mikolaj78 747 #6301 Napisano 29 Stycznia 2015 Dobre oko masz, ja bym nie poznał.Może sam sprzedawał 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ciech 1371 #6302 Napisano 29 Stycznia 2015 Serena Williams i jej Audemars Piguet. Ja bym na jej miejscu zmienił na G-Shocka Pewnie nie taka umowa była żeby Casio nosiła 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kkwpk 1667 #6303 Napisano 29 Stycznia 2015 Kawał chłopa z tej Sereny...No. Buły ma jak Marit Bjoergen 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6304 Napisano 29 Stycznia 2015 No. Buły ma jak Marit Bjoergen No...facetów mamy teraz na schwał Ale dziewczyny dalej zgrabne jak były..o patrz 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pawel2499 148 #6305 Napisano 29 Stycznia 2015 ostatnio trochę się naturze wszystko poj...bało i nie mówię o porach roku .... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lestaf 456 #6306 Napisano 29 Stycznia 2015 No...facetów mamy teraz na schwał Ale dziewczyny dalej zgrabne jak były..o patrz I w dodatku nie ma zegarka :/ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6307 Napisano 29 Stycznia 2015 (edytowane) Co zrobić Pawle I w dodatku nie ma zegarka :/ma ,wisiorkowy Edytowane 29 Stycznia 2015 przez cook 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #6308 Napisano 29 Stycznia 2015 Ale dziewczyny dalej zgrabne jak były..o patrz bleee 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #6309 Napisano 29 Stycznia 2015 Oni chyba kwarce w stosownych opakowaniach dają tym tenisistom ...rozumiem że reklama ale żeby tak daleko od życiaTeż już poruszały ten problem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
oprzemyslaw 4807 #6310 Napisano 29 Stycznia 2015 I w dodatku nie ma zegarka :/Pewnie ma kieszonkę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6311 Napisano 29 Stycznia 2015 Fajny chłopak,raz przyjechał do Lublina i już halę wybudowali.... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #6312 Napisano 29 Stycznia 2015 Jaki zegarek ma na tym zdjęciu Keanu Reeves, znany aktor? 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman 7 #6313 Napisano 29 Stycznia 2015 mogę prosić o odpowiedź co nosi ukraiński CYBORG ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #6314 Napisano 29 Stycznia 2015 tissot? 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mashun 10 #6315 Napisano 30 Stycznia 2015 mogę prosić o odpowiedź co nosi ukraiński CYBORG ?A to pasuje do tematu? Znany człowiek? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
inomarek 409 #6316 Napisano 30 Stycznia 2015 Może to znany Cyborg jest 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lestaf 456 #6317 Napisano 30 Stycznia 2015 mogę prosić o odpowiedź co nosi ukraiński CYBORG ?Pewnie jakiegoś ruska 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6318 Napisano 30 Stycznia 2015 A to pasuje do tematu? Znany człowiek? Może to znany Cyborg jest Tytuł tematu to " Co noszą znani ludzie"-a Ci ludzie są znani z BOHATERSTWA.https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CDIQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.tvp.info%2F17510129%2Fcyborgi-z-doniecka-poruszajacy-fotoreportaz-o-garstce-ukrainskich-bohaterow&ei=3mHLVJ3lKOS_ygP62oKwCw&usg=AFQjCNHU6kqj5bSXK16MsOrywhpMSCPJUQ 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrkrakow 238 #6319 Napisano 30 Stycznia 2015 Dobre oko masz, ja bym nie poznał.ja też, gdybym nie widział na żywo, że ma ten zegarek 0 Pozdrawiam Piotrek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6320 Napisano 30 Stycznia 2015 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6321 Napisano 30 Stycznia 2015 Ten zegarek był stworzony dla Jana Pawła(bodajże na zamówienie Zakonu Maltańskiego), ale go nie nosił Nosił Rolex'a DateJust'a bikolor. 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6322 Napisano 30 Stycznia 2015 'Papieski zegarek został wykonany ręcznie w niemieckiej manufakturze na zlecenie Rycerzy Zakonu Maltańskiego na 80. urodziny Jana Pawła II. Zegarek nie ma wskazówek tylko małą perłę, która poruszając się pokazuje upływ godzin. Na tarczy zamontowano złotą monetę wybitą z okazji urodzin papieża" Nosił nie tylko Rolexa https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0CAUQjhw&url=http%3A%2F%2Fmuzea.malopolska.pl%2Fobiekty%2F-%2Fa%2F26816%2F1122672&ei=0p7LVNLRFcHEPPLqgLAG&psig=AFQjCNEsZcjKZTBiaBoxGwOn_Mlr4kHI4A&ust=1422716953347731 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6323 Napisano 30 Stycznia 2015 Fajnie, że znalazłeś fotkę Byłem pewien, że na wszystkich ma DJ, szczególnie, że miał go również podczas zamachu i wizyt w Polsce, a tych zdjęć jest najwięcej. 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pytam 9 #6324 Napisano 30 Stycznia 2015 pobrane.jpgA przy okazji, co ma na nadgarstku? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6325 Napisano 30 Stycznia 2015 (edytowane) A przy okazji, co ma na nadgarstku?W linku nad zdjęciem "Okrągły, sygnowany marką Hausmann, ze złotą kopertą i białą tarczą wskazywał godzinę oraz dzień miesiąca. W zbiorach muzeum znajduje się pocztówka z fotografią Jana Pawła II, na którego ręce można dostrzec ten właśnie zegarek.Przywołuje on także wspomnienie innego bardzo ważnego w życiu Karola Wojtyły zegara. Okna wadowickiego mieszkania Wojtyłów wychodziły na południową ścianę bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, na której umieszczony był zegar słoneczny z napisem „Czas ucieka, wieczność czeka”. https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0CAUQjhw&url=http%3A%2F%2Fmuzea.malopolska.pl%2Fobiekty%2F-%2Fa%2F26816%2F1122672&ei=0p7LVNLRFcHEPPLqgLAG&psig=AFQjCNEsZcjKZTBiaBoxGwOn_Mlr4kHI4A&ust=1422716953347731 Edytowane 30 Stycznia 2015 przez cook 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach