Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, założenie jasnoniebieskiego plastikowego swatcha do oficjalnego stroju to nie kicz. To świadoma dyskusja z kiczem ;).

 

Nie znam tego Pana ani jego stylu ale moim zdaniem o klasie to raczej nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na chwilkę wrócę do Beara. Ja z kolei, jak go widzę, to przed oczami mam tą scenkę:

Twardy jest, ale jego widok z rurką w rzyci, na tratwie delikatnie kołysanej morskimi falami, jest tak komiczny, że niestety mój umysł nie potrafi go już wyprzeć. Poza tym, zegarek wybrał niestosownie- na taką wyprawę obfitującą w tak niezwykłe przygody, jedynie KonTiki =]

Edytowane przez Marcusfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ber pokazywał cos a'la przepasc - na tyle duza ze nie da sie jej przeskoczyc.

Idzie wzdluz niej i w koncu jest zwalisko kamieni cos jakby kladka, przez ktora "dzielnie" przechodzi.

 

A potem kolesie pokazuja film z tego samego miejsca, gdzie przepasc konczy sie 20 m dalej i nie dosc, ze ta kładka, to jakby zwalisko kamieni - niepotrzebna i całkiem bezpieczna, to jeszcze jakby poszedł 25 m dalej to by obszedł koniec "przepasci" a 300 m dalej jest autostrada.

 

Z ujęec filmów Bera wyglądało to jak środek Marsa, gdzie 300km w każda strone nie rosnie nawet trawa.  :D

 

Tak, że budowanie napiecia i ujęcia to podstawa takich filmów.

Biorąc pod uwagę wsparcie jakie ma to strzelam, że 40% userów tego forum by zrobiło to co on, no może pomijam wyciskanie i picie wody z wielbłądziego gówna.  :rolleyes:

Gość to odpowiednik "perfekcyjnej pani domu" ,która wyjechała za miasto... :D

Pierwsza z brzegu ekspedientka lub kasjerka z polskiego marketu "załatwiła" by Go w sztuce przetrwania .....po pierwszej wypłacie :P .

 

 

 

Jak próbował przetrwać w naszej opustoszałej stoczni, to dopiero była parodia.

zobaczyłem ten film dziś- to samo robiłem z kolegami w w wieku ,hm ,może 13 lat :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, założenie jasnoniebieskiego plastikowego swatcha do oficjalnego stroju to nie kicz. To świadoma dyskusja z kiczem ;).

 

Nie znam tego Pana ani jego stylu ale moim zdaniem o klasie to raczej nie świadczy.

 

Może chciał dorównać w luzie koledze zza oceanu?

 

ObamaHighgearEnduroB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na chwilkę wrócę do Beara. Ja z kolei, jak go widzę, to przed oczami mam tą scenkę:

Twardy jest, ale jego widok z rurką w rzyci, na tratwie delikatnie kołysanej morskimi falami, jest tak komiczny, że niestety mój umysł nie potrafi go już wyprzeć. Poza tym, zegarek wybrał niestosownie- na taką wyprawę obfitującą w tak niezwykłe przygody, jedynie KonTiki =]

 

Sorry za offtop, ale ten film pięknie podsumowuje twórczość Beara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt ogniw bransolety wskazuje na Rolka. 

Może niebieski Sub? Choć, na drugim zdjęciu, jest wyraźnie czarny. 

 

Obstawiałbym ceramicznego Rolka Sub'a 116610.

Al, jeżeli dobrze pamiętam, przez lata nosił jakieś chrono vintage Tutimy. 

Przynajmniej takiego miał jak się pojawiał na w Actor's Studio i w wywiadach w TV. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jak zegarek ale co on ma na nogach? Buty na koturnie? Dramat. Marynarka też jakaś za duża plus ta twarz :). Od razu mówie, że Al to jeden z moich ulubionych aktorów ale wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest niski, to są buty szyte na kopyto  ;) To nie koturn, po prostu obcas klasycznego męskiego buta ma kilka warstw skóry i korka, więcej niż standardowy. Po tym jak skóra okala stopę, widać wyraźnie, że to but na miarę. Strzelam, że Berluti lub George Cleverley, bo oni są znani z szerokich możliwości modyfikowania buta. 

 

Takie same nosi Sarkozy, Berlusconi i Miedwiediew ;) Wystarczy zobaczyć jedną paczkę zdjęć ze szczytów typu G8, żeby zobaczyć jak wszyscy politycy, także w kwestii swojego wyglądu, po prostu nas oszukują. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al wyglada tu niechlujnie pomimo jak sadzę kosztownych strojów i dodatków


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, choć mi, wystarczyłoby, że dożyłbym jego wieku i osiągnął nie mniej ;) 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest niski, to są buty szyte na kopyto  ;) To nie koturn, po prostu obcas klasycznego męskiego buta ma kilka warstw skóry i korka, więcej niż standardowy. Po tym jak skóra okala stopę, widać wyraźnie, że to but na miarę. Strzelam, że Berluti lub George Cleverley, bo oni są znani z szerokich możliwości modyfikowania buta.

