Lincoln Six Echo 89066 #6751 Napisano 7 Maja 2015 Dość znani, chociaż raczej lokalnie politycy: 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6752 Napisano 7 Maja 2015 Duda już się pojawił z tą kostką. Tylko pasek jakiś dziwny 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6753 Napisano 7 Maja 2015 Tom Cruise i IWC https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&cad=rja&uact=8&ved=0CEsQFjAL&url=http%3A%2F%2Fen.worldtempus.com%2Farticle%2Fpeople%2Fiwc-tom-cruise-loves-his-iwc-watch&ei=L_RLVabLDcGdygOXuYGAAg&usg=AFQjCNE8RuflwhtNE3jGyQFEiS4dGHJuKQ 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8356 #6754 Napisano 8 Maja 2015 Prezydent Komorowski nosi Atlantic'a. Było swego czasu dosyć głośno, jakoby głowie państwa nie przystawało noszenie zegarka za kilkaset złotych. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Leppard 193 #6755 Napisano 8 Maja 2015 O zegarku prezydenta Komorowskiego zrobiło się głośno przy okazji http://www.fakt.pl/Zegarek-Komorowskiego-Ile-kosztuje-zegarek-Komorowskiego-Wartosc-zegarka-Komorowskiego-Za-ile-Komorowski-kupil-zegarek-Co-Komorowski-ma-na-reku-Zegarek-prezyden,artykuly,178402,1.html http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/zegarek-naszego-prezydenta-130-razy-tanszy,278089.html Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?). 0 CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #6756 Napisano 8 Maja 2015 Prezydent Komorowski nosi Atlantic'a. Było swego czasu dosyć głośno, jakoby głowie państwa nie przystawało noszenie zegarka za kilkaset złotych.Politykom , którzy nosili dużo droższe zegarki , nie wyszło to na dobre 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6757 Napisano 8 Maja 2015 https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&cad=rja&uact=8&ved=0CEsQFjAL&url=http%3A%2F%2Fen.worldtempus.com%2Farticle%2Fpeople%2Fiwc-tom-cruise-loves-his-iwc-watch&ei=L_RLVabLDcGdygOXuYGAAg&usg=AFQjCNE8RuflwhtNE3jGyQFEiS4dGHJuKQ Ciekawe. Po zdjęciu myślałem, że to jakiś Portuguese. A tu Ingenieur w jakiejś nostalgicznej wersji.Dzięki 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6758 Napisano 8 Maja 2015 Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?). To nie takie proste niestety. Temat już wielokrotnie wałkowany. Zakładam, że z grupy, która nie dobiera sobie sama ubrań, również i zegarek jest kwestią głęboko przeanalizowaną. A takich pewnie jest większość 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6759 Napisano 8 Maja 2015 A co ma na ręce prezes Comarch, Janusz Filipiak? Bransoleta zawieszona w tak "filuterny" sposób sugerowałaby Tag Heuer Link. Możliwe to? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #6760 Napisano 8 Maja 2015 Może nie wie, że bransoletę można skracać 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pan Igor 35 #6761 Napisano 8 Maja 2015 A co ma na ręce prezes Comarch, Janusz Filipiak? Bransoleta zawieszona w tak "filuterny" sposób sugerowałaby Tag Heuer Link. Możliwe to? Dość trafny wywiad z J. Filipiakiem, m.in. na temat zegarków: http://wyborcza.pl/duzyformat/1,133683,14400594,Janusz_Filipiak__Milioner_ma_wygladac_na_milionera.html "Zegarek? - Miałem porządny, ale mi go rąbnęli. I to w Szwajcarii. Więc nie mam. A szejk ma! - Niech ma. W tym przysłowiowym drogim hotelu nie muszę mieć zegarka na ręce i sprawdzać nerwowo czas. Ciężko iść bez garnituru, w majtkach samych na przykład. Zgodzi się pan? Zgodzę. - A zegarek mnie nie rajcuje, to nie mam. Mam tylko te elementy, które są mi potrzebne do wykonywania pracy. Zegarek może kosztować 300 tysięcy euro, a ten, co mi ukradli, kosztował 25 tysięcy euro. Nie był bardzo drogi. Sto tysięcy złotych. - I więcej nie kupię. " 0 I. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6762 Napisano 8 Maja 2015 Wiem, czytałem już kiedyś ten wywiad. Dość stronniczy. Wyszedł na dupka, a sporo racji ma 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
