paulik 0 #6876 Napisano 29 Maja 2015 (edytowane) No właśnie, sam też jestem ciekaw... a nie moze to byc Atlantic Worldmaster 1888 ? Edytowane 29 Maja 2015 przez paulik 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #6877 Napisano 29 Maja 2015 nie.... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zolw 1307 #6878 Napisano 29 Maja 2015 na pewno nie, za gruby i nie ten kształt uszu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zolw 1307 #6879 Napisano 29 Maja 2015 (edytowane) ...To już któryś raz od wczoraj użyte zostało "bo gość w firmie robi obrotu..." itp. A co to kogo interesuje?Ile kto obrotu robi?[ja półtora skacząc do basenu ,co powinienem nosić? ]jakiegoś nurka żebyś wiedział kiedy się wynurzyć Edytowane 29 Maja 2015 przez Zolw 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #6880 Napisano 29 Maja 2015 Sepp Blatter, prawdziwy prezydent zgody i bezpieczeństwa. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6881 Napisano 30 Maja 2015 To ktoś z bossów mafii? 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #6882 Napisano 30 Maja 2015 Kto to jest? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #6883 Napisano 30 Maja 2015 prezydent FIFA 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zasadas 5445 #6884 Napisano 30 Maja 2015 (edytowane) Czyli z tą mafią cook trafił. Edytowane 30 Maja 2015 przez zasadas 0 "You may delay but time will not" Benjamin Franklin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #6885 Napisano 30 Maja 2015 ...To już któryś raz od wczoraj użyte zostało "bo gość w firmie robi obrotu..." itp. A co to kogo interesuje?Ile kto obrotu robi?[ja półtora skacząc do basenu ,co powinienem nosić? ] Niektórzy jak widać potrzebują mieć czym szpanować, bo swoją osobą mało reprezentują, więc zegarek musi być droższy niż to co w głowie :] 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #6886 Napisano 30 Maja 2015 Sepp Blatter, prawdziwy prezydent zgody i bezpieczeństwa. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #6887 Napisano 30 Maja 2015 To ktoś z bossów mafii?Jednej z większych. Chociaż, jeżeli kolega poniżej dobrze rozpoznał zegarek, to boss dość oszczędny, jak widać. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #6888 Napisano 30 Maja 2015 A dzisiaj w Wiadomościach mówili, że on zegarki jako łapówki dawał, ciekawe czy też festiny? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6889 Napisano 30 Maja 2015 Pisałem z lekką ,acz zamierzoną ironią Gdybym był reżyserem filmowym ,z taką facjatą obsadził bym go roli zboczeńca 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #6890 Napisano 31 Maja 2015 Dla równowagi (w stosunku do Blattera), Jason Statham, światowej sławy były skoczek do wody z Wlk. Brytanii. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6891 Napisano 2 Czerwca 2015 Na drugim wiadomo, a co ma na pierwszym zdjęciu? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pablo122 1383 #6892 Napisano 2 Czerwca 2015 Nowy Aquatimer IWC 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6893 Napisano 3 Czerwca 2015 Dzięki 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mikolaj78 747 #6894 Napisano 3 Czerwca 2015 Ten Pam to 270? 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #6895 Napisano 3 Czerwca 2015 To nie jest ten sam zegarek. Na zdjęciu na tarczy na wysokości 4 indeksu jest kółeczko z datą a na tym daty nie ma - może inny model. 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #6896 Napisano 3 Czerwca 2015 To nie jest ten sam zegarek. Na zdjęciu na tarczy na wysokości 4 indeksu jest kółeczko z datą a na tym daty nie ma - może inny model.To nie jest "kółeczko z datą" tylko jakieś logo, a to nie problem zrobić. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Entropy 52 #6897 Napisano 3 Czerwca 2015 (edytowane) Ten Pam to 270?Może 312ka, Statham był już widywany z tym modelem Edit: chyba jednak nie, bo po przybliżeniu widać coś co może być wskaźnikiem rezerwy Edytowane 3 Czerwca 2015 przez Entropy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mikolaj78 747 #6898 Napisano 3 Czerwca 2015 Stać go na posiadanie wielu modeli Widać suwakowy wskaźnik rezerwy i wydaje mi się,że również dziewiątkę dlatego obstawiam 270 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #6899 Napisano 3 Czerwca 2015 Też tak obstawiam. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrkrakow 238 #6900 Napisano 5 Czerwca 2015 Koszykarze Barcelony Real też już ma 0 Pozdrawiam Piotrek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach