Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaroslaw Jerry Esowy

Sea Gull - in stock

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już na małym bazarku Chińczyków. Tak jest za mały i tarcza ma inny odcień niebieskiego niż myślałem. Samo wykonanie wydaje mi się ok, zegarek robi wrażenie solidnego, koperta bardzo fajna(na zdjęciach wygląda jak z blachy, na żywo jest polerowana na 2 sposoby i wygląda ładnie). Bransoleta dosyć krótka - nie mierzyłem ale myślę, że jakieś 20cm.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - o właśnie, kilka postów temu pisałem o odcieniu niebieskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunęli datę na godzinę 3, w poprzednich wersjach była na 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane odczucia co do tego zegarka, niby wszystko ok, ale jednak Omega bardziej dałaby radę :)). Nie wiem czy w moim przypadku nie będzie lepsze kupno Seiko SNXS77 albo 79. Wiem, że to zupełnie inne zegarki, ale mogą pełnić podobna funkcję - oba nie są wielkie, kolorowa tarcza, bransoleta w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane odczucia co do tego zegarka, niby wszystko ok, ale jednak Omega bardziej dałaby radę :)). Nie wiem czy w moim przypadku nie będzie lepsze kupno Seiko SNXS77 albo 79. Wiem, że to zupełnie inne zegarki, ale mogą pełnić podobna funkcję - oba nie są wielkie, kolorowa tarcza, bransoleta w standardzie.

Jakbyś potrzebował Seiko SNXS79 to mogę zaproponować swój. Stan bardzo dobry, dla mnie jednak za mały ...

Cena 280 + wysyłka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na jakiej stronie można śledzić zamówienie z tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu dniach wysyłają nr przesyłki? Od 5 dni mam status "niewysłany", a na wiadomości nie odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu dniach wysyłają nr przesyłki? Od 5 dni mam status "niewysłany", a na wiadomości nie odpowiadają.

Ja wysłałem zamówienie w sobotę 10.03, ponieważ do 14.03 status zamówienia był "unshipped" napisałem mejla na adres ze strony sklepu, 14.03 otrzymałem odpowiedź, że z powodu dużej ilości zamówień  przesyłka zostanie wysłana w ciągu dwóch dni, na drugi dzień (15.03) dostałem mejla z podanym nr przesyłki. Teraz czekam, można śledzić dostawę na stronie www.singpost.com , moja ma status (17.03) "wysłano do PL".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem zamówienie w sobotę 10.03, ponieważ do 14.03 status zamówienia był "unshipped" napisałem mejla na adres ze strony sklepu, 14.03 otrzymałem odpowiedź, że z powodu dużej ilości zamówień przesyłka zostanie wysłana w ciągu dwóch dni, na drugi dzień (15.03) dostałem mejla z podanym nr przesyłki. Teraz czekam, można śledzić dostawę na stronie www.singpost.com , moja ma status (17.03) "wysłano do PL".

Chyba miałem mniej szczęścia. Zapłacone 11.03. Status cały czas niewysłany. Dwa maile już poszły, ale bez odpowiedzi. Komentarza nawet pod produktem sklepu nie skomentowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie tez Nav stronie jest unshipped, ale wysłałem maila, dostałem w odpowiedzi numer nadania i wiem, ze paczka od środy jest na WER WARSZAWA. Teraz czekam czy trafi na cło czy ruszy w poniedziałek, ale najważniejsze ze nadane i już w kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja anulowalem.zamowienie. sprzedawca potwierdzil i cisza. Zalozylem spor na pp. Anulowalem bo te AT maja date na 3 i inny kolor tarczy niz ze zdjec. A poza tym mam Orienta Stara w tym guscie.