trollu 771 #6763 Napisano 8 Maja 2015 pytanie z pewngo forum niezegarkowego - co to za blink-blink? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla #6764 Napisano 8 Maja 2015 Napisz lepiej co to za cygański król? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
trollu 771 #6765 Napisano 8 Maja 2015 niejaki Michał "Sobota" Sobolewski 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89066 #6766 Napisano 9 Maja 2015 Ten oto członek znanej grupy wokalno-instrumentalnej Depeche Mode - Dave Gahan - kończy dzisiaj 53 latka. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
czervony 1228 #6767 Napisano 9 Maja 2015 O zegarku prezydenta Komorowskiego zrobiło się głośno przy okazji http://www.fakt.pl/Zegarek-Komorowskiego-Ile-kosztuje-zegarek-Komorowskiego-Wartosc-zegarka-Komorowskiego-Za-ile-Komorowski-kupil-zegarek-Co-Komorowski-ma-na-reku-Zegarek-prezyden,artykuly,178402,1.html http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/zegarek-naszego-prezydenta-130-razy-tanszy,278089.html Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?).Ta manufaktura to Vulcain. Polecam zajrzeć na ich stronę www. Piękne zegarki i manufakturowe mechanizmy. Nie tylko te z linii 50s Presidents'... Sent from my mobile phone 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6768 Napisano 11 Maja 2015 Politykom , którzy nosili dużo droższe zegarki , nie wyszło to na dobre Były Prezydent Kwaśniewski doczekał się reelekcji, a miał już wtedy IWC Da Vinci Perpetual i słynnego Franck'a Muller'a od pewnego równie znanego lobbysty(rzekomo) 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #6769 Napisano 11 Maja 2015 Były Prezydent Kwaśniewski doczekał się reelekcji, a miał już wtedy IWC Da Vinci Perpetual i słynnego Franck'a Muller'a od pewnego równie znanego lobbysty(rzekomo) Są wyjątki . 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
primabaleron 1175 #6770 Napisano 11 Maja 2015 Gwiazdor NBA CArmelo Anthony i jego zegarki: http://www.hautetime.com/author/carmelo-anthony/ 0 https://www.instagram.com/primabaleron/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6771 Napisano 11 Maja 2015 (edytowane) Dość trafny wywiad z J. Filipiakiem, m.in. na temat zegarków: http://wyborcza.pl/duzyformat/1,133683,14400594,Janusz_Filipiak__Milioner_ma_wygladac_na_milionera.html - I więcej nie kupię. " Jak dla mnie, dziennikarz go trochę prowokował. Ten wywiad jest o wiele mniej "dupkowaty" Edytowane 11 Maja 2015 przez Jakub Mróz 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6772 Napisano 11 Maja 2015 Pamiętam jego kreację w Hamlecie z 93 r. Niech się pochowają Holoubki i inne Gibsony... Bardzo silnie zaakcentował rozdarcie Hamleta między matką (Gertrudą) a Ofelią.Cóż za dramatyzm Może powinieneś zaproponować jakiejś dużej wytwórni tego gatunku, pisanie libretta do ich nowych utworów? 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
peri 575 #6773 Napisano 11 Maja 2015 A czy ktoś wie co nosi Marek Krajewski - pisarz?http://bi.gazeta.pl/im/be/0b/11/z17872574O,Marek-Krajewski--fot--Wojciech-Karlinski-.jpg 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #6774 Napisano 11 Maja 2015 A czy ktoś wie co nosi Marek Krajewski - pisarz?http://bi.gazeta.pl/im/be/0b/11/z17872574O,Marek-Krajewski--fot--Wojciech-Karlinski-.jpg 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6775 Napisano 11 Maja 2015 Jak dla mnie, dziennikarz go trochę prowokował. Ten wywiad jest o wiele mniej "dupkowaty" Właśnie. Ten wywiad już dużo normalniejszy, choć taki w sumie bez wyrazu. Ktoś może zorientował się co wtedy znajduje się na nadgarstku? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach