)

 

 

Z diverów Rolex Sub bez daty jest bardzo fajny, ale może żeby się nie powtarzać damy Omegę? Te najnowsze Seamastery w stylu Planet Ocean jakoś nie przypadły mi do gustu, ale wersja Professional? Owszem. Nie wykluczam jakoby fakt, że Brosnan to jeden z moich ulubionych Bondów mógł mieć pewien wpływ na wybór modelu z taką tarczą. Mimo wszystko marketing działa.

161633-3b4de21e279f50beb40b98a9055c0cc8.

 

Aż chce się powiedzieć: Ale bym ponosił Omegę. Ale taką z falami. :D

 

 

Ktoś wspomniał o B-Uhrze, i też bym wybrał. Ale z racji rozmiaru, może raczej do kolekcji. Chciałbym nosić, więc może pozostałbym przy współczesnej replice od Stowy albo Laco.w bardziej ludzkim dla mnie rozmiarze. Do tego z zegarków z drugiej wojny światowej bardzo podoba mi się brytyjski W.W.W. Wydaje mi się, że Smiths robił współczesny homage (bodajże w 35 lub 36mm), ale nie wiem czy są dobre.

 

lCUgZG4.jpg

(tutaj akurat Omega, ale niekoniecznie musi być od tego producenta)

 

 

Natrafiłem też na taką Zwiezdę Art Deco. Nie musi być właśnie Zwiezda (zgaduję, że zachodni producenci mieli mnóstwo podobnych zegarków. Sama Zwiezda jest oparta na którymś LIPie - zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz). Po prostu podoba mi się taka kostka Art Deco. Akurat Zwiezdy z rzadka widuję online, ale raczej w słabym stanie. Nie mam pojęcia, czy dzisiaj ktoś robi takie. JLC Reverso wydaje się być blisko, choć nie wiem czy np. podchodzi mi to gliszowanie na tarczy i bardziej zaokrąglona koperta itp. Cartier niestety tylko z cyframi rzymskimi.

Yy2rEeC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja fotki uzupełnię, wszystko z sieci rzecz jasna

Calatrava

ce49bacb72d481a6e5d9c2cbe8a12082.jpg

Breguet

99c48c842ec808b1ffecdf583c6eac5b.jpg

Rolex

c2d05697c8b612effa95b01233129179.jpg

Reversoe6d5b0b84c2ab5995e1b5e0666251d7b.jpg

Omega

951c3b3a4bc8edc4d1a494ad18136928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Czytam o waszych marzeniach / planach i wrzucę jeszcze jeden model. Wiem, że tego od groma, ale i tak bym chciał. Zwłaszcza w wersji bez daty :)

 

post-102249-0-05398100-1516800183_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moimi marzeniami na najbliższe lata są zegarki Tissot.

 

Ogólnie chciałbym by mój następny zegarek był to automat i najlepiej szkieletowany, strasznie mi się one podobają.

Tissot T-Complication Complication

 

A drugi jaki mi się podoba (już nie szkielet)

Tissot V8 Automatic Chronographh T106.427.16.262.00

 

Ogólnie dużo by gadać na ten temat bo jest ich dużo dużo więcej ale te są moim priorytetem i są na "podium" marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie Tissoty, aczkolwiek bardzo dużo płaci się za markę, takie mam wrażenie :/ No i Swiss Made miałem przyjemność zobaczyć na żywo jednego z wyższej półki, świetnie wykonany, nie ma do czego się przyczepić.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Lubie Tissoty, aczkolwiek bardzo dużo płaci się za markę, takie mam wrażenie :/ No i Swiss Made miałem przyjemność zobaczyć na żywo jednego z wyższej półki, świetnie wykonany, nie ma do czego się przyczepić.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Co to znaczy dla Ciebie, że w przypadku T "bardzo dużo płaci się za markę"? Bo ja osobiście uważam, że takie modele jak Le Locle, czy Visodate 1957 to bardzo dobrze wykonane zegarki i świetne propozycje, także w kontekście stosunku jakość/cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dla Ciebie, że w przypadku T "bardzo dużo płaci się za markę"? Bo ja osobiście uważam, że takie modele jak Le Locle, czy Visodate 1957 to bardzo dobrze wykonane zegarki i świetne propozycje, także w kontekście stosunku jakość/cena...

Sądzę, że niektóre modele są za drogie w stosunku do tego co sobą prezentują. Tissot robi swietne zegarki I nie ma się do czego przyczepić, ale po prostu niektóre są drogie. Ten który widziałem, to zegarek w przedziale 4-5 k i mimo dobrego wykonania, widziałem parę lepszych. Ale zanim zacznie się wojna w tym wątku, powtórzę, Tissoty są wykonane bardzo dobrze! Mam na myśli głównie damskie zegarki, malutki damski zegarek (bransoleta 12 mm :P), kwarcowy ze szkłem szafirowym, którego znam bardzo dobrze, kosztował prawie tysiąc złotych!

 

Zgadzam się z Tobą co do modeli o których mówisz, one mają dobry stosunek ceny do jakości

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sądzę, że niektóre modele są za drogie w stosunku do tego co sobą prezentują. Tissot robi swietne zegarki I nie ma się do czego przyczepić, ale po prostu niektóre są drogie. Ten który widziałem, to zegarek w przedziale 4-5 k i mimo dobrego wykonania, widziałem parę lepszych. Ale zanim zacznie się wojna w tym wątku, powtórzę, Tissoty są wykonane bardzo dobrze! Mam na myśli głównie damskie zegarki, malutki damski zegarek (bransoleta 12 mm :P), kwarcowy ze szkłem szafirowym, którego znam bardzo dobrze, kosztował prawie tysiąc złotych!

 

Zgadzam się z Tobą co do modeli o których mówisz, one mają dobry stosunek ceny do jakości

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ok. teraz już rozumiem. Osobiście też uważam, że ceny niektórych ich modeli to lekka przesada, a poza pewnymi wyjątkami, to na zainteresowanie zasługują w zasadzie tylko zegarki z linii Heritage... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zejdę na ziemię. ^_^

 

post-67542-0-58556400-1517313191.jpg

 

Moje marzenie, które mam nadzieję zrealizuję w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.