Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ozzy Osbourne chyba nikogo nie zaskoczy swiom złotym Cartierem Ballon Bleu z diamentowym bezlem.  ;)

 

Ozzy_Cartier.jpg

 

Ozzy-Osbourne-Cartier-Ballon-Bleu.jpg

2607573b.jpg?v=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bar Rafaeli.... Izraelska modelka i Hublot...

 

tumblr_nea08kus8Q1rncfbso1_500.jpg

Jaki Hublot? To na tym zdjęciu jest gdzieś zegarek?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że do smokingu zakłada się zegarek naręczny (mówimy o "ortodoksji")? Polecam lekturę  http://en.wikipedia.org/wiki/Black_tie  zwróć uwagę na część zatytułowana  timepiece.

"formal evening dress" - tutaj mowa raczej o fraku. 

Frak nosi się z kamizelką(konieczny element z racji, że marynarki od fraku nie da się zapiąć ;D) stąd zegarek kieszonkowy. 

Patek, AP, JLC i VC przez wiele lat, tj. m.in. lata 50-70, produkowały cienkie lub ultracienkie(na mechanizmach klasycznie ultracienkich - K818, 803, 1003, 175, 177, 2003, 2001) zegarki kieszonkowe bez wskazówki sekundowej, z nieotwieranym deklem mechanizmu i bez dekla od strony tarczy, zwane frakowymi. Niektórzy, tradycyjni jublierzy niemieccy, którzy handlują Patkami, opisują na chrono24.pl, takowe jako "Frackuhr" ;) Pierwszym tego typu zegarkiem był JLC ultrathin(JLC produkowała je też dla AP i Cartier'a) z 1907 roku, którego nowoczesną, naręczną, zeszłoroczną reedycją, był/jest JLC Master Ultra thin Jubilee w platynie. 

Do smokingu nosi się albo pas jedwabny, w przypadku jednorzędowego - w celu wydłużenia sylwetki i ukrycia pasa(dla uproszczenia całości wizerunku) albo nie nosi się ani kamizelki, ani pasa - w przypadku dwurzędowego. 

Co prawda w Tomorrow Never Dies pojawiła się kamizelka w smokingu Brioni, Brosnan'a, ale to jest dawna tradycja, która już wyszła z użycia, a przynajmniej nie jest to element bardziej poprawny czy cokolwiek. 

 

To tak w ramach ciekawostek, a nie rzekomego "protokołu", którym, prócz wizytacji głów państw, nie posługujemy się i nie ma on żadnego znaczenia, a przynajmniej nie jest obowiązkiem. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z  lektury strony producenta wynika , że wersja Cartier Ballon Blue o średnicy koperty 42mm jest męska , w Angli kosztuje £46,100 z VAT.

Dla kobiet są wersje z mniejszymi kopertami 33 i 36mm.

Ozzy wie jak zwrócić na siebie uwagę  mosking.gif

Zegarek to jeden z elementów show, a on robi je od 1968r.

Dla przypomnienia pochodzący z pierwszej płyty

Black Sabbath - The Wizard

https://www.youtube.com/watch?v=XKQ5jhtFypg

 

Black_Sabbath_debut_album.jpg

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwester Stallone - w tym temacie po raz kolejny - co ma na ręku? - czy to Richard Mille?

post-53212-0-99783100-1421648931_thumb.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo, Ryszard Mille ;)

 

Charakterystyczna koronka, kształt koperty i guma.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bear Grylls i G-Shock Aviation GA1000-4A:

wKPFiBD.png
 

Edytowane przez Owczar

Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol Okrasa- popularny kucharz, autor programów kulinarnych....

na nadgarstku chyba ds1? co myślicie?

post-63300-0-32305100-1422039086_thumb.jpg

post-63300-0-06291900-1422039106_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze coś z Lidla? EV.....:-) ,w koncu jest ambasadorem sieci:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ds1, pierwsze zdjęcie nie pozostawia watpliwosci.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina DS1

 

O widzę że eye_lip mnie wyprzedził ;)

Edytowane przez nieśmiałek

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze coś z Lidla? EV.....:-) ,w koncu jest ambasadorem sieci:-) :-)

 

A ostatnio chyba była promocja 29.99 ale zapomniałem jaka marka ;)  jakoś nie utkwiła mi w pamięci. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bear Grylls i G-Shock Aviation GA1000-4A:

wKPFiBD.png

 

Przepraszam za dygresję, ale nie mogłem sobie odmówić

Zawsze jak widzę tego jegomościa, to mam przed oczami tą scenkę :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dygresję, ale nie mogłem sobie odmówić

Zawsze jak widzę tego jegomościa, to mam przed oczami tą scenkę :)

Ale o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski miliarder polityk ze Swatchem? O co chodzi, chłopcy robią sobie jaja zakładając plastikowy watch za 100 euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co biega?