4783f0fcd68b4ea720947090d6e8766c.jpg71b7b48bd8a65da6c48f8cb60c3e1441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie tez Nav stronie jest unshipped, ale wysłałem maila, dostałem w odpowiedzi numer nadania i wiem, ze paczka od środy jest na WER WARSZAWA. Teraz czekam czy trafi na cło czy ruszy w poniedziałek, ale najważniejsze ze nadane i już w kraju

A kiedy kupowałeś? U mnie było uncofirmed i zero kontaktu zarówno przez stronę jak i przy założeniu sporu. Kasa już zwrócona bez słowa wyjaśnienia ze strony majfrendow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, i juz sa plusy i minusy...

 

plusem jest, ze zegarek dotarl wczoraj, bez celnej kontroli, wiec cala procedura zakonczyla sie w kwocie okolo 520 pln. zakup dokonany 09/03/2018 tak wiec niecale 3 tygodnie od zakupu do dostawy.

Zle nie jest....

 

ale sa i minusy, a dokladniej wada modelu ktory otrzymalem : zle osadzona koronka, czy raczej zle osadzony tubus - jesli dobrze nazywam ta czesc - przy odkrecaniu zakrecaniu koronki przestawia sie data, po odkreceniu od razu jest ustawianie godziny... nie ma skoku w koronce...

 

Przykre, bo taki sam problem mialem kiedys w PARNIS, ktory zaraz po rozpakowaniu wyladowal na regulacji u zegarmistrza i zostalo to naprawione...tutaj mam nadzieje ze tez tak sie to zakonczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrican

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło?

Hej, jak widać w poście powyzej, doszedł z małym defektem. Okazało się używają jakiegoś kleju do uszczelniania (słowa zegarmistrza) i trochę tego kleju zeszło na mocowanie walka koronki, i on blokował.

 

Teraz wyczyszczono i koronka sprawna.

 

Koszt jakieś 20-30 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak widać w poście powyzej, doszedł z małym defektem. Okazało się używają jakiegoś kleju do uszczelniania (słowa zegarmistrza) i trochę tego kleju zeszło na mocowanie walka koronki, i on blokował.

 

Teraz wyczyszczono i koronka sprawna.

 

Koszt jakieś 20-30 pln

 

To jeszcze że tak powiem - po taniości się obeszło...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrican

Hej, jak widać w poście powyzej, doszedł z małym defektem.

Jakoś tak dziwnie mi wyświetliło, że nie zauważyłem twojej odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po 3 mailach i 3 tygodniach w końcu odpowiedzieli, że nie mają na stanie, będą mieli pod koniec miesiąca. Zaproponowali zwrot kasy. Dziś na szczęście kasa wróciła na konto, a już się zacząłem obawiać, że ją stracę. Płaciłem co prawda przez PayPal, ale nie logując się tylko podałem dane karty kredytowej i nie bardzo wiedziałem jak ten spór założyć. Napisałem do PayPal maila, ale również bez odpowiedzi. Teraz jak kasa wróciła trzeba się rozejrzeć za czymś nowym, ale chyba już z Chin się przerzucę na Japonię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po 3 mailach i 3 tygodniach w końcu odpowiedzieli, że nie mają na stanie, będą mieli pod koniec miesiąca. Zaproponowali zwrot kasy. Dziś na szczęście kasa wróciła na konto, a już się zacząłem obawiać, że ją stracę. Płaciłem co prawda przez PayPal, ale nie logując się tylko podałem dane karty kredytowej i nie bardzo wiedziałem jak ten spór założyć. Napisałem do PayPal maila, ale również bez odpowiedzi. Teraz jak kasa wróciła trzeba się rozejrzeć za czymś nowym, ale chyba już z Chin się przerzucę na Japonię :).

Miałem tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wstydu przed Ryśkiem  ^_^

4.jpg

Więcej fotek w nowych nabytkach  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wstydu przed Ryśkiem  ^_^

 

Więcej fotek w nowych nabytkach  ;)

Ci powiem, że wygląda lepiej od tej poszukiwanej DS-1 :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.