 

Kolego Jakub Mróż, z zaciekawieniem obserwuję Twoje posty na forum i mam wrażenie, że próbujesz sprawiać osoby zaznajomionej w pewnych tematach o których tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia.

 

Po pierwsze - "buty szyte na kopyto"? Każde buty robione są na kopycie (ang. last) i może to być standardowe kopyto danej firmy, modyfikowane (np. buty które ja robię u Tadeusza Januszkiewicza), lub robione na miarę (bespoke).

 

 

Jakbyś się interesował męskim obuwiem od razu zauważyłbyś, że to nie są klasyczne buty, tylko coś a la wyjściowe kowbojki i do tego... o zgrozo (!) na koturnie. Chakterystyczny ostry przód i obcas nie pozostawiają wątpliwości.

 

Po tym jak "skóra okala stopę", to widać tutaj jedynie, że buty są na smukłym kopycie, a nie, że są szyte na miarę, a odkrywanie w nich Cleverley czy Berluti... to niezły żarcik.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al wyglada tu niechlujnie pomimo jak sadzę kosztownych strojów i dodatków

wg mnie wyglada lepiej niz zwyczajne dziadki :) choc te korale moglby sobie darowac, no i jeden sygnet wyglada ciekawie.. ale dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wyglada lepiej niz zwyczajne dziadki :)

 

 

Ale chyba nie piszesz o twarzy?:-) -aktor oczywiscie pierwszorzędny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Kolego Jakub Mróż, z zaciekawieniem obserwuję Twoje posty na forum i mam wrażenie, że próbujesz sprawiać osoby zaznajomionej w pewnych tematach o których tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia." - uważam, że mocno przesadziłeś, ale z ciekawości zapytam, o jakich konkretnie tematach mówisz? 

 

"Po pierwsze - "buty szyte na kopyto"? -"  miałem na myśli w oparciu o własne kopyto - przy full bespoke tworzy się przecież indywidualne kopyto na podstawie miar zebranych od klienta, na którym to szyje się but

 

"Jakbyś się interesował męskim obuwiem od razu zauważyłbyś, że to nie są klasyczne buty, tylko coś a la wyjściowe kowbojki i do tego... o zgrozo (!) na koturnie. Chakterystyczny ostry przód i obcas nie pozostawiają wątpliwości." - tutaj mea culpa, ale zerknij na zdjęcia, które dorzuciłem - buty są pozornie dość podobne, z podobnym koturnem. 

 

"Po tym jak "skóra okala stopę", to widać tutaj jedynie, że buty są na smukłym kopycie, a nie, że są szyte na miarę, a odkrywanie w nich Cleverley czy Berluti... to niezły żarcik." - wielokrotnie czytałem, że osoby które wymieniłem powyżej, podobnie jak Pacino, zamawiali swoje buty w pracowni Berluti oraz George Cleverley

post-34907-0-54607200-1422301113_thumb.jpg

post-34907-0-49114700-1422301215_thumb.jpg

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al ma prawie 75 lat. Wiadomo, że starsi zawsze chodzą w luźniejszych ubraniach :) Zresztą on chyba zawsze preferował takie większe marynarki. I kto mu zabroni :P

 

Swoją drogą ciekawi mnie ile taki koturn daje dodatkowych centymetrów...

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj Toma Cruise ; ) ....aż trudno zrozumieć że facetów którzy teoretycznie mają wiele dręczą takie kompleksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty Ala to jakiś koszmar. Kojarzą mi się z handlarzami z targowiska z końcówki lat 80. Dramat.

To w mojej oceni najgorsze co może wylądować na męskiej stopie. Kowbojki "kabriolety". Dla mnie synonim najgorszego obciachu. Coś jak białe skarpeciory frotte do sandaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al prywatnie zawsze źle się nosił i kompletnie mu to nie przeszkadzało. Nosi drogie rzeczy ale w menelski sposób :)

Tutaj lepiej dobrane buty:

http://chiveta.com/wp-content/uploads/Crocs_AlPacino.jpg

http://coolspotters.com/files/photos/98551/al-pacino-and-crocs-gallery.jpg?1357401764

 

Oczywiście Al ma gdzieś co o nim myślimy bo nieważne co nosi to jest geniuszem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wyszukałeś "ciekawe" zdjęcia i rzeczywiście chyba nigdy mu to nie przeszkadzało, że nie mieści się w kanonach mody męskiej. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.