 

 

Ber pokazywał cos a'la przepasc - na tyle duza ze nie da sie jej przeskoczyc.

Idzie wzdluz niej i w koncu jest zwalisko kamieni cos jakby kladka, przez ktora "dzielnie" przechodzi.

 

A potem kolesie pokazuja film z tego samego miejsca, gdzie przepasc konczy sie 20 m dalej i nie dosc, ze ta kładka, to jakby zwalisko kamieni - niepotrzebna i całkiem bezpieczna, to jeszcze jakby poszedł 25 m dalej to by obszedł koniec "przepasci" a 300 m dalej jest autostrada.

 

Z ujęec filmów Bera wyglądało to jak środek Marsa, gdzie 300km w każda strone nie rosnie nawet trawa.  :D

 

Tak, że budowanie napiecia i ujęcia to podstawa takich filmów.

Biorąc pod uwagę wsparcie jakie ma to strzelam, że 40% userów tego forum by zrobiło to co on, no może pomijam wyciskanie i picie wody z wielbłądziego gówna.  :rolleyes:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Koledze Lawnowerman za wyręczenie mnie z tłumaczenia sytuacji na filmie i dokładne jej wyjaśnienie. W Stoczni Gdańskiej również były niezłe jaja, jak zauważył słusznie Kolega bart146. Ten film tylko udowadnia kolejny raz jaka lipę serwuję nam Bear. Według mnie gość sprzedał się i uprawie komercję, skacząc jak pajac po drzewach niby na środku dżungli mając za sobą kupę ludzi ze wsparcia typu lekarz, nawigator i resztę świty, no bo kto rozsądny będąc samemu w środku dżungli skacze z drzewa na drzewo na wysokości 5 m? Jedno potknięcie, złamana noga i stałby się przekąską dla masy czekających dookoła zwierzaków. Mam znajomego, który był w Afganistanie na dwóch misjach i jest w jednostce specjalnej szybkiego reagowania i mówił mi jaki mieli ubaw z chłopakami z jednostki, jak oglądali jak to mówi te "małpie skoki: :) Wracając do tematu, to Bear chyba najczęściej nosi Breitlinga Professional Emergancy, przynajmniej ja najczęściej widziałem go z tym zegarkiem. Wybór oczywiście również nieprzypadkowy, ale jak najbardziej mający zastosowanie w takich sytuacjach  i to mnie akurat nie dziwi. Mam na myśli oczywiście prawdziwą trudną sytuację, bo umówmy się Bearowi wystarczyłby zwykły Casio :) Znajomy z kolei na dwóch misjach w Afganie nie rozstawał się z Suunto :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski miliarder polityk ze Swatchem? O co chodzi, chłopcy robią sobie jaja zakładając plastikowy watch za 100 euro?<br/>

A może dlatego, że już nic nie musi nikomu udowadniać ;) Edytowane przez streng9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że już nic nie musi nikomu udowadniać ;)

Tak. W Rosji nic nie musi udowadniać. A Kolega zna takie powiedzenie że "musi to na Rusi". ;)

 

To wtedy założyłby jakiegoś rolexa albo omegę za marne 10 tys dolców. Może w taki sposób manifestuje kolegom że dostaje za mały procent z udziałów z budżetu państwa ;)

No bo raczej nie chodzi o kryzys finansowy w Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedwiediew na wizytę u Prezydenta Komorowskiego ubrał Breguet'a Classique z komplikacjami ;)

Miał też różne smartwatch'e, ale również Patki.

Jest koneserem dobrych zegarków i nie robi tego na pokaz, tak myślę. Z Putinem, różnie. Choć myślę, że Putin też nie nosi zegarków na pokaz. Skoro ma m.in. Patka 3940 i 3970, a najczęściej nosi Blancpain'a Leman Aqualung. 

 

Trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do Putina, Miedwiediew, nosi się z klasą. Pytanie czy to jego śmiadome wybory czy efekty pracy specjalistów od wizerunku. Nie mówię, rzecz jasna, o klasie politycznej.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.