Artuurro 1 #4851 Napisano 21 Stycznia 2014 Wawrinka i Williams z AP (w trakcie meczu)trochę zdjęcie pizdowate, ale lepszego nie wyguglowałem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel007 5186 #4852 Napisano 21 Stycznia 2014 (edytowane) nie bardzo widzę powody do śmiechu z cudzego problemu ( poważnego zresztą ) i cudzego nieszczęścią Oby się Tobie nie przytrafiło , bo oprócz zmagania się z sobą , będziesz się zmagał z cudzym szyderstwem .. nie wiedziałem że jest to na skutek choroby ( teraz poczytałem i wiem); nie intersuję się tym Panem i jego życiem.Zgoda- przepraszam. watchlux....bez komentarza Edytowane 21 Stycznia 2014 przez pawel007 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
STARUSZEK 207 #4853 Napisano 21 Stycznia 2014 Brawo i to jest prawidłowa męska postawa ! 0 cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy ! Piotr. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #4854 Napisano 21 Stycznia 2014 Wawrinka właśnie ograł Djokovica... a to jego AP ROO Diver w ceramice 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Artuurro 1 #4855 Napisano 21 Stycznia 2014 a piękny mecz to był... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #4856 Napisano 21 Stycznia 2014 Piękny mecz i zwycięstwo Wawrinki bardzo mnie cieszy. AP musi przynosić szczęście bo rok temu jak Djoko miał AP to wynik był odwrotny 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Artuurro 1 #4857 Napisano 21 Stycznia 2014 Jakoś tak jako człowieka Wawrienki nie lubię za bardzo, chyba przez jego osobiste problemy...ale nie w tym rzecz piękny tenis pokazał i zasłużenie wygrał. To chyba na tyle w temacie, bo odbiegamy od tematu zegarków-_--_- 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #4858 Napisano 21 Stycznia 2014 (edytowane) Ja nie mam żadnych negatywnych emocji w związku z problemami osobistymi Wawrinki - potrafię wyobrazić sobie taką decyzję (o ile mówimy sprawach rodzinnych) no ale nie ciągnijmy tematu Wie ktoś może co nosił Gianni Angelli? Wiadomo jak nosił ale nigdy nie wiedziałem co konkretnie Edytowane 21 Stycznia 2014 przez Bartosz 86 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lexxus 64 #4859 Napisano 22 Stycznia 2014 Chyba dośc różne nosił:http://rolexblog.blogspot.com/2011/05/supreme-italian-style-omega-coolness.htmlAle co na Twoim zdjeciu konkretnie? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38813 #4860 Napisano 22 Stycznia 2014 Dzisiaj na kortach Australian Open, Rolex (Roger Federer) okazał się lepszy od Rado (Andy Murray). Na zwycięzcę czeka już Richard Mille (Rafael Nadal). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
alex74 22 #4861 Napisano 22 Stycznia 2014 Po co no poco???? Ja czytalem ten post..bo wlasnie ogladam powtorke i nie chcialem znac wyniku tego meczu!!!!)) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38813 #4862 Napisano 22 Stycznia 2014 Ups... sorry. Chociaż i tak z góry wiadomo, że Rolex jest lepszy od Rado 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
alex74 22 #4863 Napisano 22 Stycznia 2014 Wiadomo ze lepszy;) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dar 33 #4864 Napisano 22 Stycznia 2014 Co Arni może mieć na łapie? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hezio 251 #4865 Napisano 22 Stycznia 2014 nie znajduję na forum nic o tym gościu - to wrzucę jako ciekawostkę:Floyd Mayweatherhttp://life.forbes.pl/floyd-mayweather-pokazal-zegarki-warte-6-4-mln-dol-,artykuly,158107,1,1.htmlpatrząc na jego instagram ...http://instagram.com/p/bkVTeBx3ad/http://instagram.com/p/HSts0eR3T0/http://instagram.com/p/f5HwnFx3QP/http://instagram.com/p/fglHCjR3XJ/http://instagram.com/p/bc1MeIx3dC/http://instagram.com/p/aKRWdHR3RW/ PS. Moja całkiem subiektywna opinia - masakra kupa kasy, cepeliada i światełka jak na bazarze... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisp1 2815 #4866 Napisano 22 Stycznia 2014 Co Arni może mieć na łapie?Wyglada jak U-boat 1000 feet 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pan Igor 35 #4867 Napisano 22 Stycznia 2014 Co Arni może mieć na łapie? Pewnie AP RO Offshore Terminator: http://www.watchalyzer.com/wp-content/gallery/audemars-piguet/arnold-schwarzenegger-royal-oak-offshore-t3-chronograph-watch.jpg 0 I. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Patom 9 #4868 Napisano 22 Stycznia 2014 A ja tam chętnie przygarnąłbym te jego świecidełka, sprzedał i kupił sobie PP Grand Complications . Souljaboy i jego Rolex DD Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 0 Bartek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablos_ 16 #4869 Napisano 23 Stycznia 2014 Pewnie AP RO Offshore Terminator: http://www.watchalyzer.com/wp-content/gallery/audemars-piguet/arnold-schwarzenegger-royal-oak-offshore-t3-chronograph-watch.jpgDokładnie, to ten zegarek. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38813 #4870 Napisano 23 Stycznia 2014 Rado nie dało rady w Australian Open. Wczoraj Murray out, dzisiaj Radwańska. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chronofil 133 #4871 Napisano 23 Stycznia 2014 nie znajduję na forum nic o tym gościu - to wrzucę jako ciekawostkę:Floyd Mayweatherhttp://life.forbes.pl/floyd-mayweather-pokazal-zegarki-warte-6-4-mln-dol-,artykuly,158107,1,1.htmlpatrząc na jego instagram ...http://instagram.com/p/bkVTeBx3ad/http://instagram.com/p/HSts0eR3T0/http://instagram.com/p/f5HwnFx3QP/http://instagram.com/p/fglHCjR3XJ/http://instagram.com/p/bc1MeIx3dC/http://instagram.com/p/aKRWdHR3RW/ PS. Moja całkiem subiektywna opinia - masakra kupa kasy, cepeliada i światełka jak na bazarze... 0 Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #4872 Napisano 23 Stycznia 2014 Panowie, co ma na ręku prawdziwa Dama, których niestety coraz mniej Pani Nina Andrycz?Mnie to wygląda na złotego IWC (raczej męski) z lat 50.-60. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hezio 251 #4873 Napisano 24 Stycznia 2014 dla mnie gość już jest sławny - szok jaka kolekcja... ludzie nie mają co z pieniędzmi robić, albo nie mogą się zdecydować http://forums.watchuseek.com/f381/new-additions-lord-forgive-me-my-sin-part-i-ii-957387.html 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hezio 251 #4874 Napisano 24 Stycznia 2014 nie mam pojęcia ale gość lubi mieć dużo wszystkiego - zegarków teżhttp://forums.watchuseek.com/f381/wearing-today-448965-2.htmlhttp://forums.watchuseek.com/f381/hi-ends-eye-candy-thread-352840-29.html i mały OT:http://forums.watchuseek.com/f381/your-other-high-expense-hobbies-collections-964782-2.html#post7204696 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buczo 2302 #4875 Napisano 24 Stycznia 2014 (edytowane) Przeglądam wp, patrzę, a tu Doda z zegarkiem Macie jakiś pomysł co to jest? Edytowane 24 Stycznia 2014 przez Buczo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach